Jump to content

Jailbreak Hakkında Yardım Edebilirmisiniz ?

TimeShift
 Share

Recommended Posts

jailbreakin tek faydası apple ın izin vermediği uygulamaları yükleyebilmen..cydiada çok güzel iphone araçları var onları yükleyebiliyorsun. satın almadan program yükleyebiliyorsun. 3gs lerde oldbootroom ve newbootroom olayı var. telin oldbootroom ise 6.1.3 ü untethered jailbreak yaoabilirsin..

En önemli nokta iphone 3gs 6.1.3 için untethered jb henüz yok. telefonunuzu tethered jb yapabilirsiniz fakat şarj bitmesi veya telefonun bi şekilde kapanması durumunda pc ye bağlamadan açamazsınız.

Untethered çıkmadı mı hala :S

jailbreakin tek faydası apple ın izin vermediği uygulamaları yükleyebilmen..cydiada çok güzel iphone araçları var onları yükleyebiliyorsun. satın almadan program yükleyebiliyorsun. 3gs lerde oldbootroom ve newbootroom olayı var. telin oldbootroom ise 6.1.3 ü untethered jailbreak yaoabilirsin..

Nasıl anlıycam peki old ya da new olduğunu ?

ayarlardan hakkında bölümünde seri numarasında 4. ve 5.ci rakamlar 39 ve ondan yüksekse newbootroomdur. yoksa oldbootroom. telefonunuzda şu an 6.1.3 yüklü ise 6.0 indirip redsn0w ile 6.0 ı gösterip tethered jailbreak yapabilirsin..ayrıca shsh kayıtların varsa aşağı sürümlere sn0wbreeze ile custom fw hazırlayıp düşürebilirsin..

ayarlardan hakkında bölümünde seri numarasında 4. ve 5.ci rakamlar 39 ve ondan yüksekse newbootroomdur. yoksa oldbootroom. telefonunuzda şu an 6.1.3 yüklü ise 6.0 indirip redsn0w ile 6.0 ı gösterip tethered jailbreak yapabilirsin..ayrıca shsh kayıtların varsa aşağı sürümlere sn0wbreeze ile custom fw hazırlayıp düşürebilirsin..

4. ve 5. rakamlar 05.

Shsh kısmı dahil ondan sonrasını anlamadım :)

Bir hata var yazana kadar hatanın ekran görüntüsünü koysan? Müneccim miyiz biz?

Onu yazma nedenim hataların çözülememesinden kaynaklı olması.

iDetector denedim ve No devices diye bir yazı çıkardı.

Aygıt yöneticisinden bakmaya çalıştım orda da yazılar hatalı gözüküyordu.