Jump to content

TnCVista Sorunları bu başlık altında

dagli_04
 Share

Recommended Posts

• Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Merhabalar Ben tnctr vistayı kurdum herşey yolunda gibi ama küçük bir problem var. pcyi her açışımda ses sürücüsünü yeniden kurmamı istiyo. bu sorunu nasıl giderebilrim. anakartımdaki ses çıkışı dijital değil analog bununla ilgili olabilir mi sorun. ama ses hizmet programını anakart sitesinden vista için yapılmışını indirdim. sistem açılıpta programı kurduğumda ses alabiliyorum. bunu kalıcı hale getirebilirmiyim yoksa ses kartımı alıp takmalıyım.

bu arada anakartım onboard asus p5vd2-mx. ses kartı takmam sorunu çözermi yardım edin. :(

Adam ol ondan sonra gel. Vista senin neyine! Kimse sana birşeyin garantisini vermiyor. Hurda bilgisayarını da al git.

insanlar birilerini kırarak bişeyler başardığını zannettikçe gerçekten bişeyler başaranlara saygısı kalmıyor

S.a.. Herkeze Kolay Gelsin Öncelikle ... TncVista Lite ile ilgili ßir Sorunum Var.. Herşey Tamam Cd'yi ßoot'tan Açıyorum Ve Yükleme Klasörünün olduğu Yere Kadar Geliyorum Fakat Hiç ßir Yere Yükliyemiyorum .. TncVista Lite 'yi Çıkan Hatayı Yazayım ßen .. ''Windows Seçili Konuma Yüklenemiyor,Hata: ox030001

Ne Yapmamı Önerirsiniz ... ?

• Administrator

S.a.. Herkeze Kolay Gelsin Öncelikle ... TncVista Lite ile ilgili ßir Sorunum Var.. Herşey Tamam Cd'yi ßoot'tan Açıyorum Ve Yükleme Klasörünün olduğu Yere Kadar Geliyorum Fakat Hiç ßir Yere Yükliyemiyorum .. TncVista Lite 'yi Çıkan Hatayı Yazayım ßen .. ''Windows Seçili Konuma Yüklenemiyor,Hata: ox030001

Ne Yapmamı Önerirsiniz ... ?

ISO'yu hatalı çekmiş olabilirsiniz. Veya bios güncellemesi gerekebilir.

iso'yu Hatalı Çekmediğimden Eminim .. Ayrıca Sadece ßende Tek mi Var ßu Sorun ? ßios Güncellemesi ßiraz Abartılı oLdu Sanırım, Çünkü Sistemin Daha Çok Yeni

Edited by Diyarbekir

• Administrator

iso'yu Hatalı Çekmediğimden Eminim .. Ayrıca Sadece ßende Tek mi Var ßu Sorun ? ßios Güncellemesi ßiraz Abartılı oLdu Sanırım, Çünkü Sistemin Daha Çok Yeni

Önceki sayfalarda bu şekilde bir arkadaş çözmüştü sorunu. Birde kurulacak yere başka bir programla format atmayı deneyebilirsiniz.

oLdu Saolun İso'yu Tekrar Cd'e Çekecem .. Eyer oLmazsa Zaten ßeklemeye Geçerim Artık. ßu Arada Sizin Yaptığınız işLeri ßeyeniyorum,Devamınıda ßekLiyorum.. ßekLiyoruz

Edited by Diyarbekir

• 3 hafta sonra ...

arkdaşlar çalışmalarınız süper aynen devam bende ati radeon 9250 var aeroyu açmıyo 256 mb olmasına rağmen 17 inç monitör ama arakdaşımda 128 mb nvanda ekran kartı var ekranı 19 inç lcd aeroyu açıyo ben napabilirm bilgisayarım çok hızlı vistada kasmıyo ama aeroyuda açmıyo yani sisitem olarak onunla anakartlarımızın modeli bile aynı bile aynı ne biçim iş bu bunu açmanın yolu yoqmu? :angry:

Edited by k9999_evil

• Administrator

arkdaşlar çalışmalarınız süper aynen devam bende ati radeon 9250 var aeroyu açmıyo 256 mb olmasına rağmen 17 inç monitör ama arakdaşımda 128 mb nvanda ekran kartı var ekranı 19 inç lcd aeroyu açıyo ben napabilirm bilgisayarım çok hızlı vistada kasmıyo ama aeroyuda açmıyo yani sisitem olarak onunla anakartlarımızın modeli bile aynı bile aynı ne biçim iş bu bunu açmanın yolu yoqmu? :angry:

9250 açmaz aeroyu.

sk8er_boi hocam önce güzel paylaşım ve açıklamalarınız için teşekkür ederim.

Benim sorum "Vista Güncellemelerini Vista DVD sine nasıl entegre edebiliriz" yardımcı olurmusunuz.

Hocam Vlite ile oluyor ben başka çözümleri öğrenmek istiyorum. Tabi varsa.

Edited by uzun

• Administrator

sk8er_boi hocam önce güzel paylaşım ve açıklamalarınız için teşekkür ederim.

Benim sorum "Vista Güncellemelerini Vista DVD sine nasıl entegre edebiliriz" yardımcı olurmusunuz.

Hocam Vlite ile oluyor ben başka çözümleri öğrenmek istiyorum. Tabi varsa.

Yok. Bilmiyorum daha doğrusu. Vista ile uğraşmıyorum çünkü.

Bir yöntem düzgün çalışıyor ise niçin farklı metodlar arıyorsunuz?

sizce bunalr doğru dimi siz dene diğinizde oldumu

Neyi denedik mi?

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...