Jump to content

TnCVista Sorunları bu başlık altında

dagli_04
 Share

Recommended Posts

• Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar bu işletim sistemi dvd'si 32 bit benim sorum şu 32 bit işletim sistemleri ramları; 4gb'ı 3326mb görüyor yani eksik görüyor bunu tam gösterebilmek için ya 64 bit işletim sistemi kurmak gerekiyor yada 32bit service pack paketini yüklemek işte sorun burda.bu işletim sistemine service pack yüklenemiyor ilgilenirseniz sevinirim........

Arkadaşlar bu işletim sistemi dvd'si 32 bit benim sorum şu 32 bit işletim sistemleri ramları; 4gb'ı 3326mb görüyor yani eksik görüyor bunu tam gösterebilmek için ya 64 bit işletim sistemi kurmak gerekiyor yada 32bit service pack paketini yüklemek işte sorun burda.bu işletim sistemine service pack yüklenemiyor ilgilenirseniz sevinirim........

ekran kartın paylasımlı olabılır bıos bırazını kullanbılır

selam arkadaşlar sonunda sorunların yazıldığı yeri bulmayı başardım:) biraz acemiyimde bikaç yanlış yere yazmışım allahtan adminler anlayışlı...ben öncelikle tnc vista liteyi yapanlardan allah razı olsun çok güzel olmuş çalışmalarının devamını diliyorum,benim sorunum vistayı kuralı bir hafta oldu fakat sürekli güncellenme yapıyor ve yapılan güncellemelerin çoğuda başarısız ne yapmam lazım bi yardım eli lütfen şimdiden çok tşk

selam vistayı kuralı bir hafta oldu çok güzel bir proğram yapanların ellerine sağlık çalışmalarında başarılar benim sorunum bir haftadır güncelleme yapıyor ve güncellemelere baktığımda çoğu başarısız nerede hata yapıyorum bir el atsanız çok iyi olur

Sistemden bileşenler çıkartıldığı için güncellemelerde sorun oluyor.güncellemeleri yüklüyorsun, sistem yeniden başlıyor ve güncelleştirmeler yapılandırıyor ekranında öylece kalıyor.

Güncelleme vs gibi sorunlar yaşamamak için full sürüm bir Vista kullanmalısın.

Bu modifiye edilmiş işletim sistemleri bölümünde orjinal msdn Vista SP1 Türkçe konusu vardı.Bu gibi saf halde ve full sürüm Vista indirmelisin.

selam vistayı kuralı bir hafta oldu çok güzel bir proğram yapanların ellerine sağlık çalışmalarında başarılar benim sorunum bir haftadır güncelleme yapıyor ve güncellemelere baktığımda çoğu başarısız nerede hata yapıyorum bir el atsanız çok iyi olur

hatalı olanrı manuel kur yada esgec bileşen ayıkladığından ahata verır

• 1 ay sonra...

öncelikle tncvista mucitlerine içten teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

kendime yeni bir bilgisyar aldıgımdan beri bunu kullanıyorum. tnctr daha iyisini yapana kadar en iyisi bu..

sorunuma gelince arama yaptım ama bulamadım forumda.

ağ yazıcısını ekleyemiyorum. "Belirtilen yazdırma monitörü bilinmiyor." adlı hatayı alıyorum. bileniniz goreniniz duyanınız varsa rica ediyorum ilgilensin. zira yazıcı olmazsa güzelim sistem heba olacak..

teşekkür ederim

• 3 hafta sonra ...

kendime yeni bir bilgisyar aldıgımdan beri bunu kullanıyorum. tnctr daha iyisini yapana kadar en iyisi bu..

ağ yazıcısını ekleyemiyorum. "Belirtilen yazdırma monitörü bilinmiyor." adlı hatayı alıyorum. bileniniz goreniniz duyanınız varsa rica ediyorum ilgilensin. zira yazıcı olmazsa güzelim sistem heba olacak..

teşekkür ederim

hocam sorununuzun cevabını bilmiyorum ama şu cümle hoşuma gitti gerçekten =)

tnctr daha iyisini yapana kadar en iyisi bu..

teşekkür ederim

Merhabalar ;

Öncelikle sorunuz için çok teşekkürler.Aynı konudan bende muzdaribim.Soruya çözüm getiren olmamış ama eğer siz kendi çabalarınızla konuyu halledebildiyseniz bizimle de paylaşırsanız çok sevinirim.

• 2 hafta sonra ...

slm arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim..tncvistayı kurdum cok güzel..ama bi sorunum var..

yeni klasör açtığım zaman kalasöre isim veremiyorum isim vermek istesem "dosya veya klasör yok" yazısı cıkıyor..ilgilenirseniz sevinirim..

slm arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim..tncvistayı kurdum cok güzel..ama bi sorunum var..

yeni klasör açtığım zaman kalasöre isim veremiyorum isim vermek istesem "dosya veya klasör yok" yazısı cıkıyor..ilgilenirseniz sevinirim..

arama yap cevabını bulursun dosya ısmı değiştirme reg kaydını kullan sorun kalmaz

Merhaba bi sorunum var yardımcı olursanız cok sevınırım Vistaspeedy Sp1+otomotik Ilaç, VistaSpeedy cd version yukledım BOOT yapamadım CD yı yaptıktan snra reset attım BOOT devreye gırmedı CD'yle calısmadı nasıl ne yapmam gerekır allah rızası ıcın yardım edın kafayı yıcemmm:(:p:( :clapping:

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...