Jump to content

Windows 8.1 Update 1 Türkçe (Orj Msdn Iso)

istanbul82
 Share

Recommended Posts

• Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boyut upload için çok büyük. Zaten 2 gün olmayacağım. Sızmazsa bişeyler düşünürüm.

Arkadaşım sana güzel bir yol sunayım.Serverım fransa menşeli.1gbps(1000mbps) download-1gbps(1000mbps) upload hızına sahip.Serverda sana geçici olarak bir uzakmasaüstü hesabı açayım.Masaüstüne ulaşınca chormedan girip tüm isoları indir...Zaten jet hızıyla inecektir....İşin bitince haber verirsin...Bende torrent olarak 3 gün boyunca tüm arkadaşlarıma sunarım bunu...İşin bitince uzakmasaüstü hesabını silerim ne sen güvenlik tehlikesi yaşarsın nede ben...Nasıl buldun bu teklifi...Saygılar.

Arkadaşım sana güzel bir yol sunayım.Serverım fransa menşeli.1gbps(1000mbps) download-1gbps(1000mbps) upload hızına sahip.Serverda sana geçici olarak bir uzakmasaüstü hesabı açayım.Masaüstüne ulaşınca chormedan girip tüm isoları indir...Zaten jet hızıyla inecektir....İşin bitince haber verirsin...Bende torrent olarak 3 gün boyunca tüm arkadaşlarıma sunarım bunu...İşin bitince uzakmasaüstü hesabını silerim ne sen güvenlik tehlikesi yaşarsın nede ben...Nasıl buldun bu teklifi...Saygılar.

Selam

Güzel bir teklif ama arkadaş 2 gün yokum demiş.. :)

Ben yardımcı olacaktım ama maalesef Microsoft hesabımı güncellemediğim için kapatılmış.. :(  Defalarca denememe ve referans kodu almama rağmen, şu ana kadar sonuç alamadım..

Ayrıca; Geçen yıl indirdiğim orijinal Microsoft Win7 işletim sistemlerini, buradan ve kendi sitem üzerinden paylaşmıştım fakat birileri para kazanamıyor diye linkleri sildiler..

Yardımcı olmaya çalışırsın istemezler, diğer yandan lütfen yardımcı olun diye mesaj bırakırlar.. Bu insanları anlamak oldukça zor şey kardeş..

Saygılar..

Selam

Güzel bir teklif ama arkadaş 2 gün yokum demiş.. :)

Ben yardımcı olacaktım ama maalesef Microsoft hesabımı güncellemediğim için kapatılmış.. :(  Defalarca denememe ve referans kodu almama rağmen, şu ana kadar sonuç alamadım..

Ayrıca; Geçen yıl indirdiğim orijinal Microsoft Win7 işletim sistemlerini, buradan ve kendi sitem üzerinden paylaşmıştım fakat birileri para kazanamıyor diye linkleri sildiler..

Yardımcı olmaya çalışırsın istemezler, diğer yandan lütfen yardımcı olun diye mesaj bırakırlar.. Bu insanları anlamak oldukça zor şey kardeş..

Saygılar..

1gbps bağlantı ile 6 tane isoyu indirmesi 10 dk sürer sürmez bile değerli arkadaşım.Bu arkadaş yardımcı olsada olmasada sözüm var.Dosya ulaşır ulaşmaz torrent dosyasına 3 gün bu bağlantı hızıyla destek olacam...Saygılar.

Bu uploadı yapan kisinin linklerine güvenmeyin. Her zaman bu sekilde sunumu olur.

Biz premium satisi yapıyoruz. Bizde mevcut fileparadox ama. Bu kisinin uploadı icin bosuna hesap almayin.

Cikan uyarı mesaji.

Description : contact me for the password = [email protected] / skype = prathaprabhu | contact me if you wish to buy the activation keys | buy premium account under my referral - http://fileparadox.in/free23990.html

Bu uploadı yapan kisinin linklerine güvenmeyin. Her zaman bu sekilde sunumu olur.

Biz premium satisi yapıyoruz. Bizde mevcut fileparadox ama. Bu kisinin uploadı icin bosuna hesap almayin.

Cikan uyarı mesaji.

Description :

contact me for the password = prathaprabhuForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com / skype = prathaprabhu | contact me if you wish to buy the activation keys | buy premium account under my referral - http://fileparadox.in/free23990.html

Ben onun paylaşımlarını uzun zamandır indiriyorum hiç problem çıkmadı.Önceden filesonic kullanıyordu,sonra netload şimdi de fileparadox.MSDN'in bütün dosyalarına erişebiliyor.Burda bütün paylaşımları var: https://fileparadox.in/f/cu5emniuqlxj

sykpe adresini ucuza keyler sattığı için veriyor. Eskiden Türkçe isoların linki silindiği zaman msnden rica ediyordum güncelliyordu hemen.

Premium hesabınız varsa indirip md5 değerlerine bakın, gerçek olduğunu anlarsınız.

Ben onun paylaşımlarını uzun zamandır indiriyorum hiç problem çıkmadı.Önceden filesonic kullanıyordu,sonra netload şimdi de fileparadox.MSDN'in bütün dosyalarına erişebiliyor.Burda bütün paylaşımları var: https://fileparadox.in/f/cu5emniuqlxj

sykpe adresini ucuza keyler sattığı için veriyor. Eskiden Türkçe isoların linki silindiği zaman msnden rica ediyordum güncelliyordu hemen.

Premium hesabınız varsa indirip md5 değerlerine bakın, gerçek olduğunu anlarsınız.

Ben size link sahte demedim. Sadece bosuna fileparadox dan kisinin linkini premium alıp indirmeye calismayın dedim. Inmez.

Cünkü premium hesabınız olsa bile o kisinin dosyaları parola korumalıdır. Msn, skype, yada emailden parola icin iletisime gectiginizdede sizden orijinal microsoft ürünü satın almanızı ister. Kendisi microsoft ürünleri satan bayidir. Kısaca dosyanın sifresi yoksa fileparadox tan premium alıp indirecegim umuduna kapılmayın. Premium üye olmanız o kisinin paylasımı icin anlam ifade etmez. Cünkü dosyada indirilmeye acılması icin ayrica sifre vardir.

wzorun gözünü seviyim :D bir günde paylaşıyordu ,yok bir kaç gün sürecek gibi...

istanbul82 siz türkçe mi kullanıyorsunuz windowsu

az önce yeni ingilizce iso kurulu makinada office güncellemelerini (1 gb dan fazla)   kurdum windows 8.1 versionum 17041 oldu Edited by efes34

istanbul82 siz türkçe mi kullanıyorsunuz windowsu

az önce yeni ingilizce iso kurulu makinada office güncellemelerini (1 gb dan fazla)   kurdum windows 8.1 versionum 17041 oldu

oyle oluyor sonu kbxxx yeni update var update 1 i tamamlıyor fixliyor...kb35 lidosya birebir aynıda bir bug fix updetesi var ayrı..

Windows8.1-KB2934018

bu update

Edited by istanbul82

Bunları da mümkünse istekte bulunur musunuz paylaşımcılardan?

File Name: tr_windows_8.1_enterprise_with_update_x64_dvd_4048 740.iso
Languages: Turkish
SHA1: 2D099F91B7FCDCCBFF5A4BF8B89350C97B49A52A
Aşağıdaki versiyonları da istekte bulunur musunuz paylaşımcılardan

File Name: tr_windows_8.1_professional_vl_with_update_x64_dvd _4050543.iso
SHA1: A38A28CFA11A3300188DEE86A3A9FFD748C11922

File Name: tr_windows_server_2012_r2_vl_with_update_x64_dvd_4 051147.iso
SHA1: 744671F14EB44B4039AE061B702ECD2AC55F0820

Edited by darkknight01