Jump to content

TnCVista Sorunları bu başlık altında

dagli_04
 Share

Recommended Posts

Bendede böyle oluyor :D

merhaba sk8er_boi dostum yardımın lazım bi arkadaş ısrar etti ona tncvista

yükledik her şeyi tamam yalnız bi sorun var sistem derecelendirmesi kapalı onu nasıl açacaz

yardım edebilirmisin lütfen

Please register to see this content.

• Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Administrator

Bi sorunum daha var most wanted yükleyemiyorum çünkü deamond tools çalışmıyo vista ile uyumlu deamond tools varmı??

Bir sorunun daha varsa önceki postunu editleyip post kirliliğine yol açmamalısın.

Bi sorunum daha var most wanted yükleyemiyorum çünkü deamond tools çalışmıyo vista ile uyumlu deamond tools varmı??

deamond tools u kurduğun klasöre git ve exe si üzerinde xp ile uyumluluk ayarı yap gene çalışmazssa sorun tncvista dan kaynaklanıyordur ..ama deamond tools 4 bende çalıştı bunu da belirteyim bende vista home premium var ama orjinal..

slm

ya benimde sorunum var mozilla firefoxtan indirdim herşey önüme otomatik geldi ve CD'ye kopyaladım otomatik derken CD'ye kopyalanma olayında bile koğyalanacak dosya bçimi vs. kendi yaptı pc...Ama şuan TNCVİSTA LİTE'i kullanamıyorum...Ne bilgisayar açılrken denediğimde nede root işlemi ile bazı uyarlar çıkıor karşıma

Nasıl Olacak bu iş???

Bide bi ricam olacak bunu görsel olarak anlatırsanız daha ii olur...Katdetme işlemi Cd'ye çekme işlemi vs bu işin içinde dahil...Yani baştan sona...

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

Edited by Manga

Deamond tools u kurabilsem.İnstall diyom fatal error diyo :blink:

deamond tools u kurduğun klasöre git ve exe si üzerinde xp ile uyumluluk ayarı yap gene çalışmazssa sorun tncvista dan kaynaklanıyordur ..ama deamond tools 4 bende çalıştı bunu da belirteyim bende vista home premium var ama orjinal..

Yaa ben hayla bi cvp alamadim yardımcı olurmusunuz...TNC Vistayı Kuramıorum sk8er_boi yani sayın admin Lütfen yardımcı olun...ilk açtığım konu yukarda bu 2. yardımcı olursanız sevinirim . . .

• Administrator

Yaa ben hayla bi cvp alamadim yardımcı olurmusunuz...TNC Vistayı Kuramıorum sk8er_boi yani sayın admin Lütfen yardımcı olun...ilk açtığım konu yukarda bu 2. yardımcı olursanız sevinirim . . .

Evinize mi gelip kurayım? Kuramıyorum ne demek? Biraz bilgi verinç

dosyaları winrarla birleştirdikten sonra tek bir dosya halini aldı o da winrar seklinde ama onu da açmak istedim açamadım sıkıştırılmış bir özelliği olmadığı için aöamadım sanırım ben de o haliyle neroda kalıbı diske yazdırdım (image disk) içeriğine baktım cd nin bütün dosyaları görebiliyorum cd (setup.exe) yi boot tan çalıştırdım kurulum aşamsında c: diskini biçimlendirmemi istedi kapadım tekrar kurmayı denedim c: yi biçimlendirdiğim halde kurulum gerçekleşmedi??? mümkünse vista kurulumunu resimli anlatacak arkadaşlar var mıdır? çok rica ediyorum. emeğiniz için teşekkürle... (sk8er_boi)

dosyaları winrarla birleştirdikten sonra tek bir dosya halini aldı o da winrar seklinde ama onu da açmak istedim açamadım sıkıştırılmış bir özelliği olmadığı için aöamadım sanırım ben de o haliyle neroda kalıbı diske yazdırdım (image disk) içeriğine baktım cd nin bütün dosyaları görebiliyorum cd (setup.exe) yi boot tan çalıştırdım kurulum aşamsında c: diskini biçimlendirmemi istedi kapadım tekrar kurmayı denedim c: yi biçimlendirdiğim halde kurulum gerçekleşmedi??? mümkünse vista kurulumunu resimli anlatacak arkadaşlar var mıdır? çok rica ediyorum. emeğiniz için teşekkürle... (sk8er_boi)

vistabymetin7xk5.jpg

Resimdeki ekran karşına geldiğinde formatlayacağın diski seçip sil diyorsun

formatlamayı bu şekilde vista cd sine yaptırıyorsun başka şekilde biçimlendirme yapma dostum..

silme işlemi bitince ileri de gerisini kendi yapacaktır.. artık karışmayacaksın.

Edited by volkan23

selamlar... teşekkürler. sanırım etmiştim ama yine de edeyim belki unutmuşumdur... ustam ben bunu indirdim kurdum şuan bundan yazıyorum. ki ne mutlu bana tekrar saol... ama bunda benim hoşlanmadığım tek bi şey war oda msnde türkçe (ş,ğ,ü v.s.) yazı karakterleri abuk subuk çıkıyor, düzeltiyorum kapatıp tekrar msn açtığımda aynı şekilde karşılıyor... acaba neden_??? yada çaresi warmı_? warsa nasıl_? yardımcı olabilirmisin_? Aşağıdaki resimde her şey görünüyor...

(mesaj yazarken önizleme diyorum resim görünüyor konuyu aç diyorum görünmüyor)

kalan her şeyi muhteşem sorunsuz sinirsiz çalışıyor... saolun tekrar...

selamlar... teşekkürler. sanırım etmiştim ama yine de edeyim belki unutmuşumdur... ustam ben bunu indirdim kurdum şuan bundan yazıyorum. ki ne mutlu bana tekrar saol... ama bunda benim hoşlanmadığım tek bi şey war oda msnde türkçe (ş,ğ,ü v.s.) yazı karakterleri abuk subuk çıkıyor, düzeltiyorum kapatıp tekrar msn açtığımda aynı şekilde karşılıyor... acaba neden_??? yada çaresi warmı_? warsa nasıl_? yardımcı olabilirmisin_? Aşağıdaki resimde her şey görünüyor...

(mesaj yazarken önizleme diyorum resim görünüyor konuyu aç diyorum görünmüyor)

kalan her şeyi muhteşem sorunsuz sinirsiz çalışıyor... saolun tekrar...

Türkçe karekter hatası var dostum büyük bi ihtimalle sk8er_boi onuda silmiş :blink:

ewet türkçe karakterlerin bulunduğu font silindi sanırsam_? :)

acaba geri yükleme yapılamaz bi dosyamı_? yada sizde de olmadımı bu problem arkadaşlar_? sadece msn de denk geldi_?

Bölge ve dil ayarlarından biraz karıştır gerekirse windowsun sitesinden türkçe language yi tekrar

indir ve kur..

Bölge ve dil ayarlarından biraz karıştır gerekirse windowsun sitesinden türkçe language yi tekrar

indir ve kur..

volkan dediğini yapmaya kalktığımda dil dosyası istiyor... kafama göre dil dosyası yüklesem olmaz_??? nasıl olacağı, hangi dil dosyası olacağı konusunda açıklama getirirsen memnun olurum. teşekkürler.

volkan dediğini yapmaya kalktığımda dil dosyası istiyor... kafama göre dil dosyası yüklesem olmaz_??? nasıl olacağı, hangi dil dosyası olacağı konusunda açıklama getirirsen memnun olurum. teşekkürler.

adresinden tr dil seçimi yapıp tekrar pc ye indirip yükle..

ama önce şu resimdeki ayarı bi yap

Edited by volkan23

• Administrator

arkadaşlar ben tnc vistayı indiriyorum ama buda fulu gibi aynı özelliklerimi istiyor bende sorun olan ekran kartı var64 mb :unsure: sizce çalışırmı? acil cvp bekliyorum şimdiden teşekkürler

Ekran kartı 3b pencereler için. Sizin için pencerelerin 3b olmasının önemi yoksa kullanabilirsiniz.

adresinden tr dil seçimi yapıp tekrar pc ye indirip yükle..

ama önce şu resimdeki ayarı bi yap

volkan hocam selam tekrardan... resimde gösterdiğin ayar o şekilde zaten bende de. birde werdiğin linkte türkiye türkçe w.s. bi ibare yok bosna hersekçe bile war ama türkçeyi bulamadım_??? mümkünse buraya koyularak yapıılamazmı_?

(bişii daha merak ettim; yolladığın resimdeki vista tnclite mi normalmi_? aero glas özelliği var gibi bendeki paylaşımlı 256 mb ekran kartı. normal ultimatede falan kastıra kastıra sırf görmek için yüklemiştim :unsure: sendeki_?)(tnc vistada yok değilmi bu özellik_??? )

Edited by trkkrsy