Jump to content

TnCVista Sorunları bu başlık altında

dagli_04
 Share

Recommended Posts

ya arkadaşlar ben bu nu 2 kez indirdim enaz 10 kez yazdım 16x dede denedim ama olmuyo cd yi takıyorum bilgisayarı başlatıyorum siyah bi nokta geliyo ole kalıyo ne başlıyo ne bişe. dosyaları çıkartta dedim başka klasorede attım olmadı.neroda kalıbı yaz dedim aynen yazdırdım yine olmadı nerede yanlışlık yapırum indirdiğim dosyayı başka bi klasore çıkarınca nrg. diye bi yol yok çıkarmadan direk neroda yazınca boot olmuyo siyah ekranda beyaz bi imleç oluyo kafam baya karıştı ne yapıım şimdi

• Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

slm,

daha önceden de bu sorunla ilgili yazıların olduğunu gördüm ama cevabı ya görmedim yada atladım.

tncvistalite kullanıyorum ve yaklaşık 4-5 gündür dosya ve klasör isimlerini değiştiremiyorum, gelen hata ise "dosya veya klasör yok" oluyor. sorun sadece klasör ismi değiştirirken oluyor, diğer imaj ya da prog vs isimlerini değiştirmeye izin veriyor.

bu hatayı almadan önce herhangi bi ayar değişikliği yaptığımı hatırlamıyorum.

ne yapmam gerekiyor?

• Administrator

slm,

daha önceden de bu sorunla ilgili yazıların olduğunu gördüm ama cevabı ya görmedim yada atladım.

tncvistalite kullanıyorum ve yaklaşık 4-5 gündür dosya ve klasör isimlerini değiştiremiyorum, gelen hata ise "dosya veya klasör yok" oluyor. sorun sadece klasör ismi değiştirirken oluyor, diğer imaj ya da prog vs isimlerini değiştirmeye izin veriyor.

bu hatayı almadan önce herhangi bi ayar değişikliği yaptığımı hatırlamıyorum.

ne yapmam gerekiyor?

Bu hata sanırım windows update yapanlarda oluyor. Bu aralar herkeste olmaya başladı. Windows update yapmayın

yahu kardeşler daha öncede yazdım cevap alamadım. ben tcvistayı indirdim ama kuramadım. cdye yazdırdım boot ediyor windows vista diyerek o çubukta yeşil çizgiler geçiyor sonra vista masaüstü geliyor lütfen bekleyin diyor sonra şöyle bir uyarı geliyor

-------windows yükleme kaynaklarına erişemiyor.yükleme kaynaklarının erişilebilir olduğunu doğrulayın ve yükleme işlemini yeniden başlatın..........

ne yapabilirim arkadaşlar

• Administrator

Adminim bilgisayarım simgesinin özelliklerine bakınca windowsu etkinleştirmeye 30 gün kaldı diyor

yani çözümü nedir

Cdnin içinde install.exe var. onu tekrar çalıştır. Sonra restart et. Ayrıca ilk kurulumda restart etmen gerek aktif gözükmesi için.

Bu hata sanırım windows update yapanlarda oluyor. Bu aralar herkeste olmaya başladı. Windows update yapmayın

aynı sorun bende de var...bilsek yüklemezdik te yüklendi bi kere...güncelleştirmeleri kaldırdım değişen bişi olmadı...bide durduk yere güncellemeler yapılandırılıyor diye bilgisayar kapanıp açılıyor...

aynı sorun tnc yi kuran başka bi arkadaşta da çıktı...bu soruna eğilsek biraz?...tşkler

yahu kardeşler daha öncede yazdım cevap alamadım. ben tcvistayı indirdim ama kuramadım. cdye yazdırdım boot ediyor windows vista diyerek o çubukta yeşil çizgiler geçiyor sonra vista masaüstü geliyor lütfen bekleyin diyor sonra şöyle bir uyarı geliyor

-------windows yükleme kaynaklarına erişemiyor.yükleme kaynaklarının erişilebilir olduğunu doğrulayın ve yükleme işlemini yeniden başlatın..........

diye sordum hiç kaale alınmadık

• Administrator

diye sordum hiç kaale alınmadık

Önceki sayfaları okursan, cdyi doğru yazdıramadığından veya eksik indirdiğinizden olabilir diye cevaplanmıştır. Aynı cevapları defalarca vermeyi sevmiyoruz.

Klasör adlandırma/oluşturmu sorunu yaşayan arkadaşlar ekteki reg dosyasını çalıştırıp., rapor verebilirler mi acaba.

http://vlite.net/files/fd32.zip[/CODE]

tamda bu sorun bendede başlamışken gönderdiğin reg edit kaydı işe yaradı sağol usta...

Önceki sayfaları okursan, cdyi doğru yazdıramadığından veya eksik indirdiğinizden olabilir diye cevaplanmıştır. Aynı cevapları defalarca vermeyi sevmiyoruz.

kardeş bende defalarca indirmeyi sevmiyorum. önce tek link indirdim yazdırdım. windows yükleme kaynaklarına erişemiyor.yükleme kaynaklarının erişilebilir olduğunu doğrulayın ve yükleme işlemini yeniden başlatın yazdı sonra rapidden indirdim yazdırdım.( isoyu neroyla açıyorum yadır diyorum) daha ne deneyebilirim

• 2 hafta sonra ...

Ya abiler bana acil yardım edermisiniz?

bende;

256 ram

128 ekran

80 gb hdd

2.26 ghz celeron işlemci

İndirdim cd ye yazdım ve doğru yazdırdım eminim bir tuşa bastım loadin mo ading bişer dedikten sonra vista resmi geldi yaşasın dedim ama yazısı olmayan sadece bir butonu olan butonda tamam yazan bir pencere geldi biraz bekledim tamamdedim pcye otomatik reset attı NEDEN? ACİL CVP BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TŞK. AYRICA TNC VİSTAYI YAPANLARA :D

• Administrator

abicim klasör adı değiştirlmiyor. bazı programları kurmuyor. virtual driver. bazı programları çalıştırmıyor. örneğin nero

Klasör adı için çözüm bulundu. Önceki mesajları okuyun. Vista her program ile uyumlu değildir.

@berat9544

Bios güncellemesi yapın veya cd'ye yeniden yazdırın.