Jump to content

Katılımsız Program İstekleri Buraya

Share

Recommended Posts

adı Uniblue Registry Booster(son sürümü)

Hatalı başlangıç kayıtları açılışta sorun yaşatır. Oturumu kapatırken de aynı şekilde. İşte bu program sayesinde bu sorunlarınızda kurtulabilirsiniz. Ama bu program sadece bunları onarmaz. Gereksiz en küçük ayrıntıyı bile temizler.

Please register to see this content.

şimdiden teşşekkürler kolay gelsin

Edited by biraver

kolay gelsin arkadaşlar.google de o kadar aradım bulamadım o yüzden burda konu açıyorum.winamp 5.58 lite katılımsız lazım.kendim katılımsız yapıyorum ama winamp e-music ve winamp toolbar yüklüyor ben bunları istemiyorum.sadece 5.58 lite yüklensin.başka bi değişiklik istemiyorum.yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler...

Programın Orjinal Linki

Öncelikle

adresten son sürümü indiriyoruz ve çalıştırıyoruz.

Ardından başlat çalıştıra %Temp% yazıp Enter tuşuna basıyoruz.Orada karşımıza Virtualbox adlı bir klasör çıkacak

ve klasörün içindeki

VirtualBox-3.2.8-r64453-MultiArch_x86.msi ve common.cab adındaki oluşan iki tane dosyayı bir yere kopyalayıp

msi dosyasına parametre girince katılımsız kurulumu elde etmiş olursunuz.

Öncelikle

adresten son sürümü indiriyoruz ve çalıştırıyoruz.

Ardından başlat çalıştıra %Temp% yazıp Enter tuşuna basıyoruz.Orada karşımıza Virtualbox adlı bir klasör çıkacak

ve klasörün içindeki

VirtualBox-3.2.8-r64453-MultiArch_x86.msi ve common.cab adındaki oluşan iki tane dosyayı bir yere kopyalayıp

msi dosyasına parametre girince katılımsız kurulumu elde etmiş olursunuz.

dün sabahtan akşama kadar bunu katılımsız yapmaya uğraştım ama olmuyordu, deniyip sonucu vereceğim... sim ile yaptım olmadı, 111 tane reg kaydı buldum o da olmadı, dedim artık yardım istemenin zamanı geldi :D teşekkürler....

Edit:

2wbt17r.png

msi nin parametresi msiexec.exe /i "VirtualBox-3.2.8-r64453-MultiArch_x86.msi" /qb

burada tırnakları silmeden x. bata şöyle yazıyorum:

cmdow.exe @ /hid

start /wait msiexec.exe /i "VirtualBox-3.2.8-r64453-MultiArch_x86.msi" /qb

Edit2: Oldu... :good:

Edited by Xpista7

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar hazıra kaçıp istemeyeceğim ama nasıl yapabileceğimi soracağım folder lock u nasıl katılımsız yapabilirim? repackager ile denedim autoit ile denedim olmuyor reg ayarlarındada key ile ilgili bir şey de yok :pardon: ... Şimdiden TEŞEKKÜRLER... :)

• 3 hafta sonra ...

S.a arkadaşlar bende birnakış proğramı var crack yapıp seriali girdiğimizde proğram çalışıyor ama kapatıp açtığımızda tekrar serialgirmek zorunda kalıyorum autoit le seriali otomatik olarak girdirecek script i yapamadım ve sizustalarımdan yardım bekliyorum ...ne gibi bir problemle karşılaştığımı anlatan videoyu çektim

video

embird 2008

crack

Edited by prof33

• 4 hafta sonra ...

hocam almanca isteyen arkadaşa biraz ters cevaplar gelmişte harbidende almanyada bu işi yapan yok,nette heryerde türkçe katılımsız programlar var ama almancası yok, şimdi diyeceksinizki neden almanca türk değilmisiniz, arkadaşlar geleli 10 ay oldu viyanaya, çalışma iznim yok,kafelere bakım yapıyorum kaçak çalışıyorum,pc başına 20-30 euro alıyorum,off ne para diyeceksiniz ama şunu hesaba katın burda ekmek 70 kuruş,bi cafede kahve ise 3 euro dan başlıyo :) türkiyedede aynı işi yaptım ama sizler sayesinde yarım saatte içinden çıkıyordum bi sistemin,burda maalesef katılımsız diye bişeye hiç rastlamadım.dolayısıyla işim baya uzuyo,maalesef asıl mesleğimi yani grafikerliği yapamıyorum çünkü dilim yetersiz....

şimdi belki arkadaşın bahsettiği almanca programların biz gurbetçi bilgisayarcılar için nekadar önemli olduğu anlaşılmıştır. saygılarımla.verdiğiniz emekler için hepinizden allah razı olsun.

• 2 hafta sonra ...

Dostum bana autocad katılımsız lazım forumda aradım autocad linkleri mevcut. ve bu konudada baya bir istek var. yardımcı olursan cok memnun olurum...

AutoCAD 7-8-9-10 sürümlerini yapabilirmisininiz her hangi birisini Veya Nasıl yapabilceğimi anlata bilecek Msn de felan ?

Buyur Kardeşim Buradan İndir.

Autocad 2007 Katılımsız

http://hotfile.com/dl/78088056/ea752f6/AutoCAD_2007.exe.html

Edited by taskaleli

Abilerim Öncelikler iyi forumlar;

Microsoft .Net Framework 1.1

Microsoft .Net Framework 2.0

Microsoft .Net Framework 3.0

Microsoft .Net Framework 3.5

Microsoft .Net Framework 4.0

MSXML 4.0

MSXML 6.0

Microsoft Visual C++ 2010

Microsoft Visual J# 1.1

Microsoft Visual J# 2.0

Directx 9

Bunların türkçe paketleri ve Ekim 2010 güncellemeleri dahil bir paket hazırlayabilir misiniz?

Böyle bir paketi herkes ister özellikle xp'ye entegre etmek isteyenler ...

(Eğer sürümleri yanlışsa özür dilerim. )

Şimdiden emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum...

• 4 hafta sonra ...

1- BootSkin XP Yazılımının katılımsız versiyonunu yapabilecek arkadaşlara duyurulur 1,03 ver. istemekteyim verdiğim link deki son sürümü ve Xp için olan sürümüdür
----
Yapacak arkadaşlar olursa Eğer mümkünse Başlata gelen Kısa yollar olmasın masaüstünede kısayol vs. gelmesin sadece program files dizinine yüklense yeterli ve 3,5 tanede yazılımın içine boot koyarlarsa özellikle manzara resimleri vs. olabilir ;)
http://storage.stardock.com/files/bootskin103.exe

2- Win Xp Boot Penceresi Değiştiriyor.

Katılımcı arkadaşlara teşekkürler.

• 2 ay sonra...

1-Kural
İstediğiniz programın linkini kesinlikle veriniz.(Crack ile birlikte ve denenmiş olmalıdır .)
[color="#800080"]Program bir çok sürümden meydana geldiği için link veremiyorum.[/color]
2- Kural
Programın ne işe yaradığını KISACA yazınız.
[color="#800080"]Ben [/color][color="#FF0000"]ACRONİS TRUE İMAGE[/color][color="#800080"]'nin tüm sürümlerinin CD boyutunda(boyut yetersiz kalırsa dvd boyutu da olabilir) Multiboot'unun yapılmasını istiyorum.Örnek çalışmasını ruslar yapmış fakat rusçam olmadığından dolayı pek birşey anlamıyorum :) Bu yapım bence Türkiye'de en az 5000 bin TL kazanç sağlamış olacak.Çünkü birilerinin bilgisayarı bozuluyor orijinal windows 7 yüklü olarak geliyor ve dvdlerini de vermiyorlar zaten. :) Eğer ki bu acronis programını onlara da öğretirsek hem orijinal herşeyi hazır olan işletim sistemlerinden vazgeçmek zorunda kalmayacak hem de gidip bilgisayarcılara götürdüklerinde en az 50 TL ödemeyeceklerdir buradan da kazanç sağlayacaklardır ve her bozulmada bedava ve 5 dk içinde işletim sistemlerini geri göndürebileceklerdir diye düşünmekteyim.[/color]

Edited by realyte

Bearshare in son versiyosun (9.01) istiyorum. Program türkçe ve ücretsiz. Meşhur müzik indirme programı baya aradım ve kendim yapmak için uğraştım ama olmadı. Acılışta sağ alt tarafta calismasin yeterli.

Resmi siteden download linki; http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=4016

Edited by bursa_Texas

Nero 6 Ultra Edition

Meşhur CD Yakma Programının Eski Bir Sürümü. Sitede Nero'nun birçok sürümünün katılımsız kurulumu mevcut. Ama bu sürümün katılımsızını bulamadım. Rica etsem katılımsız yapabilirmiyiz.

[img]http://www.dvdburner.info/images/nero-6-ultra.jpg[/img]

İndirmek İçin
[code]http://www.fileden.com/files/2009/7/6/2500191//Nero.6.3.1.2.0.rar[/code]

[b][color="#0000FF"]Akozdem!R[/color] -> Katılımsız bir sürümü mevcut sitemizde, dikkatli arama yapalım.[/b]

http://www.tnctr.com/topic/135618-ahead-nero-66115/