Jump to content

Internet Tavsiyeniz ? Ttnet Fiber Hakkında ?

ArminVB
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar önümüzdeki ay superonline ile olan sözleşmemiz bitiyor ve ben başka bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. superonline dışındaki tavsiyeleriniz nelerdir ? 

Not : apartmanda ttnet fiber var. tavsiye edermisiniz ? 

Edited by ArminVB

arkadaşlar önümüzdeki ay superonline ile olan sözleşmemiz bitiyor ve ben başka bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. superonline dışındaki tavsiyeleriniz nelerdir ? 

Not : apartmanda ttnet fiber var. tavsiye edermisiniz ? 

al ttnet :good:

benimki süperonline fiber değil. 16 mbite kadar 64 tl ödüyorum ve 10 günde akk doluyor 20 gün 3 mbite kadar kullanmak zorunda kalıyorum.

not: geçen sene akk yüzünden hızım hiç düşmezdi. yılbaşından bu yana düşüyor.

Edited by ArminVB

Selam ve iyi kandiller olsun..

Bulunduğunuz yerde Kablo TV varsa, size uydunet'i tavsiye ederim..

Mesela ödediğiniz aylık tutarın karşılığı şöyle: 20 Mbps'e kadar hız,  Upload 2 Mbps, Kota 100 GB, 69 TL/Ay

2 yılı aşkın 50 Mbps indirme ve 4 Mbps yüklemesi(upload) olan 100 GB kotalı paketi kullanıyorum. AKK olmayan paket kullanmak istemezseniz, sınırsızı tercih edebilirsiniz.

Kotanız dolduğunda 3 Mbps'e düşeceğini de belirtmek isterim..

Diğer paketleri aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz..

http://www.turksatkablonet.com/int-uydunet-tarifeleri

Kolay gelsin..

dostum akk bir süperonlineda olan bir durum değil ttnete geçincede akk ya takılacaksın yine aynı şikayetleri edeceksin en azından ev telefonunda süperonline ise ev telefonu fatura derdin olmaz yada yalın interneti bile ttnetten daha ucuz ben senin yerinde olsam süperonline ile sözleşme yenilerdim

ttnet fibere geçebilirim. merak ettiğim konulardan biri apartmanın girişinden 2. kata kadar fiber kabloyu çekicekler ve evin içindeki kablo uzunluğunu ücretsiz istediğimiz kadar yaptırabiliyormuyuz ? yoksa belli bir metreden sonra ücretlimi oluyor? 

Edited by ArminVB

arkadaşlar bu ttnet fiber kutusundan modemin duracağı yere kadar ethernet kablosu çekmiyormu? Hem ttnet bayine hemde müşteri hizmetlerine sordum ancak kablo çekilmediğini şuanda kullandığım bakır telefon kablosunu fiber kutuya bağlayacaklarını söylediler. Ve herhangi bir kablo çekilmeyeceğini söylediler.. Benim bildiğim fiber internet için kablo çekilmesi gerekiyor. sizce bir sorun yokmu ? 

Edited by ArminVB

arkadaşlar bu ttnet fiber kutusundan modemin duracağı yere kadar ethernet kablosu çekmiyormu? Hem ttnet bayine hemde müşteri hizmetlerine sordum ancak kablo çekilmediğini şuanda kullandığım bakır telefon kablosunu fiber kutuya bağlayacaklarını söylediler. Ve herhangi bir kablo çekilmeyeceğini söylediler.. Benim bildiğim fiber internet için kablo çekilmesi gerekiyor. sizce bir sorun yokmu ? 

bildiğin doğru superonline aynı dediğin gibi cat5 çekiyo ttnet in fiberi kutuya kadar sonrası klasik kablo ....

bildiğin doğru superonline aynı dediğin gibi cat5 çekiyo ttnet in fiberi kutuya kadar sonrası klasik kablo ....

peki telefon kablosu ne kadar hız kaldırabilecek ki ? birde hız kaybı yaşanmıyormu ? 

Edited by ArminVB