Jump to content

Xp Professional Sp3 Tr 15 Aralık 2013 Güncel Sade

MOTUN
 Share

Recommended Posts

• Editor

vk8lc.gif

tr_windows_xp_professional_with_service_pack_3_x86_cd_vl_x14-74085.iso

kalıbı Hfslip ile güncellenmiştir.

ie8 - wmp11 ve 15 Aralık 2013 dahil tüm güncellemeler eklenmiştir.

Hiçbir bileşen silinmemiştir, masaüstü simgeleri gelmesi için reg kaydı eklenmiştir.

Sata pata vs. hiçbir sürücü eklenmemiştir. Kurulumda bütün bilgileri kendiniz gireceksiniz.

iso ile birlikte kullanabileceğiniz serial xp_serial.txt dosyasındadır.

Modifiye için tertemiz bir çalışmadır, güle güle kullanın.

MD5: 78B2701E29FA7AB47AFA1649A813C728

Rar Pass:
motun

TEK LiNK iNDiR

Edited by MOTUN

Öncelikle vermiş olduğun emekler için çok saol,Motun kardesim Kasım Ayı xp de gecen gün dual core platformlu bir sisteme kurdum thema paketi yüklediğimde UnxTeheme Yaması yapılmamıştı,Gerçi ben hallettim sonradan onuda,Umarım Aralık ayı olan bu sistemde aynı sıkıntıyı yaşamam,ilgin için tekrar sağol şimdiden,

• Editor

Öncelikle vermiş olduğun emekler için çok saol,Motun kardesim Kasım Ayı xp de gecen gün dual core platformlu bir sisteme kurdum thema paketi yüklediğimde UnxTeheme Yaması yapılmamıştı,Gerçi ben hallettim sonradan onuda,Umarım Aralık ayı olan bu sistemde aynı sıkıntıyı yaşamam,ilgin için tekrar sağol şimdiden,

bunda herhangi bir yama veya silme sürücü vs. yapılmadı... tamamen güncellenmiş bir xp bu. modifiyeciler için özellikle :)

Edited by MOTUN

• Editor

Sata HDD olan makinelere sanırım kuramıyacağınız? Sata Driverler Eklenmediği İçin 

driverpack ile istediğiniz sürücüleri ekleyebilirsiniz. forumda nlatımı var. zaten bu xp yi upload etmemin sebebi; isteyen modifiye etsin diyedir

• Editor

Driverpack kullarak driverleri yükleriz ben onu demek istemedim sata hdd ler için kurulması için sata raid driverin yüklenmesi gerekmektedir 500-600 kb lik bir dosya sanırım. Bu var mı diye soracaktım.

siz beni yanlış anlamışsınız :) buraya göz atınız:

http://www.tnctr.com/topic/50786-driverpack-base-kullanm/

ara sıra ufak bir miktarda olsa sitemize bağış yapmak için :)

emeğiniz için çok teşekkürler. başka link vermemenize saygı duyarım ancak bu linkten tam 5 defa indirme girişimim oldu ve bir süre sonra hata verdi. indirebilen arkadaş varsa nasıl indirdiğini bir zahmet paylaşıversin

emeğiniz için çok teşekkürler. başka link vermemenize saygı duyarım ancak bu linkten tam 5 defa indirme girişimim oldu ve bir süre sonra hata verdi. indirebilen arkadaş varsa nasıl indirdiğini bir zahmet paylaşıversin

eğer turbobitten indirme hakkında bilgin yoksa videoyu izle

http://www.youtube.com/watch?v=8iKdfndkRTY

emeğiniz için çok teşekkürler. başka link vermemenize saygı duyarım ancak bu linkten tam 5 defa indirme girişimim oldu ve bir süre sonra hata verdi. indirebilen arkadaş varsa nasıl indirdiğini bir zahmet paylaşıversin[/quote]

zaten videoda anlatılan gibi indiriyorum ama bir süre sonra hat kopuyor

• 2 hafta sonra ...