Jump to content

Tarayıcı Reklam Sorunu

XXX90
 Share

Recommended Posts

iyi akşamlar arkdaşlar başlıkta belırtgım gibi son zamanda nerdeyse nette dolaşamaz oldum tarayıcının  sağında solunda reklam kapatmaktan bıktım arkdaşlar yokmu eklentisi bunun bir çözümü 

Size tavsiyem 360 Browser i kurun(Türkçe dil seçeneği yok ve Chromium tabanlıdır). Başka bir eklentiye gerek kalmadan doğrudan engelliyor.İndirip kurun ve

Settings > AdBlock sekmesinde Block popup ads ve  block webpage ads seçeneklerin işaretleyin. Hemen altındaki Show banner.... seçeneğini devredışı bırakın.

Saygılarımla

Size tavsiyem 360 Browser i kurun(Türkçe dil seçeneği yok ve Chromium tabanlıdır). Başka bir eklentiye gerek kalmadan doğrudan engelliyor.İndirip kurun ve

Settings > AdBlock sekmesinde Block popup ads ve  block webpage ads seçeneklerin işaretleyin. Hemen altındaki Show banner.... seçeneğini devredışı bırakın.

Saygılarımla

çin ürünü olunca insan biraz endişeleniyor..

iyi akşamlar arkdaşlar başlıkta belırtgım gibi son zamanda nerdeyse nette dolaşamaz oldum tarayıcının  sağında solunda reklam kapatmaktan bıktım arkdaşlar yokmu eklentisi bunun bir çözümü 

sanırım sana v9 virüsü bulaşmış. Bilader en iyisimi format at. Çünkü o lanet v9 virüsü tüm tarayıcılara bulaşıyor herşeyi temizlesen bile yeniden açılınca pc tekrar bulaşıyor. Format attıktan sonra önce güncel bir tarayıcı ve adblock eklentisini mutlaka kur. Ekstradan da eset gibi bir antivirüs kullan ki seni virüslü sitelerden gelecek zararlardan kurtarsın..

Aklıma gelen 2 ihtimal var. Biri uzantılara yerleşmiş olma ihtimali ki bazısı yönetici olarak yerleşiyor uygulamayı sonlandırıp öyle kaldırmak gerekiyor. Diğer ihtimal regedit e yerleşmiş olabileceği. Regeditte uygulamanın kodunu aratarak bulabilirsin ve o girdileri silersin