Jump to content

Windows Shield Xp Sp3 | 2014 | Modifiye Xp

rikebube
 Share

Recommended Posts

Windows Shield XP SP3 | 2014 | Modifiye XP

Windows xp’nin üzerinde oynamalar yapılmış ve bir çok özellik yüklenmiş.

Bu Xp’de bulunmayan özellik yok galiba. Son güncellemeler eklidir.

Sata driverleri içeriyor, İnternet exporler 8Mediaplayer 11 içeriyor, 55 adet hd arkaplan resmi vadır.

Windows xp’nin geleneksel sesleri değiştirilmişWidgetlar eklenmiş ve bir çok sayamadığım özellik mevcuttur.

89mN3da.png

ztb2.jpg

gmyv.jpg

pv1v.jpg

ku53.jpg

k1m2.jpg

han9.jpg

v5cq.jpg

PtTXu5s.png

Size hazır parogramlarla geliyor. Sayacak olursak;

1. Internet Download Manager
2. Flash player
3. Teracopy
4. RocketDock
5. WINAMP
6. WINRAR
7. Notepad
8. DRIVE BLACK ICON
9. Firefox
10. taskmanager
11. 7-Zip
12. Perfect Uninstaller
13. QQPlayer
14. Skype
15. Foxit Reader
16. Google Chrome
17. Viglance

Resimlerde dil ingilizcce olarak görünüyor ama Türkçe dil desteğide vardır bütün dilleri içerir.

Not : Kurulum sırasında serial istemez otomatik kurulumdur indirdiğiniz iso dosyasını CD’ye veya USB’ye bootlayarak yükleme yapabilirsiniz.

7zJk1Rn.png

LİNKLERDEN VEYA LİNKİN LOGOSUNA TIKLAYIP PREMİUM ALARAK SON SÜRAT İNDİREBİLİRSİNİZ..

XPpIO58.png

Windows Shield XP SP3 | 2014 | Modifiye XP

Windows xp’nin üzerinde oynamalar yapılmış ve bir çok özellik yüklenmiş.

Bu Xp’de bulunmayan özellik yok galiba. Son güncellemeler eklidir.

Sata driverleri içeriyor, İnternet exporler 8Mediaplayer 11 içeriyor, 55 adet hd arkaplan resmi vadır.

Windows xp’nin geleneksel sesleri değiştirilmişWidgetlar eklenmiş ve bir çok sayamadığım özellik mevcuttur.

89mN3da.png

ztb2.jpg

gmyv.jpg

pv1v.jpg

ku53.jpg

k1m2.jpg

han9.jpg

v5cq.jpg

PtTXu5s.png

Size hazır parogramlarla geliyor. Sayacak olursak;

1. Internet Download Manager
2. Flash player
3. Teracopy
4. RocketDock
5. WINAMP
6. WINRAR
7. Notepad
8. DRIVE BLACK ICON
9. Firefox
10. taskmanager
11. 7-Zip
12. Perfect Uninstaller
13. QQPlayer
14. Skype
15. Foxit Reader
16. Google Chrome
17. Viglance

Resimlerde dil ingilizcce olarak görünüyor ama Türkçe dil desteğide vardır bütün dilleri içerir.

Not : Kurulum sırasında serial istemez otomatik kurulumdur indirdiğiniz iso dosyasını CD’ye veya USB’ye bootlayarak yükleme yapabilirsiniz.

7zJk1Rn.png

LİNKLERDEN VEYA LİNKİN LOGOSUNA TIKLAYIP PREMİUM ALARAK SON SÜRAT İNDİREBİLİRSİNİZ..

XPpIO58.png

Hocam banada yardımcı olurmsun windows xp modifiyede yardımlarını bekliyorum....,

kurulurken  kaçırmışım....

sonradan  türkçe  nasıl  yaparız

http://download.microsoft.com/download/0/4/5/045F1F94-3474-4B89-84DF-3ADFF5EA505E/WindowsXP-KB841625-x86MUI-TRK.exe

Bu Dosyayı İndirin ve Çalştırın. Çıkan ekranda Accept the license Agremeent seçeneğini işaretleyip continue diyoruz. Altında türkçe var onu da seçip tamam diyoruz.

50787120zo3.jpg

50363328hc3.jpg

Kurulumu bitirdikten sonra bilgisayarınıza reset atın. Pc açıldıktan sonra
denetim masası'na Girin.
regional and language'yi Seçin
options yolunu izleyerek
Gelen ekrandan Türkçe'yi seçin ve Bilgisayarınıza reset atın. Böylece Türkçe Olur.

• 2 hafta sonra ...

Üstad Elineze  sağlık,

bana da yardımcı olurmusunuz?

sizden ricam şu, DriverPacks BASE ile driverleri ve MarsInstaller ilede  katılımsız proğramları format sırasında (T13 denlen zamanda) kendimiz seçmeli olarak yükleyebileceğimiz bir sistem hazırlıyorum,driver işi tamam oldu ancak VPI olarak MarsInstaller hazırladığım katılımsızları T13 de kurulum arayüzünü  başlatacak yapılandırmayı nasıl yapabilirim.

Böyle bir tecihimin sebebi ise:  format sırasında farklı sistemlere farklı çözümler sunan , dilersek driverli dilersek driversiz ve aynı şekilde proğramları da dilersek kurup  dilersek kurmayacağımız farklı farklı sistemlerde işimizi kolaylaştıracak bir çalışmayı olacak. teşekkürler

Evet dogru anladınız banada yardım edrmisn sıfırdan bir xp modifiye etsek...,

http://www.tnctr.com/topic/79080-xp-modifiye-etme-anlatymlary-ve-syralama/       Bu Size Yardımcı Olacaktır.

Üstad Elineze  sağlık, bana da yardımcı olurmusunuz? sizden ricam şu, DriverPacks BASE ile driverleri ve MarsInstaller ilede  katılımsız proğramları format sırasında (T13 denlen zamanda) kendimiz seçmeli olarak yükleyebileceğimiz bir sistem hazırlıyorum,driver işi tamam oldu ancak VPI olarak MarsInstaller hazırladığım katılımsızları T13 de kurulum arayüzünü  başlatacak yapılandırmayı nasıl yapabilirim. Böyle bir tecihimin sebebi ise:  format sırasında farklı sistemlere farklı çözümler sunan , dilersek driverli dilersek driversiz ve aynı şekilde proğramları da dilersek kurup  dilersek kurmayacağımız farklı farklı sistemlerde işimizi kolaylaştıracak bir çalışmayı olacak. teşekkürler

Üzgünüm Size Yardımcı Olamayacam Bu Konu Hakkında Bilgim Yok. Çünkü Sistem Bana Ait Değil Alıntıdır. Ama Sitede Sorarsan Sana Yardımcı Olurlar.

Belki Yukarıdaki Link Yardımcı Olabilir Bi Bakın..

Edited by rikebube