Jump to content

Ücretsiz Sms Gönderme Hizmetimiz

sahin141
 Share

Recommended Posts

yeni siten muhteşem olmuş

benim genel sorum ie8 desteği yok galiba

siteye baktığımda aşağıda tarayıcılar içine girmemiş de

onada ayar çekebilirmisin

http://www.aiopre.com/1/index.php

peki diğeri duracakmı ne yapmayı düşünüyorsun

senden istediğim diğerin ayarlarını bozma lütfen,o şekil iyi yoksa gerçekten bu işlerle uğraşamayacağım

sitenin çalışabilirliğini koruduğu sürece benim için sorun yok.....

• Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.aiopre.com/blog/aiopresms-android-uygulamasi/

Evet hocam android uygulamamız mevcuttur. Blogumuzdan erişebilirsiniz. Henüz markete maalesef yükleyemedim ama direk telden barkod tarayıcı ile erişebilirsin.

şimdi indirdim  kurdum

çalışıyor.. teşekkür

numaranızın ve göndereceğiniz numaranın başına 0 ( sıfır ) yazmadan direk on haneli şekilde yazmanız gerekiyor

yeni siten muhteşem olmuş

benim genel sorum ie8 desteği yok galiba

siteye baktığımda aşağıda tarayıcılar içine girmemiş de

onada ayar çekebilirmisin

http://www.aiopre.com/1/index.php

peki diğeri duracakmı ne yapmayı düşünüyorsun

senden istediğim diğerin ayarlarını bozma lütfen,o şekil iyi yoksa gerçekten bu işlerle uğraşamayacağım

sitenin çalışabilirliğini koruduğu sürece benim için sorun yok.....

Aşağıdaki taraycılar eklentilerin mevcut olduğu tarayıcılar hocam ana sitenin ie8 desteği mevcut Şuan için sadece mobil sitenin ie8 desteği yok onu da enter tuşu ile gönderim sağlayabiliyorsunuz sadece tıklamayı kabul etmiyor. Eskis ide duruyor hocam ona dokunmadım

şimdi indirdim  kurdum

çalışıyor.. teşekkür

numaranızın ve göndereceğiniz numaranın başına 0 ( sıfır ) yazmadan direk on haneli şekilde yazmanız gerekiyor

0 yazsanızda fark etmez hocam her koşulda gönderiyor

eski kullandığınız sayfanın adresini verebilirmisiniz

ben ona göre ayarlamıştım yada bana özelden pm atabilirsiniz

prgram yeni sayfayı bulduğu için catchayı alamıyorum ayarlamak benim için ölüm oluyor

bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum yeni hazırladğımda 130 kelime sınırı getirdim lakin eski sayfa linki lazım

yeni sayfaya göre yapamam tıklama ile olmuyor enter basmalısınız diyorsunuz ben bunu yaparsam

sanal klavye işine girdiği için antiler vs progrmalar tarafında çalışması engellebilir bana onun içindirki eski sayfa düzeni bana lazım siz norma olarak sitenizin yeni sayfası durabilir bana ulaşabileceğim eski sayfanızın adresini lakin sistemi hala çalışıyor şekilde olursa yani eskisi gibi olması şartıyla eski sayfanızın adresini benimle paylaşırsanız memnun olurum hayırlı çalışmalar

bana duracak demiştiniz ben ulaşamıyorum

Edited by mesale0077

eski kullandığınız sayfanın adresini verebilirmisiniz

ben ona göre ayarlamıştım yada bana özelden pm atabilirsiniz

prgram yeni sayfayı bulduğu için catchayı alamıyorum ayarlamak benim için ölüm oluyor

bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum yeni hazırladğımda 130 kelime sınırı getirdim lakin eski sayfa linki lazım

yeni sayfaya göre yapamam tıklama ile olmuyor enter basmalısınız diyorsunuz ben bunu yaparsam

sanal klavye işine girdiği için antiler vs progrmalar tarafında çalışması engellebilir bana onun içindirki eski sayfa düzeni bana lazım siz norma olarak sitenizin yeni sayfası durabilir bana ulaşabileceğim eski sayfanızın adresini lakin sistemi hala çalışıyor şekilde olursa yani eskisi gibi olması şartıyla eski sayfanızın adresini benimle paylaşırsanız memnun olurum hayırlı çalışmalar

bana duracak demiştiniz ben ulaşamıyorum

yolladım hocam. Belirttiğim gibi eski sistem üzerinde herhangi bi değişiklik yapılmadı

Aşağıdaki taraycılar eklentilerin mevcut olduğu tarayıcılar hocam ana sitenin ie8 desteği mevcut Şuan için sadece mobil sitenin ie8 desteği yok onu da enter tuşu ile gönderim sağlayabiliyorsunuz sadece tıklamayı kabul etmiyor. Eskis ide duruyor hocam ona dokunmadım

0 yazsanızda fark etmez hocam her koşulda gönderiyor

merhaba

537 li bir numaradan mesaj gönderiliyor

ama gönderen seçeneğini ayrıca biz doldurabiliyoruz.

bu 537 li numara kime ait ve gönderilen mesajlar kaydediliyor mu? ve bu ücretsiz mesajların süresi ne kadar?

merhaba

537 li bir numaradan mesaj gönderiliyor

ama gönderen seçeneğini ayrıca biz doldurabiliyoruz.

bu 537 li numara kime ait ve gönderilen mesajlar kaydediliyor mu? ve bu ücretsiz mesajların süresi ne kadar?

Mesajın geldiği numara yine 537'li numara oluyor yani sen gönderene kendi numaranı yazsan o numaradan gitmiyor. Senin gönderen kısmına yazdığın yazı sadece mesaj içeriğine senin sms metni kotanı doldurmayacak şekilde eklenmiş oluyor. diğer sorularda çok tekrarlandı önceki sayfalara bakabilirsin.

şahin hocam ben de bir şey sormak istiyorum voip hizmeti veren yerler kendi telefon numaranı onların sisteminde bir doğrulama kodu ile onaylatınca o numaradan arama yapma ve mesaj atma imkanı sağlıyor. Bunun nasıl yapıyorlar acaba? aiopre'ye de uygulanabilir mi?

Mesajın geldiği numara yine 537'li numara oluyor yani sen gönderene kendi numaranı yazsan o numaradan gitmiyor. Senin gönderen kısmına yazdığın yazı sadece mesaj içeriğine senin sms metni kotanı doldurmayacak şekilde eklenmiş oluyor. diğer sorularda çok tekrarlandı önceki sayfalara bakabilirsin.

şahin hocam ben de bir şey sormak istiyorum voip hizmeti veren yerler kendi telefon numaranı onların sisteminde bir doğrulama kodu ile onaylatınca o numaradan arama yapma ve mesaj atma imkanı sağlıyor. Bunun nasıl yapıyorlar acaba? aiopre'ye de uygulanabilir mi?

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/24671379.asp?yazarid=18&hid=24672087

Gizli sms e girdiği için sıkıntı çıkartmasını istemedim hocam. sadece belirli numaradan attırmak için sms onayı istesek oda şuan için güven problemi yaratır diye korkuyorum hocam biliyorsun zaten herkes bi tutturmuş numarlar kopyalanıyor numaralar kopyalanıyor diye bu yüzden şuan için bazı projeleri askıya aldım normalde kafamda bi üyelik sistemi oraya adres defteri bölümü ve gönderen kısmında kullanıcının orjinal numarası, sms seçenekleri eklemek gii sadece kısa mesaj olarak değilde pop-up açılan reklam attırma toplu sms tarzında.

Android uygulaması içinde rehbere bağlanma ve gönderen kısmına kullanılan telefonun numarasını yada ismini otomatik yazma gibi özellikler eklemek istiyorum ama öncelikle biraz daha zaman geçirip sistemin tam olarak oturmasını bekliyorum açıkcası.

Edited by sahin141

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/24671379.asp?yazarid=18&hid=24672087

Gizli sms e girdiği için sıkıntı çıkartmasını istemedim hocam. sadece belirli numaradan attırmak için sms onayı istesek oda şuan için güven problemi yaratır diye korkuyorum hocam biliyorsun zaten herkes bi tutturmuş numarlar kopyalanıyor numaralar kopyalanıyor diye bu yüzden şuan için bazı projeleri askıya aldım normalde kafamda bi üyelik sistemi oraya adres defteri bölümü ve gönderen kısmında kullanıcının orjinal numarası, sms seçenekleri eklemek gii sadece kısa mesaj olarak değilde pop-up açılan reklam attırma toplu sms tarzında.

Android uygulaması içinde rehbere bağlanma ve gönderen kısmına kullanılan telefonun numarasını yada ismini otomatik yazma gibi özellikler eklemek istiyorum ama öncelikle biraz daha zaman geçirip sistemin tam olarak oturmasını bekliyorum açıkcası.

sizden ricamız masaüstü uygulamasının bir an önce düzeltilip yayınlanması proğram açılıyor kod yazılmıyor

kendim hazırladığım programda

sorun giderildi site alt yapı yenilemesi nedeniyle  küçük sorun oluştu

not

alıcı numarasına başta 0 yani sıfır kullanmadan deneyiniz site yapısına göre düzenleniyor

yeni linki :

http://s3.dosya.tc/server10/hJ3oKQ/sms_program_.zip.html

windows uygulaması tarafımdan yazılıyor.Birkaçgün içinde çıkacaktır.

hayırlı uğurlu olsun

merakla bekliyoruz kolay gelsin dostum

Edited by mesale0077

windows uygulaması tarafımdan yazılıyor.Birkaçgün içinde çıkacaktır.

Windows uygulamamız benim rahatsızlığımdan dolayı biraz aksamış durumda maalesef. Tahminlerimize göre Pazartesi yada Salı günü WolfmanTR hocamızın ellerinden uygulamamız yayınlanacaktır.

hoş bir şey. şunu merak ettim, mesajı atınca karşı tarafta belirli bir numaradan gelen mesaj olarak görünüyor. onu düzeltemiyor muyuz? bir de mesajın sonundaki site imzasını.

Elbette düzeltilebilir gönderilen kısmına yazdığınız isim yada numarayla gidebilir mesajlar fakat gizli mesaja girdiği için şuan sıkıntı çıkartacaktır. Ancak telefon onay koduyla birlikte sabit sizin cep telefonu numaranızla gönderim sağlantılabilir tabi

Her ucuz etin yahnisi yenmez .

Burda ki numaraların güvenliği nasıl sağlanıyor 3. şahıslara bu numaraların satılıp satılmadığı ne belli ! 

1 hafta yada 1 ay sonra site belki ortalıktan yok olup gidecek . Sonuçta kullandığımız numaralar ailemizin , arkadaşlarımızın , sevgililerimizin numaraları 

Ben pek güvenemedim açıkçası 

Aynen conivaynen türke beleş mezarolsun onada girer bu adamın bi çıkarı olmasa size neden bu hizmeti sunsun biraz düşünün...