Jump to content

TnCVista Sorunları bu başlık altında

dagli_04
 Share

Recommended Posts

• 2 ay sonra...
  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 4 hafta sonra ...

arkadaşlaş xp kullanıyorum Tnc Vista 2010 indirdim neroyla dvd ye çektim cd/dvd den boot et dedim aşağıdaki resim deki yükleme penceresi açılmıyo arka fondaki resim geliyo yükleme penceresi açılmıyor.iki defa dvd ye çektim aynısı oldu.

2wfv3ba.jpg

Slm benm sorunum tnc vista 2010 ile ilgili vistayı kurdum ama şuanda tek sorunum kısayolların resimleri kara bi şekilde gözükmesi bunu nasıl düzelte biliriz yada ek işlemlerle nasıl düzeltiriz.....yardım lütfen.....

Please register to see this content.

kazemm kardeş ben iki hafta oldu tacvista 2010 indireli hala yardım alamadım.senin sorununu biri sormuş rastgele gördüm demin link vermişler hiç bilgim olmamakla beraber linki aynen yapıştırıyom bu linkten bak demişler

http//www.tnctr.com/index.php?showtopic=138365&ampview=findpost&ampp=792172

umarım senin işin görülür bize bakan yok:))

kazemm kardeş ben iki hafta oldu tacvista 2010 indireli hala yardım alamadım.senin sorununu biri sormuş rastgele gördüm demin link vermişler hiç bilgim olmamakla beraber linki aynen yapıştırıyom bu linkten bak demişler

http//www.tnctr.com/index.php?showtopic=138365&ampview=findpost&ampp=792172

umarım senin işin görülür bize bakan yok:))

Yukarıda sorunun cevabı olan sayfayı yazdım.

:)) m17 kardeş o verdiğin link kazemm arkadaşın sorunu, benimki bir sayfa geride yazdım, tnc vista 2010 sayfasınada yazdım. ben kuruluma hiç geçemiyorum sorunun resmini önceki mesajlarımda koydum kurulum penceresi açılmıyor.iki hafta oldu indireli yardım eden yok. Edited by koza

• 3 hafta sonra ...

bu çalışmandan dolayı seni kutluyorum

burası soru sorma yeri değil ancak gerekli yerlere başlık açmama rağmen sorularıma yeterli cevap bulamadım.

bize vistanın setup ekranını ve başlangıçta çıkan siyah ekranı editlemeyi bir konu başlığı açarak anlatırmısın? :rolleyes2:

• 2 hafta sonra ...

program kurarken bir hata veriyor hem de her programda acaba bir sorun mu var drıverlerini bile yükleyemedim bilgisayarın neden olabilir.formattan yana bir sıkıntı yok bir süre bilgisayar teknik servisinde çalıştım.yardım ederseniz sevinirim.

• 2 hafta sonra ...

slm benim sorunum şu ne kurmayı denersem deneyeyim belirtilen hizmet yüklü hizmet olarak yok diye bi hata veriyo sebebi ne olabilir

DİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine 289kcyd.jpg Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Düzenleyiniz.

Edited by KintaRo

• 2 hafta sonra ...

gelen mesajlara şöyle bi goz gezdirdimde allahtan bende sadece kısayol sorunu vardı onuda kısmen giderdim ..

internet kısayollarında gelen siyah kare kutuyu nasıl giderecğimi hala bilmiyorum kayıt defterine biraz goz attım birşeye ulaşamadım

birde soylemek istediğim shift+delete ile birşey silmeyin silince birkaç dakika içinde mavi ekran windows hatası veriyo pc yi kapatıp açıyosunuz o shift+delete ile sildiğiniz dosyalar hala orada ...

bu problemleri çözmek için uğraşıyorum da heln beceremedim :D ...

slm arkadaşlar bende tnce vısta ındırdım kurdum ama masa ustu ıkonlarını küçültemedım masa ustune sağ tıklayıp her zamnkı gıbı kuçukteyım dem ama banamısın demedı yazılar çok kalın küçülmüyo sılmek zorunda kaldın bılgılerınıze

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

ARKADAŞLAR c.ronaldo yaptıgı vista indirdim begendim adı tnc vista ama . anti-virüs felan program attım . anti-virüs atınca. bole siyah fonlar oluyor bu vista sevdim ama siyah fon oldgu icin kaldırmak zorunda kaldım. sistem optimize felan herşeyi yaptım .arkadşlar .. bi bakın fotograf aşagıda

bu siyah kutucu nasıl gidericem ?

herkes bundan şikayerci lütfen bi bakın

dfdfdfdsfdsf.png

. bir yardım edin herks bundan şikayetci virüs olabilirmi ?

Edited by ibo15

• Administrator

ARKADAŞLAR c.ronaldo yaptıgı vista indirdim begendim adı tnc vista ama . anti-virüs felan program attım . anti-virüs atınca. bole siyah fonlar oluyor bu vista sevdim ama siyah fon oldgu icin kaldırmak zorunda kaldım. sistem optimize felan herşeyi yaptım .arkadşlar .. bi bakın fotograf aşagıda

bu siyah kutucu nasıl gidericem ?

herkes bundan şikayerci lütfen bi bakın

dfdfdfdsfdsf.png

. bir yardım edin herks bundan şikayetci virüs olabilirmi ?

İndirdiğin işletim sistemi bu değil.

arkadaşlar,parola korumalı ve etkinleştirilmiş vista açmıyor sebep orijinal değil.Sizlerin yardımını bekliyorum.1-Vistayı nasıl açarım?2-Parola sıfırlama disketini nasıl oluştururum,eğer sorunu çözecekse?3-Etkin bir vista loaderini nereden bulurum?4-Format atmamı önermeyin zira tüm verilerim gider buyüzden zaten parola korumalı.Teşekkürler.

• 4 hafta sonra ...

tncvistanın yeni versiyonunu hp masaüstü bilgisayara sorunsuz bir şekilde kurdum herşey güzel fakat bilgisayar kapanmıyor
normal bilgisayarı kapata basıyorum windows normal bir şekilde kapanıyor, ekran kararıyor ama kasa hala çalışmaya devam ediyor neden olabilir sizce

• 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra...