Jump to content

Telefon Önerileri

adam4
 Share

Recommended Posts

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@KenanK o telefonun farkı nedir kardeşim donanım olarak pek bi fark yok gibi.

Birde senden telefon önerisi bekliyorum.Aynen seninde dediğin gibi zevk meselesi ama şuanda bakmak gerekirse android WP8'den daha iyi durumda.

En azından uygulama olarak.Ayrıca arkadşaında dediği gibi bana görede çok hoş değil WP8.

Bu yüzden senden android telefon önerisi bekliyorum.Nexus4 düşünüyorum şuan ama birde senden yorum istiyorum.

Dediğim gibi stok android yüklü nexuslar. hiç kullanana rastlamadım ve deneme fırsatım olmadı. samsung falan almada. nexusların netteki yorumlarına göz attım. samsunglar kadar sorunlu durmuyor. 

paylaştığım telefonda fiyat performans kralı deniliyor. ama işte markası General Mobile.  :)

@katil006

usta iyi diyorsunda yetmez bana o telefon.ben fiyat-performans ürünü almayı düşünüyorum.

@KenanK 

S3 deneme fırsatın oldumu kardeşim.olduysa yorumun nedir S3e

s2-s3 ve s4 ü denedim.

s3 internet performansı berbat. nette gezerken çok takılma yapıyor ızdırap. geçen aldım arkadaştan sahibindende ilana bakıcaktım bakması ayrı dertti bide arama geldi üstüne telefon ne yapacağını şaşırdı.

Şahsi düşüncem elimi sürmem samsung a.

s4 e gelince rehberi 15 sn ye açıyor. resimleri zoomlarken takılıyor. net performansı gene aynı şekilde akıcılık yok aletlerde ya :D

Bilmeyen ne kadar kişi yorum yapmış.Adam 1000 Tl bütçe var diyor.xperia go  general mobile discovery  nokia lumia felan öneriyorsunuz.Sadece akıl karıştırmaktan başka bişe degil sizinki neyse..

Eger 1000 Tl bütçen varsa S3 öneriyorum.Şuan Ben 4 aydır kullanıyorum.Hiç bir sorun yok. emin ol .

Nexus 4'te karar kılmışın gibi ama ben olsam almazdım.

-hafıza artırılmıyor

-kamera vasat

+Android güncelleme destegi uzun

ama yinede  nexus4 veya s3 al.Ben oyumu S3 den yana kullamıyorum.

@KenanK S3'ün  internet hızına takmışın biraz.Nette araştır istersen.Tek kullanmayla anlayamazsın

Rehber proplemi evet var,ama fazla sorun degil..

Tabiki stabillik için İos tek.Ama özgürlük için Android tek..

Edited by kayseri204

Bir iOS Kullanıcısı Olarak IPhone deki seriliği ilk kez başka bir telefonda gördüm. Asphalt 7 oyunu lumianın 520 modelinde bile tekleden oynamayı başarıyor. sisteme gelince bu bir zevk meselesi şahsen metro diye tabir edilen ve canlı kutucuk olayı benim çokta hoşuma gitti. win8 dede kullanıyorum telefonda da baktım gayet güzel (bence)..

android e gelince nexuslar hariç s3, s4 ve nicelerini denedim. internet performansı berbat kasıyor. internette gezerken arama geldiğinde telefon ne yapacağını şaşırıyor, rehberin açılması 15sn alıyor ve bunun gibi bir sürü şey. zaten android alan adam telefonu farklı romlarla adam eder başka türlü adam olmaz o sistem. 

Kral iOS tur. Ama WP 8 de gelişmekte olan bir sistemdir. bence androdi 2-3 sene içinde halt edecektir.

Ama Şuan telefon Dünyasında Patlama Yaratacak Bir Alet Var Herkes Bundan Bahsediyor. Bakabilirisiniz...

http://www.hepsiburada.com/liste/general-mobile-discovery/productDetails.aspx?productId=telcepgmdiscov&categoryId=371946&navq=fh_eds%3d%25c3%259f%26categoryid%3d371946%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3dtelcepgmdiscov%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bgeneral20mobile%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371965%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371965_371946%257d%26fh_refview%3dlister

ben bu telefonu beğendim 
Ve alacağımda

Bilmeyen ne kadar kişi yorum yapmış.Adam 1000 Tl bütçe var diyor.xperia go  general mobile discovery  nokia lumia felan öneriyorsunuz.Sadece akıl karıştırmaktan başka bişe degil sizinki neyse..

Eger 1000 Tl bütçen varsa S3 öneriyorum.Şuan Ben 4 aydır kullanıyorum.Hiç bir sorun yok. emin ol .

-hafıza artırılmıyor

-kamera vasat

@KenanK S3'ün  internet hızına takmışın biraz.Nette araştır istersen.Tek kullanmayla anlayamazsın

adam biliyor dağılın !

''general mobile discovery bi incele istersen 599 lira'' 

Bunu önerdigine göre emin ol benden daha çok biliyosun ;)

1000 tl bütçem var demiş 1000 tl'nin hepsini harcayacağım sonucu çıkmaz burdan güzel kardeşim. ben kimseden çok bildiğimi iddia etmiyorum, sen bilmediğimizi iddia ediyorsun. ;)

1000 tl bütçem var demiş 1000 tl'nin hepsini harcayacağım sonucu çıkmaz burdan güzel kardeşim. ben kimseden çok bildiğimi iddia etmiyorum, sen bilmediğimizi iddia ediyorsun. ;)

kardeşim adam 1000 Tl lik telefon önerin demiş ve adamın aklındaki telefonlar 1000 tl üstü.Yani Bütçesi 1000 Tl ama sen 600 Tl lik tel önermişin ve laf kalabalıgı yapıyosun.Bari 600 Tl ye degecek telefon önerseydin 

Edited by kayseri204

kardeşim adam 1000 Tl lik telefon önerin demiş ve adamın aklındaki telefonlar 1000 tl üstü.Yani Bütçesi 1000 Tl ama sen 600 Tl lik tel önermişin ve laf kalabalıgı yapıyosun.Bari 600 Tl ye degecek telefon önerseydin 

Arkadşalar 1000TL bütcem var.Sizce hangi akıllı telefonu almalıyım.

Şuanda kullandıgınız veya bir akdaşınızın kullanıpta memnun oldugunu telefonları falan önerirseniz daha iyi olur.

Şimdiden herkeze teşekkürler.

1000 tl üstü olduğunu nerden anladın ? 1000 tl bütçem var demiş. 1000 tl'nin altında bir öneride bulunmak ya da 1000 tl ye kadar olan telefonları önermek mantıklı da senin gibi 1000 tl üstünü anlamak ne kadar mantıklı anlayamadım. Ayrıca o telefonu küçümseme incelemelerini izle. Neyse :)
Edited by mstfckmk

1000 tl üstü olduğunu nerden anladın ? 1000 tl bütçem var demiş. 1000 tl'nin altında bir öneride bulunmak ya da 1000 tl ye kadar olan telefonları önermek mantıklı da senin gibi 1000 tl üstünü anlamak ne kadar mantıklı anlayamadım. Ayrıca o telefonu küçümseme incelemelerini izle. Neyse :)

Telefonu alacak arkadaş nexus 4 alacam diyor.

Nexus4'ün fiyatı en ucuz 1.019 Tl  http://www.bizdehesapli.com/lg-e960-black-nexus-4-cep-telefonu-siyah?ref=akakce&v=1.44.8

Yani bu demek oluyorki 1000 Tl nin üstünde telefon almak istiyor 600 Tl degil. Tmm mı canım kardeşim :)

Telefonu alacak arkadaş nexus 4 alacam diyor.

Nexus4'ün fiyatı en ucuz 1.019 Tl  http://www.bizdehesapli.com/lg-e960-black-nexus-4-cep-telefonu-siyah?ref=akakce&v=1.44.8

Yani bu demek oluyorki 1000 Tl nin üstünde telefon almak istiyor 600 Tl degil. Tmm mı canım kardeşim :)

ilk mesajda nexus diye bir ifade geçmiyor. gerisi de beni ilgilendirmiyor. pehlivan gibi dalıp bilmeyen var yeaeeaaeaeaea diyip kendini haklı çıkarma yeter. hadi eyvallah.

Nexus4 almaya karar verdim ya donanımı çok iyi.Kullanan varmı aramızda

ilk mesajda nexus diye bir ifade geçmiyor. gerisi de beni ilgilendirmiyor. pehlivan gibi dalıp bilmeyen var yeaeeaaeaeaea diyip kendini haklı çıkarma yeter. hadi eyvallah.

Adam hemde ilk sayfada demiş.Okumamışın bile.Bilmedigin şeyler hakkında yorum yapma..MEsajları düzgün oku !

Biraz daha çalışman gerek ;)

Edited by kayseri204

bir konuya yanıt vermek için konu başlığını ve ilk mesajı okumak yeterlidir benim için.

Çalışmam gereken bir mevzu göremiyorum ortada. Ayrıca bi yere de kaçtığım yok.

Adam karar vermişse hayırlı olsun deriz olur biter. Burası herkese açık bir forum ve istediğim konuya görüş bildiririm. Garip olan senin milleti bilgisizlikle suçlaman.

Biz de biliyoruz s3 al demeyi. Ama ismini verdiğim telefon tam bir f/p ürünü. Ha sen bunu kabul etmezsin o da senin meselen.

-hafıza artırılmıyor

-kamera vasat

Öncelikle şunu söliyim.Beni Nexus 4e çeken tek şey güncelleştirmeleri ilk alan telefon olması ve saf android kurulu olması.

tabi donanımıda çok iyi ama pilin sabit olması hafızanın arttırılmaması gibi büyük eksileri var aslında.

Ama bende tam olarak karar vermiş değilim ama samsung almayı pek düşünmüyorum aslında.

bir konuya yanıt vermek için konu başlığını ve ilk mesajı okumak yeterlidir benim için.

Çalışmam gereken bir mevzu göremiyorum ortada. Ayrıca bi yere de kaçtığım yok.

Adam karar vermişse hayırlı olsun deriz olur biter. Burası herkese açık bir forum ve istediğim konuya görüş bildiririm. Garip olan senin milleti bilgisizlikle suçlaman.

Biz de biliyoruz s3 al demeyi. Ama ismini verdiğim telefon tam bir f/p ürünü. Ha sen bunu kabul etmezsin o da senin meselen.

Bilgin olmadıgı belli.Ögrenmen gereken şeyler var dostum acele etme ;)

Bilmedigin birşey için tartışamam .

Kolay gelsin.

Öncelikle şunu söliyim.Beni Nexus 4e çeken tek şey güncelleştirmeleri ilk alan telefon olması ve saf android kurulu olması.

tabi donanımıda çok iyi ama pilin sabit olması hafızanın arttırılmaması gibi büyük eksileri var aslında.

Ama bende tam olarak karar vermiş değilim ama samsung almayı pek düşünmüyorum aslında.

Ozaman karar senin :)