Jump to content

Pascal Usb Multiboot Extreme Edition V3.0 - 2015

bypascal
 Share

Recommended Posts

• Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Açılması uzun, her pc de stabil çalışmıyor, en azından benim için gereksiz bir çok şey var. Dosyaları basit sıralı hızlı şekilde gösterecek, değişikliğe izin verecek

Resimde ki gibi. Google Amca alıntıdır

[spoiler]

ExplorerXP.png

[/spoiler]

Edited by LegalSecurity

Kardeş işletim sistemi olmadan bu şekilde görsel bir arayüzden işlem yapmak imkansız gibi. Bu iş için en iyisi Slax o zaman. CD'den çalşan bir slax sürümü ile istediklerini rahatlıkla yapabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam içinde NTFS desteği de olacaktı. Eğer default isoda yoksa istediğin eklentileri seçip isoya dahil edebiliyosun. Fakat bypascal bunu koyar mı bilmem. Çünkü o ubuntu düşünüyor. Eğer koyacağı ubuntu live ise zaten bunları yapabilirsin.

sistem yapısı itibariyle iso olarak çıkmaz zaten sistemin amacı isoları boot etmesi :)  ama içinde belleğini yazmaya karşı koruyacak ufak bir yazılım ekledim eğer aktive edersen virüslere geçit vermez ...

Yazmaya Karşı Koruma için Yazılım Warsa Link Alabilirmiyim 

Acil Lazımda :)

Kardeş işletim sistemi olmadan bu şekilde görsel bir arayüzden işlem yapmak imkansız gibi. Bu iş için en iyisi Slax o zaman. CD'den çalşan bir slax sürümü ile istediklerini rahatlıkla yapabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam içinde NTFS desteği de olacaktı. Eğer default isoda yoksa istediğin eklentileri seçip isoya dahil edebiliyosun. Fakat bypascal bunu koyar mı bilmem. Çünkü o ubuntu düşünüyor. Eğer koyacağı ubuntu live ise zaten bunları yapabilirsin.

ubuntu - slax - backtrack var sistemde

bypascal işine karışmak gibi olmasın gercekten nezam upload yaklaşık 14 gündür fikir alış verişinde  bulunuyorsunuz calışmalarınıza diyecek lafım yok

gecmişdekileri biliyorum ama naparsın insanız vede sabırsız daha öncede dediğim gibi insanların istekleri bitmez onu koy bunu cıkar falan filan

artık finale geldiğimizi düşünüyorum ve kolay gelsın diyerek ten kapatıyorum

evet biraz ağırdan gidiyorum malüm pc başında yatıp kalkamam hepimizin sosyal sorumlulukları var fakat artık sisteme bir şey ekleyip çıkarma işini bıraktım testlerde olumlu upload edeceem fakat kafama kişilerin isolarını indirip direk sisteme yükleyip çalıştırmaları için bir fikir geldi onun üzerinde çalışıyorum eğer olursa multibootlarda yeni düzene geçicez artık nt6 olayı olmayacak vatandaş indirecek Windows isosunu atıcak sisteme çalıştıracak... ama bunun için biraz sabırlı olmanızı rica ediyorum..

Edited by bypascal

evet biraz ağırdan gidiyorum malüm pc başında yatıp kalkamam hepimizin sosyal sorumlulukları var fakat artık sisteme bir şey ekleyip çıkarma işini bıraktım testlerde olumlu upload edeceem fakat kafama kişilerin isolarını indirip direk sisteme yükleyip çalıştırmaları için bir fikir geldi onun üzerinde çalışıyorum eğer olursa multibootlarda yeni düzene geçicez artık nt6 olayı olmayacak vatandaş indirecek Windows isosunu atıcak sisteme çalıştıracak... ama bunun için biraz sabırlı olmanızı rica ediyorum..

Hocam çok titiz bir çalışma yaptığınız ve çalışmanızı verimli,pratik kullanıma uygun hazırlamaya çalışmanız takdire şayan ALLAH sizin gibi kişilerin yolunu açsın inş.

Hocam çok titiz bir çalışma yaptığınız ve çalışmanızı verimli,pratik kullanıma uygun hazırlamaya çalışmanız takdire şayan ALLAH sizin gibi kişilerin yolunu açsın inş.

Teşekkür ederim..evet pratik kafa karıştırmayan kullanımı basit bir sistem için uğraşıyoruz.. Yeni sistemde kişiler indirdiği windows isosunu direk sisteme atıp çalıştıracak.. Bilen arkadaşlar ayrı ama yolun başında olan kişilerden çokmesajlar aldım bu iş onlar için biçilmiş kaftan olacak..

Teşekkür ederim..evet pratik kafa karıştırmayan kullanımı basit bir sistem için uğraşıyoruz.. Yeni sistemde kişiler indirdiği windows isosunu direk sisteme atıp çalıştıracak.. Bilen arkadaşlar ayrı ama yolun başında olan kişilerden çokmesajlar aldım bu iş onlar için biçilmiş kaftan olacak..

Sabırsızlıkla bekliyoruz, helal olsun valla size.

üstad sabırsızlıkla bekliyoruz.Ne zaman yayınlanacak.

bendekı premıum bıtınce yayınlıyacaksın herhalde :D

Beyler çalışma bitmek üzere ben kişisel olarak tam emin olduğum bir şeyi yayınlarım yayına koyduktan sonra eyvah para etmez sistem upload edilecek pozisyona geldimi upload edilecektir bundan kimsenin şüphesi olmasın.. Bu konuda bir daha açıklama yapmayacağım.. Lütfen sabırlı olalım..