Jump to content

Saldırılar Nedeniyle...

sk8er_boi

Recommended Posts

Sk8er_boi ve emeği geçen tüm dostlar geçmiş olsun. Sıkmayın canınızı. Beliki küçük bir teselli olur ümidiyle bir şiir hatırladım onu yazayım:

Ey düşman sen benim ifadem ve hızımsın
Gece gündüze muhtaç; bana da sen lazımsın...[/CODE]

• Replies 78
  • Created
  • Last Reply

tüm TNC ailesine geçmiş olsun..

umarım bundan sonra böyle bir saldırı gerçekleşmez

sk8er abi sende canını sıkma bu forum her türlü yolunu bulur, her türlü ayakta durur...

Not: teşkkür yanlış oldu kusura bakmayın ;)

Geçmiş olsun arkadaşlar..

Kervan yürümeye devam eder.. sorun değil..

Bunların üstesinden gelebilecek kadar çok iyi bir ekip

4 günlük yedek bir forum için çokta kötü bir zaman değil..

Allah kolaylık versin..

çekemeyeni Allah bildiği gibi yapsın.

Başarı ödüllendirilmeli....

Dos Bu kadar basitse biraz bilgi verin bizde karşılık verelim.Proxy bile kullansa iplerini belirlemek kolay iş.Kullandığım tamosoft'un iki güzel programı var sizinle herhangi bir şekilde iletişime geçen birinin ip adresi çok kolay bulunabiliyor.Ana makina üzerinden saldırı kaynaklarını tespit etmek mümkün olabilir.

çoook canım sıkıldı valla...keşke biraz daha genc olsaydım ...amaaan neyse hepimize geçmiş olsun...tnctr nin beyin takımınada sabırlar ve başarılar diliyorum .. herkez den iyi olalım ve daha cok calışalım..

Arkadaşım geçmiş olsun.

Yalnız ben 3 defa üyelik almak zorunda kaldım. 2 günden beri sizden bu üyeliklerimle neden giremediğimin cevabını bekliyorum ama hiç kimse cevap vermediği gibi 4 gün içinde neden uyarı yapmadığınızı anlayamadım.

Ayrıca ben memur olduğum halde işyerimdeki ve evdeki bilgisayarımı bile yedeklemeye dikkat ederken siz nasıl 4 gün öncesinin yedeğini alıyorsunuz anlayamadım.

Her gün ,hatta her saat ya da otomatik yedekleme yapmanız gerekmez mi?

Tekrar geçmiş olsun.

Bu arada başka forumlarada üyeyim ama sizin sitenizi yeni gördüm. Siteniz çok güzel. Tebrik ederim.

Dos Bu kadar basitse biraz bilgi verin bizde karşılık verelim.Proxy bile kullansa iplerini belirlemek kolay iş.Kullandığım tamosoft'un iki güzel programı var sizinle herhangi bir şekilde iletişime geçen birinin ip adresi çok kolay bulunabiliyor.Ana makina üzerinden saldırı kaynaklarını tespit etmek mümkün olabilir.

arkadaşım ii güzel diosnda karşıdaki adamın ipinin statik oldugu nerden belli?ha ne olur ipler elinde olur fakat İSP den yani telekomdan anca o saatte o ipyi kimin kullandığını öğrenebilirsin onuda anca dava edersen öğrenebilirsin o loglar telekomun Fortigate vb cihazlarında tutuluyor zor iş yani anlican.... :D

Halbuki insanlar birbirlerine toleransli olsalardi baklavacioglu Antepli ailesi gibi kavgalar olmazdi. Cin olmadan adam carpmak bizim nedense cok yaptigimiz bir sey. Suraya geleli on defa banlandim belki yani sebep yok. Oyle eften puften sebepler. Alma mazlumun ahini cikarir aheste aheste demisler. Adam olmayani adam ederler. Hadi banla da valse baslayalim seninle.

Halbuki insanlar birbirlerine toleransli olsalardi baklavacioglu Antepli ailesi gibi kavgalar olmazdi. Cin olmadan adam carpmak bizim nedense cok yaptigimiz bir sey. Suraya geleli on defa banlandim belki yani sebep yok. Oyle eften puften sebepler. Alma mazlumun ahini cikarir aheste aheste demisler. Adam olmayani adam ederler. Hadi banla da valse baslayalim seninle.

Hala olamamışsınız anlaşılan!! 10 defa banlanıp hala bunları söylüyorsanız hiç adam olmamışsınız demektir..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...