Jump to content

Cd-Cops

Cancagir
 Share

Recommended Posts

Eğer ki konuyu yanlış yere açtığsam yönetici arkadaşlarımdan özür diliyorum . 

Benim bir sorunum var elimde bir ingilizce eğitim dvd si var bu dvd cd-cops ile korunuyor ve ben bu dvd bir türlü kopyalayamadım. Bana bi yardımcı olsan lütfen çok ihtiyacım var .

Dvd kopyalanıyor ancak dvd içeriğini bilgisayarda çalıştırmaya kalktığımda orjinal dvd den başka cd ile çalışmıyor denemedğim şey kalmadı lütfen bana bir yardımcı olun lütfen 

şuanda ultraiso ile deneme yapıyorum ancak olacağını hiç sanmıyorum . çok illet birşey sinirlerim bozuldu 

edit : Elimde New Total English Elemntary ' in DVD mevcut ben bu dvd nin kopyasını almak için uğraşıyorum ancak bir türlü beceremedim . Kopyalama nedenim tamamen kendim için herhangi bir illegal bir işlem söz konusu değil . DVD içerisindeki programı yüklüyorum ancak orjinal dvd olmadan program çalışmıyor . Daha önce hiç böyle birşeyle karşılaştınız mı bilmiyorum ama bana yardımcı olursanız çok memmun olacağım . 

Edited by Cancagir

ultra iso vb programlar bir sanal cd/dvd sürücüsü oluşturur. iso yaptığınız dosyayı sanal sürücüye eklediniz ve bu şekilde kurulumu yaptınız. Fakat program çalışmadı. Doğru mu?

Not : eski kurulumu kaldırın ilk önce.

Bir deneyin amaç fikir vermek belki çalışır.

Edited by akilli55

denedim şöyleki denemediğim program kalmadı belki de bu programların seçenekleriyle oynuyarak deneme yapmak lazım . 

Vitamin CD ' si gibi daha önce kopyalayabilen oldu mu bu tür cdleri ?

Bir yolu var. Ekran görüntüsünü video şeklinde kaydeden programlar ile onları kaydetmen mümkün.Seside kaydedecek beraberinde tabi. Biraz uzun olacak ama olacak sonuçta :)