Jump to content

W7 Mi W8 W8.1?

KoJaN
 Share

Recommended Posts

yukleyince illaki bir miktar açılış suresi olsun değişir sen uzay makinesi mi istiyorsun . Bahsettigin şey klasik laf ya yavaşlatıyor neyse herkes istedigi igbi kullanir

Açılış süresinden bahsetmiyorum standart kullanımdan bahsediyorum. Uzay makinesiyle ne ilgisi var? Klasik kafa bizimki tamam senin düşüncen en modern en doğru en bilinçli olanı. Senin ''toplum tarafından takdir görme'' güdünü biraz da olsun tatmin ettiysek ne mutlu bize. Adam sistem sormuş sen taktın kafayı anti virüse. 

Anti virüsler bilgisayarları yavaşlatır ve bir o kadar da gereksizdir. Bu 2+2=4 kadar doğru ve gerçektir, o kadar. :)

Sana kağnı gibi takılan donan bilgisayarınla mutlu yaşamlar dilerim :)

Bence Win7 kracaksan Ultimate, win8'için ise Pro derim Ama bu yapılan Updatelerden sonra stabilleşen win8.1de ise Kesinlikle " win 8.1 Update 1 Embedded Industry Pro " ister x86, istersen benim gibi x64 kur sorunsuz hafif rahat PC kasma derdi yok Aşırı stabil çalışma ve Tüm PCI kartlarının yani donanımların kurulmasında SIFIR SIKINTI...

Açılış süresinden bahsetmiyorum standart kullanımdan bahsediyorum. Uzay makinesiyle ne ilgisi var? Klasik kafa bizimki tamam senin düşüncen en modern en doğru en bilinçli olanı. Senin ''toplum tarafından takdir görme'' güdünü biraz da olsun tatmin ettiysek ne mutlu bize. Adam sistem sormuş sen taktın kafayı anti virüse. 
 Anti virüsler bilgisayarları yavaşlatır ve bir o kadar da gereksizdir. Bu 2+2=4 kadar doğru ve gerçektir, o kadar. :)
Sana kağnı gibi takılan donan bilgisayarına mutlu yaşamlar dilerim :)

2+2 kadar gercekse tamam sen o gerceklerle yaşamaya devam et . :) tatmin etme güdusu degilde aslinda olmasi gereken leri anlatmaya çalıştım ama başıma dha önce geldiği gibi başarısızlıkla sonuçlandı olsun herkes birgün farkina varır bir seylerin eminim bundan :) Edited by conveys16

Yahu ne garip yorumlar görüyorum Advanced System care kullaninca pc yavaşlar mi arkadaş , 7 senedir kullaniyorum şuan geldiği nokta inanilmaz Asc7 nin .Onun gibisi yok ya yapmayın .

tecrubeyle sabit yazsalarda yazmasalarda,Hissedilir yavaşlama olmasa farketmezdim benim kişisel tecrubem budur.

win7 de asc7 kullanınca yavasladı win7 manager sorun olmadı ıyı hatta,

win8.1 de asc7 sorunsuz gayet ii çalışıyor.