Jump to content

Katılımsız Kurulum Paketi Hazırlama Programı

aliatalay1
 Share

Recommended Posts

formatsonrasikatilimsiz.png

Arkadaşlar yukarıda resimde olduğu gibi format attıktan sonra tek tek program kurmaktan yoruldum artık. Bana resimdeki gibi format sonrası kuracağım programları hazırlayabileceğim bir program varmı? Bir de bu programları kurarken kurulum sırasında ayarları oluyor mesela ToolBar yüklensinmi vs gibi bu ayarlarınıda yapabileceğim bir uygulama varmı ?

http://www.tnctr.com/topic/215441-otokur-aio-platformu/

http://www.tnctr.com/topic/194569-probox-ai-v11/

Daha bir çok program var ben bir çoğunu denemiştim en sorunsuz Probox olarak kullanmıştım onunda çalışabilmesi için net 2 gerekliydi en son...

ProBox ile her programın toolbar kurulsun mu gibi seçeneklerini düzenleyebiliyor muyuz acaba? Bir de programlar için crack sorununu nasıl yaparız

Programların toolbar kurulsun mu diye seçenekleri falan oluyor kurulum sihirbazında bu seçenekleride düzenleyebiliyormuyuz acaba?

ProBox ile her programın toolbar kurulsun mu gibi seçeneklerini düzenleyebiliyor muyuz acaba? Bir de programlar için crack sorununu nasıl yaparız

Programların toolbar kurulsun mu diye seçenekleri falan oluyor kurulum sihirbazında bu seçenekleride düzenleyebiliyormuyuz acaba?

1.Crack için trial + crack yapacağına Full u direkt katılısız olarak kurdurt

2.Toolbardan kastın nedir TArayıcılardaki araç çubukları bir toolbar değilmidir açıklayıcı olabilirmisin ? linkteki programdaki toolbarlardan bahsediyorsan editlemen için Autoplay media studio programı ve proje apzsi lazımdır

1.Crack için trial + crack yapacağına Full u direkt katılısız olarak kurdurt

2.Toolbardan kastın nedir TArayıcılardaki araç çubukları bir toolbar değilmidir açıklayıcı olabilirmisin ? linkteki programdaki toolbarlardan bahsediyorsan editlemen için Autoplay media studio programı ve proje apzsi lazımdır

Toolbar derken mesela Gom Player programını kurarken Google Toolbar kurulsun mu diye soruyor. Bende kurmuyorum hiçbir zaman. Bu katılımsız oluştururken bunları ayarlayabiliyormuyuz yani?

Toolbar derken mesela Gom Player programını kurarken Google Toolbar kurulsun mu diye soruyor. Bende kurmuyorum hiçbir zaman. Bu katılımsız oluştururken bunları ayarlayabiliyormuyuz yani?

Şöyle Örnek vereyim;
Mesela gom playeri kurdun toolbar vs yüklemeden progra files klasörüne gidip go player adlı dosyayı kopyalarsın winrar aracılığı ile basit bir şekilde Sfx(katılımsız) oluşturursun sonra sana 1linkte verdiğim box u indirirsin program ekle bölümünden eklersin hazır olur

programı yüklediğinde ilk olarak ilk yükleyişindeki gibi kurulumu gerçekleşir toolbar vs yüklenmez. Anladın işAllah

Şöyle Örnek vereyim;
Mesela gom playeri kurdun toolbar vs yüklemeden progra files klasörüne gidip go player adlı dosyayı kopyalarsın winrar aracılığı ile basit bir şekilde Sfx(katılımsız) oluşturursun sonra sana 1linkte verdiğim box u indirirsin program ekle bölümünden eklersin hazır olur

programı yüklediğinde ilk olarak ilk yükleyişindeki gibi kurulumu gerçekleşir toolbar vs yüklenmez. Anladın işAllah

Evet anladım ancak her program bu şekilde çalışır mı? Her program sadece Program Files'deki dosyalardan oluşmuyor + Reg kayıtlarınada ihtiyacı falan oluyor.

reg kayıtları için kayıt derferindeki dosyaların yerini ,içeriğini bul yeni not belgesine yapiştır .bat olarak kaydet sfx arşivi çalıştırınca oluda çalıştırmaya ayarlarsın kayıt derfterine kaydeder

ayrıntılı bilgi forumda mevcut

Edited by ugur4721

O zaman kısaca özetleyeyim;

Resimdeki gibi bir kurulum oluşturmak için "http://www.tnctr.com/topic/205517-" adresindeki boxu indireceksin "http://www.mediafire.com/katilimsizz" linkteki katılısız çalışmalardan istediğini indireceksin indirdiğin box'un içine seçtiğin katılımsız çalışmaları ekleyeceksin. 
Bu kadar sonra toolbar kayıtdefteri derdine düşmeyeceksin.

Anlamadığın bir yer var mı? :)

• 5 ay sonra...

formatsonrasikatilimsiz.png

Arkadaşlar yukarıda resimde olduğu gibi format attıktan sonra tek tek program kurmaktan yoruldum artık. Bana resimdeki gibi format sonrası kuracağım programları hazırlayabileceğim bir program varmı? Bir de bu programları kurarken kurulum sırasında ayarları oluyor mesela ToolBar yüklensinmi vs gibi bu ayarlarınıda yapabileceğim bir uygulama varmı ?

Bana sadece içi boş bu program gerekli sade basit ve rahat kullanmak için elinde olan varsa veya sitede ben bulamadım. Link verirmisiniz.

• 2 hafta sonra ...

Onu düzenlemek için hiçbir platform uygulaması işe yaramaz

Onun için programı (tolbarlı) olarak kur

Smart İnstall Maker kullanarak programın katılımsızını yarat onu platform uygulamasına yükle

Sonra önerim bilgisayarına temiz bir format at tertemiz kullan uygulamaları