Jump to content

Pascal Usb Multiboot Extreme Edition V3.0 - 2015

bypascal
 Share

Recommended Posts

• Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Merhaba Hocam :rolleyes: 

konularınız takip ediyorum v3.0 için çalışmanız güzel ancak gereksiz olan programlarınız olduğunu düşünüyorum içinde.

-Xp için driverlar gereksiz bence yerine daha sağlam farklı program ekliyebilirsiniz.-

-MAcbook için MAC-OS için işletim sistemini ekliyebilirsiniz.

Teşekkürler İyi Çalışmalar

Edited by courage_1994

Merhaba Hocam :rolleyes: 

konularınız takip ediyorum v3.0 için çalışmanız güzel ancak gereksiz olan programlarınız olduğunu düşünüyorum içinde.

-Xp için driverlar gereksiz bence yerine daha sağlam farklı program ekliyebilirsiniz.-

-MAcbook için MAC-OS için işletim sistemini ekliyebilirsiniz.

Teşekkürler İyi Çalışmalar

mac alanım dışında...

Windows 10'un Yeni ISO su gelicekmiş. Onuda eklerseniz çok güzel olur :) 

windows 10 yeri boş siz kendiniz çıktığında ekleyeceksiniz.. pascal multiboot integrator aracıyla işlem yaptıktan sonra multiboota atıp çalıştıracaksınız.. sadece 10 için değil bütün windows isolarını aynı şekilde multiboota ekleyebileceksiniz. buna xp 64 bit ve diğer hepside dahil. 

• Editor

Upload Başladımı Ne Zaman Biter ?

Ne zaman başlayacaksınız acaba . Sabırsızlıkla bekliyoruz .

Hocam linkleri yüklemeye başladınız mı?

evet güzel bir sistem gib duruyor ne zaman gelecek : D?

Lütfen bu tür iletilerden vazgeçin artık....

Upload başladığında / konu açıldığında buradan son ileti yazılır.

Gereksiz/Meraklı sorularınız Upload'ı hızlandırmaz!

fakat ertelemek için iyi bir bahane olabilir!!

Bypascal, download kota sorunu olanlar için de çalışmanın içindeki iso dosyaları olmadan (windows isoları ve isodan çalışacak linux vs..) da paylaşırsanız çok daha fazla kişi çalışmandan faydalanıcaktır diye düşünüyorum. Emeklerin için şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

Lütfen bu tür iletilerden vazgeçin artık....

Upload başladığında / konu açıldığında buradan son ileti yazılır.

Gereksiz/Meraklı sorularınız Upload'ı hızlandırmaz!

fakat ertelemek için iyi bir bahane olabilir!!

semsibey yanlis düsünüyorsunuz. bu is arz talep meselesi. arzin önünü kesersen talep birseye yaramaz. ve burada kimin ne yazacagina herkesin kendisi karar verir. yoksa konuyu kilitleyin olsun bitsin.

biz sinirlari sevmiyoruz. 

SINIR YOK 

• Editor

Bypascal, download kota sorunu olanlar için de çalışmanın içindeki iso dosyaları olmadan (windows isoları ve isodan çalışacak linux vs..) da paylaşırsanız çok daha fazla kişi çalışmandan faydalanıcaktır diye düşünüyorum. Emeklerin için şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

yaklasık 3 GB * 10 Part olacak..

10 Part yüklendikten sonra Turbobitli hata vermezse tek part olarak da yüklemeye çalışacağım..  

semsibey yanlis düsünüyorsunuz. bu is arz talep meselesi. arzin önünü kesersen talep birseye yaramaz. ve burada kimin ne yazacagina herkesin kendisi karar verir. yoksa konuyu kilitleyin olsun bitsin.

biz sinirlari sevmiyoruz. 

SINIR YOK 

seni arz durumun yok!  çünkü sınırsız insanları da ben sevmiim

mustafakarasan ve hasan1000 de aynı şekilde.. dikkate alınacak iletiniz yok!

Aklı başında yazan üyelerin arz durumlarını 13.02.2015'e kadar dikkate aldık.

[seve seve....] Önce Forum, sonra benim konularımda benim sınırlarıma uymalısın!

kimse kafasına göre takılamaz!

Sen, mustafakarasan ve hasan1000  gibi gereksiz/beğenmediğim biçimde ileti yazanlar için takipte olacağım!

Konu açıldığında.. anlamsız-boş/kişisel istek-ileti-soru yazanlar hakkında ceza uygulanacaktır.

Bypascal'ın sizin kadar gaddar olmadığından eminim, Şu işlerini yoluna koydumu bizide düşünecektir.

:) elbette  bypascal hiç gaddar değil;

Kimsenin kota durumuna göre kişisel/dosya yükleme yapamayız!

hiçbir zaman sadece ana dizin [ROOT] paylaşmamızı beklemeyin!!

Paylaşılacak boyut 30 GB civarı..

önce 3 GB partlar halinde 10-11 part, sonra tek part yüklemeye çalışacağız.

Forumu seviyorsanız sever olursunuz, hergün 3 GB bedava indirirsiniz :) seviyorsanız...

Daha sonra İnşaallah ISO'ları ayrıca paylaşmaya çalışırız.. söz demiyorum, İnşaallah diyorum...

Edit: mustafakarasan'nı bu konuyla alakası yoktur;

Pascal v1 ve v2 deki durumu ima edilmiştir...

Edited by semsibey

M1.jpg

son durum...

Arkadaşlar sistemi bu gün upload a gönderiyorum uzun araştırmalarım sonucu windows isolarını sisteme entegre etme işi için yola nt6 yla devam etme kararı aldım.. daha önce açıklamıştım başka bir araçla entegre yapacağız diye bir kaç yol buldum denedim olduda ama benim için istikrar önemli  o yüzden onlara geçiş yapmadım bu sistem v1 ve v2 de kendini ıspatladığı için şimdilik böyle devam edeceğiz.. ama geliştirmeye devam edeceğim eğer daha basit bir yöntem bulursam yayınlarım..  Edited by bypascal

evet arkadaşlar sakin olalım, bypascal yapımcı, semsibey uploader olarak çok zahmet çekiyorlar malumunuz, siz onların stresine, onlar da sizin (ve benim) heyecanınıza anlayış gösterirse her yer güllük gülistanlık olacaktır. Zaten proje tamamlanmış. Bundan sonra şunlar olsun bunlar olsun demek anlamsız olur. Bize düşen uploadın bitmesini beklemek ve bitince de indirip kullanmak. Kotalı arkadaşlar içim yapacak bir şey yok maalesef. Arkadaşlarından ya da internet cafelerden temin etmeleri gerekiyor. Şimdi çalışmanın boş hali yayınlansa, isolar vs. içine nasıl eklenecek, eklendikten sonra sorunlar nasıl aşılacak gibi yeni bir sorunsal ortaya çıkacaktır, sanırım o yüzden boş halinin paylaşılmasını uygun görmediler. bekleyip görelim. iyi forumlar.

Bir şey sorcam şemsibey sinirlenmede upload durumunu arada bize söyler misiniz birde part 1 yüklendi mesela konuya parça parça eklencek mi

dostum multıboot bitti upload a göndericem  fakat istanbulda bele kadar kar var :) hiç bir yere kıpırdayamadık.. ama bu gün göndericem kısmetse oda zaten 1 veya 2 günde yükler zannımca..

Arkadaşlar sistem yaklaşık olarak 36 GB civarında 3 Gb lik partlara bölüyorum ki tnc severli kardeşler de indirebilsinler debrid ten.. indiren arkadaşlar 32 gb belleğe sığması için kullanmadığı isoları silsinler şahsen ben silmedim kimin ne kullanacağını bilemediğim için öyle bıraktım... ama mesela çok kullanılmayacaksa linuxlar ve eski pc windows7 isolarını sildiğimde rahatlıkla 32 gb ye sığar...

Not : sıkıştırma işlemi bitti 12 Part  Toplam 34,3 GB ....

Edited by bypascal

Anladım neyse haftasonuna yetişirse güzel olur ama önemli değil teşekkürler peki konu win8 bölümüne açılcak mı yani yüklendikçe ordan çeksek v2 gibi

yüklendikçe olabilir mantıklı..  evet win8 bölümüne açacağız konuyu...

partlar tamamlanmadan konu açılmasına müsaade etmiyoruz. semsibey ile de hem fikiriz zaten bu konuda. partlar tamamlandıktan sonra konu açılacaktır.

hımm öylemi benim haberim yok bu durumdan nasılsa sitenin kuralları neyi gerektiriyorsa ona göre olsun benim için fark etmez...

valla paşam kurallar herkes içindir. Yönetimden de paylaşım yapan arkadaşlar var onlar da aynı politikayı uyguluyor. Yani Kurallar konusunda kendimize de müsamaha göstermiyoruz. O yüzden bizi anlayışla karşılayın.

upload bitmeden paylaşım yapacakmışsınız, yaptırmaaam :D