Jump to content

Yandex Ten Full Hızda Ücretsiz 10 (+10) Gb Alan

yuuksel
 Share

Recommended Posts

asd1340693439.jpg

Yandex, bulut tabanlı ücretsiz veri depolama servisi Yandex.Disk ile kullanıcılar, 10 GB kapasitesi olan Yandex.Disk’e yükledikleri belgelere, fotoğraflara, filmlere veya müzik parçalarına İnternet erişimi olan herhangi bir cihazdan, diledikleri her an ulaşabiliyor; dosyalarını, e-posta veya tüm popüler sosyal ağlar üzerinden çevreleriyle paylaşabiliyor.

Her tür dosya formatını destekleyen ve Yandex.Mail’e entegre edilmiş olan Yandex.Disk’te, kullanıcıların yükledikleri dosyaların yanı sıra e-posta ileti eklerinin saklanması için de özel bir alan bulunuyor. Bu alan, diskin 10 GB’lik kapasitesini etkilemiyor.

Hem web arayüzü, hem de Windows ve MacOS masaüstü uygulamaları aracılığıyla kullanılabilen Yandex.Disk, ayrıca iOS ve Android platformları için geliştirilen Yandex.Mail mobil sürümüne de entegre bir şekilde çalışıyor.

Yenilenen Yandex.Disk mobil uygulamasuyla beraber, 10 GB'lık ücretsiz depolama alanı daha sunuluyor.

https://disk.yandex.com.tr/invite/?hash=9UPEP23T

11,5'da benim var henüz beta ama tam sürüme geçtiğinde bir faydası olur belki ne olur ne olmaz diye bende kayıt olmuştum :D

Edit : 49 Gb oldu depolama alanım  :)

Edited by hackermemo

Çok güzel bir hizmet de ben oraya yüklediğim dosyaların direkt linkini alamadım bir türlü :) Eğer direkt link de verse süper ötesi bir şey.

Veriyor kardeşim vermez olur mu :)

Tarayıcıyı kullanarak paylaşma
  1. Paylaşmak istediğiniz dosyayı seçin.

2. Alt bölmedeki seçim düğmesini Genel konumuna getirin. Bu düğme, Paylaş düğmesini tıklattığınızda kullanımınıza sunulur.

web-share-improved.png
  3. Dosya bağlantısı alanında görünen bağlantıyı kopyalayın.

Veriyor kardeşim vermez olur mu :)

Tarayıcıyı kullanarak paylaşma
  1. Paylaşmak istediğiniz dosyayı seçin.

2. Alt bölmedeki seçim düğmesini Genel konumuna getirin. Bu düğme, Paylaş düğmesini tıklattığınızda kullanımınıza sunulur.

web-share-improved.png
  3. Dosya bağlantısı alanında görünen bağlantıyı kopyalayın.

Demek istediğim bu değil. Direkt link, yani tarayıcının arama kısmına yapıştırıp "enter"lediğimde direk indirme işlemi başlayacak. İndirme butonuna falan basmayacağım. Yani sunucudaki dosyanın uzantısını direk versin istiyorum :)

Yine de teşekkür ederim.

Demek istediğim bu değil. Direkt link, yani tarayıcının arama kısmına yapıştırıp "enter"lediğimde direk indirme işlemi başlayacak. İndirme butonuna falan basmayacağım. Yani sunucudaki dosyanın uzantısını direk versin istiyorum :)

Yine de teşekkür ederim.

Dosyayı önce sen idm den indirirsin ve idm ekranında aşağıdaki linki alırsın.

Bu link direkt indirme linkidir.

Kolay gelsin...

lgt348d.png

Yine de teşekkür ederim.

Dediğin işi fileden.com yapıyor kardeşim.Free kullanıcılar için sadece 1 Gb alan veriyor ama.

bende yandex disk kullanıyorum baya bir veri aktardım bende 10gb kadar ama 40 50gb alan yapanlar nasıl artırdı o kadar bizede söyleseler bari :D

Tarayıcıdan yandex.disk'e girerek soldaki menüden "Disk kapasitesini artır" butonuna tıklayınız.

[spoiler]pre_1369576807__1.jpg[/spoiler]

Sizde resimdeki işlemleri gerçekleştirerek ek alana sahip olabilirsiniz.

Dosyayı önce sen idm den indirirsin ve idm ekranında aşağıdaki linki alırsın.

Bu link direkt indirme linkidir.

Kolay gelsin...

Arkadaş remote upload yapmak istiyor galiba.

Daha önceden de söylediğim gibi o link özeldir ve sizin ip, tarayıcı bilgilerinize göre üretilir. O linki başkasına attığınız da o linki açamaz.

Kolay gelsin!

• 5 ay sonra...