Jump to content

yagcim
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar ASUS N56VZ-S4283H NOTEBOOK CORE İ7 2.40GHZ-16 GB-1TB-15.6-4GB-WIN8 TASINABİLİR BİLGİSAYAR aldım fakat acil satmam gerekiyor. Bunu satıp MONSTER® Q48MS-17638 17.3 almayı düşüyorum. İlginen arkadaşlar varsa lütfen dönüş yapsın. Daha alalı 2.5 hafta oldu. 23 Ay 1.5 hafta garantisi var orjinal kutusu herşeyi duruyor ve faturası var.

Fiyat konusunda birşey düşünmedim kendim Bimeks'ten aldım. Bimeks'ten 2.816.03 TL'ye aldım ama şuan piyasada aynı notebook 2810,77 - 2.997,44 TL arasında. 

Hepsiburada.com fiyatı

Bimeks fiyatı

http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?uid=126330

PcDepo.com fiyatı

Ben ürünü 2.5 hafta kullandığımdan dolayı malesef 2.el statüsüne düşüyor ondan dolayı da fiyat düşüyor. Net olarak fiyat düşünmedim ama tahmini istediğim fiyat 2700 TL. Pazarlık payı vardır. İlgilenen arkadaşlar yazsın lütfen

cache_500_1__i_9840456_UEI.jpg?V=2013

cache_500_1__i_9840456_EAZ.jpg?V=2013

cache_500_1__i_9840456_BPS.jpg?V=2013

cache_500_1__i_9840456_ZPJ.jpg?V=2013

cache_500_1__i_9840456_FAH.jpg?V=2013

ezcd.jpg

4for.jpg

rti4.jpg

j1a4.jpg

5t5j.jpg

82v3.jpg

Edited by yagcim

Tabi orjinal resmini de koyarım ama şuan onu çekecek kaliteli fotoğraf makinam yok. Yarın resmini çekip siteye eklicem takipte kalın de3ka1 

:whistle:   :thumbsdown: <<-- bunlar ne oluyor   :H:   :jump:  

Edited by yagcim

Hocam sakın yanlış anlama fakat alıcının gözünden bakarsan adamın düşüncesi şu yönde olur. O kadar parayı vereceğim nasılsa , 100 lira daha vereyim kafam rahat olsun sıfır alayım .Bu yüzden satacağın ürün çok ilgi görmeyebilir . Sadece belirtmek istedim .

Mytolocia hocam haklısınız.

Ben zaten ondan dolayı fiyat düşünmedim diye başta belirttim. Ben tahmini bir fiyat yazdım oraya ve pazarlık payı vardır dedim.

Eğer bu model notebook'u alacak kişi varsa kendi de fiyat belirtsin hatta pazarlık edelim.

Dediğim gibi ben satabilirsem monster marka notebook'u alacağım. 

Edited by yagcim

aarkadaşım bu tarz bilgisayarlar forumlarda 1800-2200 arası gidiyor seninkinin tek avantajı 16gb ram o da çok basit upgrade edilecek bir durum.

Dostum bu tarz notebooklar forumlarda 1800-2200 satılabilir birşey demiyorum ama aynı notebook'u en az 2200 TL ye alamazsın. Ben bu notebook'u satıyorum. Eğer alacaksanız teklifte bulunun. Bende uygunsa olur derim anlaşırız bu kadar basit 

Edited by yagcim

http://www.tnctr.com/topic/226309-temiz-notebook-izmirden/ Krdeş bende bu ilanımdaki notebook umu satıyorum...inanırmısın sanki insanlara zorla birşey satılıyormuş gibi yorum yapıyorlarya insanı sinir ederler ciddi alıcı isen düzgün yorum yaparsın ama kimisi kasti saçma sapan yorumlar yapıyor...hayırlı satışlar kardeşim sonuçta mal senin istediğin fiyatı çekmen normaldir...zaten ciddi alıcı olsa aşağı yukarı anlaşırsın saygılarımla...

bukibuks33, on 29 Jul 2013 - 12:32, said:

http://www.pcdepo.com/asus-n56vz-s4400d-16gb-notebook-urun9588.html sıfır fiyatı

Hayır farklı model bakacaksan bide buna bak kardeş özellikler aynı hatta ekran kartı 2gb bellek 8 gb ama fiyata bak hele

http://www.teknosa.com/urunler/125032417/asus-n56vz-s4299h-notebook

http://www.tnctr.com/topic/226309-temiz-notebook-izmirden/ Krdeş bende bu ilanımdaki notebook umu satıyorum...inanırmısın sanki insanlara zorla birşey satılıyormuş gibi yorum yapıyorlarya insanı sinir ederler ciddi alıcı isen düzgün yorum yaparsın ama kimisi kasti saçma sapan yorumlar yapıyor...hayırlı satışlar kardeşim sonuçta mal senin istediğin fiyatı çekmen normaldir...zaten ciddi alıcı olsa aşağı yukarı anlaşırsın saygılarımla...

Haklısın turan5500 kardeş.Teşekkürler Ben piyasa fiyatlarını yazdım, modelini yazdım ve istediğim ortalama fiyatı yazdım. Ciddi alıcı olmayan bir sürü kişi çıkıyor. Hayır çıkması sorun değil bir de şurada bu fiyat burada bu fiyat diyorlar. Dedikleri de doğru çıksa ben piyasa araştırması yaptım ve notebook'u aldığım Bimeks'in sitesini ve sürekli kampanya yapan Hepsiburada.com'un linklerini paylaştım. Bu siteler yeterli gelmeyenler istediği siteden araştırma yapabilir ama dediğim gibi bu notebook'un farklı modelleri var. Ben bu notebook'u bu fiyata satıyorum alacak olan pazarlık yapabilir.Hayırlı Satışlar turan5500 kardeş

Edited by yagcim

bi arkadaş aynı notebooku kliksa.com dan 1600 e sıfırını almıştı özel bi indirimle :whistle:

Benim sattığım notebook  ASUS N56VZ-S4283H

Aynı notebook olduğuna emin misin. Çünkü modeli benzeyen ama son modeli farklı olan 2 tane notebook var. Özellikle şu kırmızı renk olan kısmına dikkat et.

Aynı notebook Kliksa.com'da 3661.04 TL  İndirimli Fiyatı  2929.00 TL   :whistle: 

http://www.kliksa.com/urun/asus-n56-n56vz-s4283h-notebook/901758204

pre_1375220006__kliksa.jpg

Edited by yagcim

aynı cihazın üst modelini 2800 e sıfır olarak satıyoruz hangi firmadan bahsettiğimi anlar çoğu kişi %25 %30 :)

Kardeş sen kimsin neyin üst modelini satıyorsan sat veya alıyorsan al Banane yani :)

Ben Asus N56VZ - S4283H bu modeli satıyorum.

Hangi firmadan bahsediyorsun söyle bizde anlayalım  :D

Edited by yagcim

aynı cihazın üst modelini 2800 e sıfır olarak satıyoruz hangi firmadan bahsettiğimi anlar çoğu kişi %25 %30 :)

BİM Market mi? BİM Aktüelde baktım bulamadım, ona göre sıraya girelim kaçırmadan :whistle:

Arkadaşlar net fiyat düşünmedim diyor satıcı. Alıcıysanız verebileceğnizi limiti söyleyin ona göre pazarlığınızı yapın. Gereksiz iletiler yazmayın...

Aga 0ı hepsi burada sitesinde indirimli 2500 %10 indirime girmiş bide 2. el olduğu için benm tahmini verebileceğim en son fiyat 2250 olur sende bi pazarlık payı varsa biraz indirirsen 12 ağustosta babam bilgisayar alacak bana dayım bilgisayar uzmanı  bide öğretmeni olduğu için dayımla ben bakacaz pclere dayıma bu pcyide gösteririm fakat fiyat benm dediğim gibi 2250den biraz aşşağı olması lazım bende böyle bir pc arıyordum zaten fakat garantisi kaç yıl ve yanında o yuvarlak ses şeyimidir nedir onn yanında başka neler veriyorsun birtek garanti laptop o ses şeyimi. ? Ayrıca Bu http://www.pcdepo.com/asus-n56vz-s4400d-16gb-notebook-urun9588.html ile http://www.pcdepo.com/asus-n56vz-s4283h-16gb-notebook-urun8607.html Bu Aynı Tek Farkı İşletim Sistemi.

Edited by birincikurt

Aga 0ı hepsi burada sitesinde indirimli 2500 %10 indirime girmiş bide 2. el olduğu için benm tahmini verebileceğim en son fiyat 2250 olur sende bi pazarlık payı varsa biraz indirirsen 12 ağustosta babam bilgisayar alacak bana dayım bilgisayar uzmanı  bide öğretmeni olduğu için dayımla ben bakacaz pclere dayıma bu pcyide gösteririm fakat fiyat benm dediğim gibi 2250den biraz aşşağı olması lazım bende böyle bir pc arıyordum zaten fakat garantisi kaç yıl ve yanında o yuvarlak ses şeyimidir nedir onn yanında başka neler veriyorsun birtek garanti laptop o ses şeyimi. ? Ayrıca Bu http://www.pcdepo.com/asus-n56vz-s4400d-16gb-notebook-urun9588.html ile http://www.pcdepo.com/asus-n56vz-s4283h-16gb-notebook-urun8607.html Bu Aynı Tek Farkı İşletim Sistemi.

Kardeş hepsiburada.com'da notebook şuan KDV Dahil 2.997,44 TL 

pre_1375259926__hepsiburada.png

Notebook 2.el olabilir fakat dediğin fiyata satılacak notebook değil. Ben illa satacağım diye de bir kaide yok. İster alırsın ister almazsın. 

Dayın bilgisayar uzmanı ise bu fiyata alınmayacağını ve arasındaki farkları bilir. 

Garantisi 2 yıldır fakat ilanın ilk mesajımda da ayrıntılı yazdım. Daha alalı 2.5 hafta oldu demiştim. 23 Ay 1,5 hafta garantisi var.Yanında ki o yuvarlak ses şeyidir  :jump:.

pre_1375260352__buffer.png

Pcdepo.com'da Asus N56VZ S4283H yani bizim notebook   

Kdv dahil fiyatı  

2,819.88

TL

Ben aynı notebook'u Bimeks'ten daha ucuza aldım şimdi daha da düşmüş. 

Ben Bimeks'ten 2.816.03 TL'ye aldım. Şuan Bimeks fiyatı  2810,77 TL  

pre_1375261001__pcdepo.png

Aynı notebook'un piyasa fiyatını yazdım tekrar tekrar inceleyebilirsin. Hepsiburada.com  ve Pcdepo.com ve Bimeks fiyatlarını yazdım zaten orada da yazıyor. İncele lütfen

Kardeş sen diyorsun ya, sadece işletim sistemi farklı diye pcdepoya da mesaj atsana ben  Asus N56VZ S4283H almayı düşünüyorum ama fiyatı neden yüksek halbuki 

"Asus N56VZ S4400D" ile özellikleri aynı bana bu fiyattan verirsen alırım diye fark var ki adam birine 2800 demiş birine 2500 demiş ben sana farklarını söyliyeyim. 

Asus N56VZ S4400d ile Asus N56VZ S4283H arasında 3 fark var; 

1. Sistem Belleği   : 8 GB Ram - 16 GB Ram
2. İşletim Sistemi  : Freedos - Windows 8 
3. Optik Sürücü     : Dvd - Blue Ray Yazıcı

MİCROSOFT WINDOWS 8 SINGLE LANGUAGE 64 BIT TÜRKÇE FİYATI : 246 TL

http://www.vatanbilgisayar.com/%C4%B0%C5%9Fletim%20Sistemi/microsoft-4hr-00070-windows-8-single-language-64-bit-turkce/productdetails.aspx?I_ID=62810

aynı cihazın üst modelini 2800 e sıfır olarak satıyoruz hangi firmadan bahsettiğimi anlar çoğu kişi %25 %30  :)

BİM Market mi? BİM Aktüelde baktım bulamadım, ona göre sıraya girelim kaçırmadan :whistle:

Arkadaşlar net fiyat düşünmedim diyor satıcı. Alıcıysanız verebileceğnizi limiti söyleyin ona göre pazarlığınızı yapın. Gereksiz iletiler yazmayın...

Allah razı olsun TugruL kardeş. Hayır herkesin aklı var fikri var kimseyi kandırdığımız yok tabi ki de satarsak zarar etmiş olacağız ama notebook'un belli bir fiyatı var bunu altta çekmenin de anlamı yok biz zaten araştırmasını detaylı bir şekilde yaptık gerekli fiyat linklerini paylaştık almayı düşünen arkadaşla da fiyat konusunda detaylı konuşuruz dedik. Milleti yalan yanlış bilgilendirmenin anlamı yok

yok şurada şu fiyat yok burada bu fiyat ki nedense hep farklı model bakıyorlar he ucuz olan yer yok mudur ben görmedim ama mutlaka vardır o zaman gidip oradan alın arkadaş kimseye zorla bizden alın diye silah dayamıyoruz. Saygılarımla.

Edited by yagcim

Kardeş hepsiburada.com'da notebook şuan KDV Dahil 2.997,44 TL 

pre_1375259926__hepsiburada.png

Notebook 2.el olabilir fakat dediğin fiyata satılacak notebook değil. Ben illa satacağım diye de bir kaide yok. İster alırsın ister almazsın. 

Dayın bilgisayar uzmanı ise bu fiyata alınmayacağını ve arasındaki farkları bilir. 

Garantisi 2 yıldır fakat ilanın ilk mesajımda da ayrıntılı yazdım. Daha alalı 2.5 hafta oldu demiştim. 23 Ay 1,5 hafta garantisi var.Yanında ki o yuvarlak ses şeyidir  :jump:.

pre_1375260352__buffer.png

Pcdepo.com'da Asus N56VZ S4283H yani bizim notebook   

Kdv dahil fiyatı  

2,819.88

TL

Ben aynı notebook'u Bimeks'ten daha ucuza aldım şimdi daha da düşmüş. 

Ben Bimeks'ten 2.816.03 TL'ye aldım. Şuan Bimeks fiyatı  2810,77 TL  

pre_1375261001__pcdepo.png

Aynı notebook'un piyasa fiyatını yazdım tekrar tekrar inceleyebilirsin. Hepsiburada.com  ve Pcdepo.com ve Bimeks fiyatlarını yazdım zaten orada da yazıyor. İncele lütfen

Kardeş sen diyorsun ya, sadece işletim sistemi farklı diye pcdepoya da mesaj atsana ben  Asus N56VZ S4283H almayı düşünüyorum ama fiyatı neden yüksek halbuki 

"Asus N56VZ S4400D" ile özellikleri aynı bana bu fiyattan verirsen alırım diye fark var ki adam birine 2800 demiş birine 2500 demiş ben sana farklarını söyliyeyim. 

Asus N56VZ S4400d ile Asus N56VZ S4283H arasında 3 fark var; 

1. Sistem Belleği   : 8 GB Ram - 16 GB Ram
2. İşletim Sistemi  : Freedos - Windows 8 
3. Optik Sürücü     : Dvd - Blue Ray Yazıcı

MİCROSOFT WINDOWS 8 SINGLE LANGUAGE 64 BIT TÜRKÇE FİYATI : 246 TL

http://www.vatanbilgisayar.com/%C4%B0%C5%9Fletim%20Sistemi/microsoft-4hr-00070-windows-8-single-language-64-bit-turkce/productdetails.aspx?I_ID=62810

Allah razı olsun TugruL kardeş. Hayır herkesin aklı var fikri var kimseyi kandırdığımız yok tabi ki de satarsak zarar etmiş olacağız ama notebook'un belli bir fiyatı var bunu altta çekmenin de anlamı yok biz zaten araştırmasını detaylı bir şekilde yaptık gerekli fiyat linklerini paylaştık almayı düşünen arkadaşla da fiyat konusunda detaylı konuşuruz dedik. Milleti yalan yanlış bilgilendirmenin anlamı yok

yok şurada şu fiyat yok burada bu fiyat ki nedense hep farklı model bakıyorlar he ucuz olan yer yok mudur ben görmedim ama mutlaka vardır o zaman gidip oradan alın arkadaş kimseye zorla bizden alın diye silah dayamıyoruz. Saygılarımla.

:) aynen kardeş...hayırlı satışlar..