Jump to content

Satılık Iphone 5 1.sınıf Replika

umd
 Share

Recommended Posts

Satılık iPhone 5 1. Sınıf Replika 

Özellikleri : Android yüklüdür, 8 mp kamera, google play store açık, GPS, Wifi, 3G,16 gb hafıza...Paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum.Ekran koruyucu jelatin üzerindedir.

Sorularınız için konu altına yorum atabilirsiniz.

Ürüne ait resimler :

[spoiler]

r5np0.jpg

r5nrf.jpg

r5ns7.jpg

r5ns5.jpg

r5nsb.jpg

[/spoiler]

Fiyat 430 TL dir.Kargo bana ait...

Edited by umd

umd şuanda para sıkıntısı var o yüzden hemen almam mümkün değil. ben parayı ayarlayana kadar satılırsa bu ürünün aynısından nerden temin edebilirim?

bana özel mesaj at bu üründen daha ucuza ve milyonlarca bulabileceğin bi site atayım sana :) aslında bildiğin bi sitedirde burada paylaşmak yasak olabilir  bilmiyorum tam :) 

bana özel mesaj at bu üründen daha ucuza ve milyonlarca bulabileceğin bi site atayım sana :) aslında bildiğin bi sitedirde burada paylaşmak yasak olabilir  bilmiyorum tam :)

:) Tek ben satmıyorum zaten piyasada binlerce site var bu işi yapan...Biri tanıtım videosuna orjinal telefon tanıtımını koymuş :) diğer android demiş telefon java...gerçeği yansıtan sayılı yerler var evt...Ürünün arkasındayım ben...her şey full üründe

:) Tek ben satmıyorum zaten piyasada binlerce site var bu işi yapan...Biri tanıtım videosuna orjinal telefon tanıtımını koymuş :) diğer android demiş telefon java...gerçeği yansıtan sayılı yerler var evt...Ürünün arkasındayım ben...her şey full üründe

ben senin ürününü kötüledimmi ? java tabanlı dedimmi ? sen ne diye beni karalamaya çalışıyosun ? ben kendi sattığım ürünü bile önermicem arkadaşlara sen java tabanlı diye aklınla bana laf vuruyosun . senin 450 tl ye sattığın ürünü 200-250 tl ye sıfır olarak satıyolar la dua et küfür etmek yasak !

ben senin ürününü kötüledimmi ? java tabanlı dedimmi ? sen ne diye beni karalamaya çalışıyosun ? ben kendi sattığım ürünü bile önermicem arkadaşlara sen java tabanlı diye aklınla bana laf vuruyosun . senin 450 tl ye sattığın ürünü 200-250 tl ye sıfır olarak satıyolar la dua et küfür etmek yasak !

Arkadaşım ben açıklama yaptım, ne dedikde karalandın anlamadım ki :) ...Forum burası açık bi platform..

• 2 hafta sonra ...

özel mesaj atmaya calıştım olmadı

bana da sağlam bi site ismi gönderebilirmisin simdiden tesekkürler

ha bi de java mı andiroidmi sen ne önerirsin

• 2 hafta sonra ...

Hocam 450 Tl Çok Az İstemiyomusun 2. El Bile Olsa 16gb İphone 5 Bu 1000 Tlden Fazla Eder 2. El i. Bide Tertemiz Kullanmışsın.

ilk defa fiyat az diyen bir üye gördüm ya ölsem de gam yemem :D arkadaşım bu ürün replika, yani orjinal iPhone değil. bu fiyatlar normal.

içine gömülü gelen antutu'daki rakamlara aldanmayın arkadaşlar. cihazı root edip antutu'yu sil sonra play store'dan güncel sürümü indir kur . en doğru bilgileri ancak o zaman görebilirsin.

Arkadaşa katılıyorum. Entegre antutu sahtekar. Replika 300 TL'lik telefonda Tegra 3 bile gördüm gömülü antutu'da...