Jump to content

almanca-türkçe veya türkçe almanca cümle çeviri prog. olan arkadaşlar lütfen yardım

jiinbunk

Recommended Posts

sağolun arkadaşlar cok teşekkürler...

anlatmak istediğim illa cümleyi %100 çevirsin değil zaten coğu program birebir doğru çevirmiyo...

bana kabataslak çevirsin yeterli...

burda önemli olan dönem ödevini araştırmış ve teslim etmiş olmak...

arkadaşlar belki yanlış bi konu açtım çok özür dilerim ama bu işi öğrenmeye çalışıyoz.tekrar kusra bakmayın.

ALLAH razı olsun cok makbule geçti...RABBİM bu milletin üzerinden dinini almasın İNŞAALLAH...kalın sağlıcakla..

Please register to see this content.

bunuda kullaanabılırsın basıt bır arayuzu var amakullanıslı 10/7 flaan yanı

arkadaşım eline sağlık cok teşekkürler...

ancak evinde internet olmazsa bu program çalışmaz...

çeviriyi online yapıyor ama gerçekten güzel programa benziyo uzun vade de ne gösterir bilemem...

• 1 ay sonra...

Arkadaslar eger babylon tam sürüm burada mevcut degilse ben siteye yükleme yapabilirim, saygilarimla

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

arkadaşlar almanca-türkçe veya türkçe almanca cümle çeviri prog. olan arkadaşımız varsa ve yardımcı olursa gerçekten cok makbule geççek...

şimdiden cok teşekkürler.

İşiniz zor :D

Yerinde olsam ki ben öyle yaptım: Türkçe metni ingilizce'ye çevirir, ardından google'nin translate sitesinden ingilizce metni almanca'ya çevirirdim. Tabi eğer ingilizceniz iyiyse veya netten ing bilen bir tanıdığınız varsa :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...