Jump to content

Torrent Dosyalarını Idm Ile İndirme

bilalozdemir
 Share

Recommended Posts

Peki bende 14.9 kb torrent uzantılı dosya var bunu torrent programını kurmadan indirebilirmiyim?

dosya boyutu nedir ? indireceğin dosya 1 gb dan az ise torrent linkini bir siteye yükleyip buraya eklersen birşeyler yapabilirim :D

Edited by ArminVB

iDM'yi boşver. Free downloader kullan. Hem crack derdi olmaz, hem torrent indirir:

http://files2.freedownloadmanager.org/fdminst.exe

IDM den gayet memnunum fakat dediğin programa da bi göz atarım sanırım torrenti IDM den indirmenin yolu yok.

Edited by bilalozdemir

utorrent kur nolucak ki ufacık bi program idm kadar pc bile yormaz :D senelerdir kullanırım bu kadar kapsamlı düşünmedim :D

Aynen aslında doğru söylüyorsun ne bilim uğraşmak istemedim :) bide böyle bi yöntem varmı onu öğrenmek istedim :)

Edited by bilalozdemir

Aynen aslında doğru söylüyorsun ne bilim uğraşmak istemedim :) bide böyle bi yöntem varmı onu öğrenmek istedim :)

yok mantık güzel aslında keske olsa hepsini tek arayüz üzerinden yönetebilirmek güzelde olurdu fakat malesef , fakat flashget isimli program vardı bi ara belki hala vardır onla torrent cekilebiliyormuydu tam olarak bilmiyourm ama idm gibi indirme yapabiliyorsun orası kesin ikisinin işlevi varmıydı tam hatırlamıyorum :D

yok mantık güzel aslında keske olsa hepsini tek arayüz üzerinden yönetebilirmek güzelde olurdu fakat malesef , fakat flashget isimli program vardı bi ara belki hala vardır onla torrent cekilebiliyormuydu tam olarak bilmiyourm ama idm gibi indirme yapabiliyorsun orası kesin ikisinin işlevi varmıydı tam hatırlamıyorum :D

Nette araştırdam da http://zbigz.com isimli site torrenti ıdm ye çeviriyormuş fakat site premium istiyormuş.

Uzun süredir ıdm kullanıyorum hiç torrente ihtiyaç duymadım aradığım linkleri bulup premium ile indiririm arada böyle bi tane çıkıyor o da linkler ölü olduğu için sadece torrent linki sağlam oluyor eğer bir daha olursa bende torrenti kurucam :) yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.