Jump to content

Bilgisayariniza Dünyanin Heryerinden Bağlanin Resimli

trendmark

Recommended Posts

yaklaşık 2 senedir logmein kullanıyorum ve çevremdeki tanıdıkların pc lerini hesabıme ekledim sorun olduğunda bana teleffon ediyuorlar ve kendi pcm üzerinden bağplanıp hallediyorum hiçde bi sorunum olmadı güvenlik konusunda bence çok güzel sağlam bir site..

RealVNC server radmin de aynı seyi yapıyor bilgisayara otomatik bir ip atıyor sen o ip yazıp belirlediğin şifreyle beraber giriş yapabiliosun üstelik free

Please register to see this content.

• 1 ay sonra...

simdi anladıgım kadarıyla evde kı bılgısayar acık olacak ve nette baglı olcak bu programıda pc de kurulu olacak demı pekı bız ınternet cafeden gırecegız o zaman bu programı cafeye demı kuracagız yoksa verdıgınız ınternet adresınden mı gırecegız o program da acık olacakmı yoksa dırek gırebılıyormuyuz gırdıgımız zamanda evedekı pc yı ıstedıgımız gıbı yonetebılıyormuyuz??????? bana bu cevapı sımdıden cevapladıgınız ıcın tsk ederım

Güzel bi uygulama acaba ben :D komşumuzun veya sevgilimin bilgisayarına :) bu sayede ulaşabilirmiyim... :):lol:

o yöntem çok eskide kaldı

Please register to see this content.

bunu indir kur gerisi basit ID numarası ve Pass çıkıyor optionstan sapitle şifreyi ID numarasınıda aklına kaydet :) sonra kendi pc ne de kur sevgilinin pc sine kurarken windows çalışırken oda çalışsın tikini işarretlemeyi unutma kendinede kurduktan sonra çalıştır kendinde ve arkadaşının ıd numarasını yaz sol tarafta boş olan yere sonra sana açılan ufak pencere pass sorar gir ve onun pc sindesin hadi bye

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...