Jump to content

Saldırılar Nedeniyle...

sk8er_boi

Recommended Posts

ben bu insanları(demeye dilim varmıyor çünkü insan sınıfına girmiyorlar) allaha havale edin diyemiyorum kısasa kısas diycem ama yapılacak işlemi siz bilirsiniz. hepimize geçmiş olsun ve değerli yönetici arkadaşlar sistemi kurtarıp koruduğunuz için hepinize tekrar teşekkür ederim

• Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Hepimize geçmiş olsun. Bu kaybın bizim için çok fazla bir önemi yok. Bu site 3 günlük bir site değil. Birşey olmaz. :D

Halbuki insanlar birbirlerine toleransli olsalardi baklavacioglu Antepli ailesi gibi kavgalar olmazdi. Cin olmadan adam carpmak bizim nedense cok yaptigimiz bir sey. Suraya geleli on defa banlandim belki yani sebep yok. Oyle eften puften sebepler. Alma mazlumun ahini cikarir aheste aheste demisler. Adam olmayani adam ederler. Hadi banla da valse baslayalim seninle.

Bu arada sizin yaptığınız ayıp ötesi. Her banın elbet sebebi vardır. Buradaki insanlar bir çıkar için yapmıyor bunca işi. Gaye insanlara faydalı olabilmek. İnternette elli yerde bulunan şeyleri bir çatı altında toplamak. Sizin gibilerin yaptığı ise sadece emek çalmak. Yazık, çok yazık !!! :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...