Jump to content

Saldırılar Nedeniyle...

sk8er_boi

Recommended Posts

• Administrator

Meyve veren ağaç taşlanıyor.

Bir kaç gündür arkası kesilmeyen saldırılardan dolayı dün akşam bir veri kaybı yaşandı ve 4 gün önceki yedeği geri yüklemek zorunda kaldık. Bu süre zarfındaki postlar ve üyeler de kaybolmuş oluyor.

Özür dileriz.

• Replies 78
  • Created
  • Last Reply
eee abi ben de dedim meyve veren ağaç taşlanır diye neyse Allah'tan yedek varmış 4 gün öncesinin bana kalırsa hergün yedek alınmalı....

Bencede hergün veya her gece yedek alınmalı kullanımın az olduğu saatlerde yedek alınırsa daha güzel olur

Bir kaç gündür arkası kesilmeyen saldırılardan dolayı dün akşam bir veri kaybı yaşandı ve 4 gün önceki yedeği geri yüklemek zorunda kaldık.

Özür dileriz.

öncelikle geçmiş olsun. :wub: inşallah bir daha olmaz diycem ama saldıranların duracağını sanmam :blush: gerçi siz daha iyi bilirsiniz belki kimlerin saldırdığını da biliyorsunuzdur.

acaba son dört gündeki postlar da gitti mi ?

edit: gördüm gitmiş :wub:

neyse abicim bizi kimse yıldıramaz 2 gün değil 2 ay da kapalı kalsa (Allah korusun) yine sabah bilgisayarı açınca konulara şöyle bir göz gezdirmek için tarayıcımın adres satırına www.tnctr.com adresini yazmama kimse engel olamaz :blush:

• Administrator

Yedek otomatik olarak alınıyor fakat saldırı esnasına denk geldiği için bozulmuş olabiliyor. Bizde istemezdik ama oldu. Benim şu anki ruh halimi düşünün yorum yapmadan önce.

Yedek otomatik olarak alınıyor fakat saldırı esnasına denk geldiği için bozulmuş olabiliyor. Bizde istemezdik ama oldu. Benim şu anki ruh halimi düşünün yorum yapmadan önce.

akşam anladım zaten abicim takma kafanı dediğim gibi meyve veren ağaç taşlanır varsa kaldıramayanların forumun bu kadar hızlı büyümesini elbette kendilerini tatmin edebilmek adına birşeyler yapmaya çalışıcaklar, yapmamız gereken bundan sonra daha tedbirli olmak demesi kolay biliyorum ama sıkmamaya çalış canını...

sanal alemde bunların olacağını ve hatta nasıl olduğunu siz daha iyi bilirsiniz.

şunu da unutmamak lazım öldürmeyen acı güçlendirir.

bundan sonra da olacaktır. her sitenin de başına gelmektedir. şu anki ruh halinizi de düşündüğümde

söylediklerime kızabilirsiniz belki fakat dost acı söylermiş. :blush:

Bir kaç gündür arkası kesilmeyen saldırılardan dolayı dün akşam bir veri kaybı yaşandı ve 4 gün önceki yedeği geri yüklemek zorunda kaldık.

Özür dileriz.

Geçmiş olsun kardeş...Sorun değil.TcnTR kaliteli forumlarda ilklerden olduğu için yedirememişlerdir gururlarına.Paylaşıma devam.

Sağlık Olsun Üye Dediğin Nedir Ki En Fazla 1 Hafta Sonra Eski Yerimize Geliriz :blush:

hepimize geçmiş olsun

Please register to see this content.
arkadasım ıstersenız bu sıtedeki arkadaslarla irtibata gecin sitelere ücretsiz koruma saglıyorlar bildigim kadarıyla.Türkiye'nin en büyük, en etkin Organize Siber Sivil Savunma Gücü oluyorlar.Bilginize...

Seni çok iyi anlıyorum dostum 100 binin üstünde üyemiz var bu sitede Co Adminlik yapıyorum bizimde başımıza çok geldi.özellikle ddos saldırıları sebebiyle sitemizi 3 farklı hosta taşımak zorunda kaldık .. geçmiş olsun diyorum. eğer saldırıyı yapan ip numaralarını tespit ettiysen yasal prosedürü yürüt diyecem ama forumumuzun yasal zeminde sorunu olmayacaksa tereddütsüz savcılığa ver diyebilirim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...