Jump to content

TnCVista Sorunları bu başlık altında

dagli_04
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar benim sorunum da tncvistada intenete çok geç bağlanıyorum + bluetooth driver sorunu da yaşarken c:/ yi sildim ben de tekrar kurmak istedim fakat kurulum yapamadım seçili bölgeye windows yüklenemiyor diyor bu sorunu nasıl çözerim??? yardım arkadaşlar...

• Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Varsayılan Vista error code:0x3e7

Vistanın ultimate 32 bit sürümünü arkadaş indirmiş.DVDye yazmış.Sorunsuzca kurmuş.Bana da kopyaladı.Verdi.Ama DVDyi sürücüsüne taktığımda

"The File 'autorun.dll' could not be loaded or is corrupt. Setup cannot continue. Error Code [0x3E7]

mesajını alıyorum.

Boot'tan yüklerken;

Windows H:\Sources\Install.wim dosyasını açamıyor.Hata kodu: 0x800700D

Yükleme için gereken dosyaların kurulu olduğundan emin olun ve yüklemeyi yeniden başlatın.

Uyarısını alıyorum.

Vistayı yüklemek istiyorum!

Bilgisi olan yok mu?

Ne yapmalıyım?

Acil yardım bekliyorum.

Varsayılan Vista error code:0x3e7

Vistanın ultimate 32 bit sürümünü arkadaş indirmiş.DVDye yazmış.Sorunsuzca kurmuş.Bana da kopyaladı.Verdi.Ama DVDyi sürücüsüne taktığımda

"The File 'autorun.dll' could not be loaded or is corrupt. Setup cannot continue. Error Code [0x3E7]

mesajını alıyorum.

Boot'tan yüklerken;

Windows H:\Sources\Install.wim dosyasını açamıyor.Hata kodu: 0x800700D

Yükleme için gereken dosyaların kurulu olduğundan emin olun ve yüklemeyi yeniden başlatın.

Uyarısını alıyorum.

Vistayı yüklemek istiyorum!

Bilgisi olan yok mu?

Ne yapmalıyım?

Acil yardım bekliyorum.

Dvd kopyalama sorunu yada senin dvd rom okurken tam okuyamıyor.. başka bi dvd den dene..

Dvd kopyalama sorunu yada senin dvd rom okurken tam okuyamıyor.. başka bi dvd den dene..

DVD'm Philips, son güncellemesini yaptım.

Başka bir DVD ile alakası yok.Microsoftun forum sitesinde aynı hataya rastladım.Vistazedeler çeşitli hızlarda defalarca DVD'ye yazdırmayı denemiş.Sorun çözülmemiş.

Başka önerisi olan var mı?

Arkadaşlar benim sorunun da ekran kartının drivers ini bir türlü yükleyemedim nvidia geforce mx 4000 32 bitlik vista driverini indiriyorum kurulmuyor windows un 32 bitlik olduğundan emin ol diyor ne yapmalıyım veya bulan arkadaşlar varsa link versinler indireyim

Please register to see this content.

Birde bu hatayı oluyorum bluetooth programını yüklerken karsperin 7.0 lık sürümünü yüklüyodum ortalarına doğru cancel dedim çünkü yüklemiyodu sonra bilgisayarı kapayıp açtım bluetooth yüklerken her zaman bu hatayı veriyo yes deyincede en sonuna geliyo donup kalıyo bunun için ne yapabilirim

Edited by sk8er_boi

Arkadaşlar benim sorunun da ekran kartının drivers ini bir türlü yükleyemedim nvidia geforce mx 4000 32 bitlik vista driverini indiriyorum kurulmuyor windows un 32 bitlik olduğundan emin ol diyor ne yapmalıyım veya bulan arkadaşlar varsa link versinler indireyim

Birde bu hatayı oluyorum bluetooth programını yüklerken karsperin 7.0 lık sürümünü yüklüyodum ortalarına doğru cancel dedim çünkü yüklemiyodu sonra bilgisayarı kapayıp açtım bluetooth yüklerken her zaman bu hatayı veriyo yes deyincede en sonuna geliyo donup kalıyo bunun için ne yapabilirim

Arkadaşlar yoq mu bi cvp yaaa

• Administrator

Bu tncxp ile alakalı bir sorun değil. Tncxp'de çıkan her sorunu tncxp'ye mal etmeyin. Unutmayın windows kullanıyorsunuz hala.

Arkadaşlar bir türlü driver yükleyemedim ekran kartım nvidia geforce mx 4000 internette olna 158.18 ve 158.24 sürümleri indirdim ama hep bu hatayı alıyorum

Sizin bildiğiniz bir sürücü varsa onu yükleyeyim yoksa sorunu nasıl halletceğim yardım lütfen

• Administrator

Arkadaşlar bir türlü driver yükleyemedim ekran kartım nvidia geforce mx 4000 internette olna 158.18 ve 158.24 sürümleri indirdim ama hep bu hatayı alıyorum

Sizin bildiğiniz bir sürücü varsa onu yükleyeyim yoksa sorunu nasıl halletceğim yardım lütfen

Ekran kartın vista destekli değil. Onun için sürücüsü yok.

Ayrıca iki yere yazarak sorununu bana 2 kere cevap yazma masrafı çıkartıyorsun. Ayıp bişey.

öncelikle sk8er_boi sana çok tşk ederim.paylaşımların çok süper. Ben şimdi bütün dosyaları indirdim cd ye çektim.boottan nasıl kurulacak bi anlatsan veya resim versen...yardımcı olurmusunuz ? Fazla Anlamıyorum pc'den :D

abi elinize sağlık tncxp kullanıyorum ama tnc vista ya geçicem daha önce bi kaç kez format atmaya çalıştım(xp)ama d ye yükledim sonra bilgisayarcıya ******ürdümde o düzelti.herneyse tncvistayı aldım arkadaştan ama riske atmak istemedim. nasıl yükliceğimi bilmiyorum:(yüklemeye korkuyorum:( birisi resimli anlatırsa veya açık bi şekilde ne yapıcağımı yazarsa sevinirim. saygılar şimdiden teşekkürler.kolay gelsin emeğinize sağlık

slm arkadaşlar ben tnc vistayı yaklaşık 20 gündür kullanıyorum gayette güzel çalışıyor ellerinize sağlık ve çok güzel olmuş. ancak ben oyun yükleyemiyorum hata veriyor neden olabilir aceba ben vista uyumlu oyunlar olmadığı için diye düşünüyorum. bana yardımcı olursanız sevinirim saygı ve sevgilerimle iyilikler sizinle olsun....

Edited by yasinmurat

Arkadaşlar Ben uzun Zamandır TncXp Sp3 Kullanıodum Bu gun Vista Lite a Gecmek ıstedım Fakat Cd yı Boot ta Acamıyorum "Cd'den veya DVD'den onyukleme Yapmak için Bir Tusa Basın" Yazıo Basıyorum Daha sonra "The File İs Possibly Corrupt. The File Header Cheksum Does Not Match The Computed Checksum"

Acaba Bı yrdımcı Olabılırmısınız.

Cd yi Nero'da "Kalıp,Tasarı,Dosya" secenegınden Disk Kalıbı Veya Kaytlı Dosya" Secenegı ile Yazdırdım Ama bole Bı sorun Cıkarıo Acaba Nasıl Yapmam Gerekıo

Lutfen Yardımlarınızı Beklıyorum

arkadaslar herkese selam benım bır sorum var ben gıgashare dan tncvista yı ındırdım cdye yazdım ve boot edip yuklemeye basladım fakat suruculerı yukle kısmına kadar geldı hıcbır surucu gozukmuyor suruculerı tara dıyorum yıne olmuyor bana yardımcı olursanız sevınırım.

TncVista yukledim sorunsuz çok guzel. Tek sorunum Msn Messenger oturum açmıyor. Direk 80070005 hatası veriyor. Zaten beni hatırla vs.. kısmıda aktif olmuyor. Neden kaynaklanıyor olabilir acaba.?

Şimdiden teşekkürler.

tncvista için ne kadar teşekkür etsek azdır...

ilk çıktığı anlardan itibarende kullanıyorum ayrıca çok memnunum. yaşamış olduğum sıkıntı bluetooth crackli vista driverını bulamadım... vista aero efect olmuyor (512 ram) bir de internete çok geç bağlanıyorum (datron modem) sürekli otomatik ip arattırıyorum ("tanıla ve onar" en geç 30 dakikada giriyorum) umarım birisi bu konuda yardımcı olur bana...

• Administrator

Biliyoruzda "windows vista" temasının seçilmesi auro-sayfa geçiş lite sürümde eklenti yüklenmediği için yok sanırsam

Arkadaşım sayfa geçişi dediğin olay alttab yapınca pencerelerin 3 boyutlu dizilmesi değil mi?

Aeru'yu seçersen olacaktır. O özelliği silmedim.

Arkadaşım sayfa geçişi dediğin olay alttab yapınca pencerelerin 3 boyutlu dizilmesi değil mi?

Aeru'yu seçersen olacaktır. O özelliği silmedim.

Aynen sizin dediğiniz gibi-"pencereler arası geçiş"- fakat ben bunu ve kenar çubuğunu ve ayrıca görev çubuğunda pencere önizlemesini yapamıyorum. "görev çubuğunda pencere önizlemesini "görev çubuğu özelliklerinde pasif olduğu için seçilemiyor.

Ama asıl ilgilendiğim "aeru" ve "kenar çubuğu"

ilgilendiğin için ayrıca çok teşekkür ederim.

selamlar...

Edited by nexer

• Administrator

Aynen sizin dediğiniz gibi-"pencereler arası geçiş"- fakat ben bunu ve kenar çubuğunu ve ayrıca görev çubuğunda pencere önizlemesini yapamıyorum. "görev çubuğunda pencere önizlemesini "görev çubuğu özelliklerinde pasif olduğu için seçilemiyor.

Ama asıl ilgilendiğim "aeru" ve "kenar çubuğu"

ilgilendiğin için ayrıca çok teşekkür ederim.

selamlar...

Kenar çubuğu silindi zaten TncVista konusunun ilk postunda da yazıyor.

Kenar çubuğu silindi zaten TncVista konusunun ilk postunda da yazıyor.

teşekkür ederim.

Acaba kenar çubuğu gibi eklentileri yüklemek istesem nasıl bir yol izlemem gerekir. İlgilenirseniz memnun olurum.

Tekrar teşekkür ederim.