Jump to content

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

Iceberg

Recommended Posts

deneme19mayis.jpg

Evet TNC ailesi bugün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı ve tüm yurtta törenlerle kutlanıyor.

Ulusal mücadelemizin başlangıcı, M.Kemal Atatürk'ün gençliğe armağanı olan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

"Türk'ün onuru ve gururu ve yeteneği çok yüksek ve büyüktür. Böyle bir Ulus tutsak yaşamaktansa yok olsun, daha iyi.

Bu nedenle ya istiklâl, ya ölüm."

"Gençler,

Cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile, insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız. "

Mustafa Kemal Atatürk

v0nG0A9TXJE

Hepimizin 19 Mayıs Atatürk' ü Anma Gençlik ve Spor bayramı kutlu olsun..

Dün İsatnbul' da olmam ve işlerin yoğunluğu nedeniyle sitye girememiştim bugün bunu telafi ediyorum..

Bu arada buradaki birçok konuya bu konudan fazla mesaj atıldığını görmek beni üzüyor. Türk genliği uyuyorsanız bir önce uyanın milli bayramlarınıza dedelerinizin kanları için sahip çıkın lütfen..

Hepimizin 19 Mayıs Atatürk' ü Anma Gençlik ve Spor bayramı kutlu olsun..

Dün İsatnbul' da olmam ve işlerin yoğunluğu nedeniyle sitye girememiştim bugün bunu telafi ediyorum..

Bu arada buradaki birçok konuya bu konudan fazla mesaj atıldığını görmek beni üzüyor. Türk genliği uyuyorsanız bir önce uyanın milli bayramlarınıza dedelerinizin kanları için sahip çıkın lütfen..

aynen bende dışarıda olmam nedeni ile katılamadım Gençlik ve Spor bayramımız kutlu olsun...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...