Jump to content

Pascal Usb Multiboot Extreme Edition V3.0 - 2015

bypascal
 Share

Recommended Posts

• Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

M1.jpg

son durum...

Arkadaşlar sistemi bu gün upload a gönderiyorum uzun araştırmalarım sonucu windows isolarını sisteme entegre etme işi için yola nt6 yla devam etme kararı aldım.. daha önce açıklamıştım başka bir araçla entegre yapacağız diye bir kaç yol buldum denedim olduda ama benim için istikrar önemli  o yüzden onlara geçiş yapmadım bu sistem v1 ve v2 de kendini ıspatladığı için şimdilik böyle devam edeceğiz.. ama geliştirmeye devam edeceğim eğer daha basit bir yöntem bulursam yayınlarım.. 

hocam keşke wifi slax olsa iyi olacaktı ama bu haliylede cok güzel görünüyor. teşekkürler.

hocam keşke wifi slax olsa iyi olacaktı ama bu haliylede cok güzel görünüyor. teşekkürler.

slax koymuştum aslında ama pek tutarlı davranmadı testlerde sonra çıkardım.. ama sen freebox a ekleyebilirsin belleğinde yerin mevcutsa..

• Editor

Bizim üniversitenin 45 mbs upload hızı var şemsibey yerine bana atsan 10 dklık işti :D

Bu saatte beni Çamlıca vericilerine geri göndertmeyin pirate2.gif zaten dağlara kar yağıyor, soğuğunu biz çekiyoruz fear.gif shutup.gif

benim ap. kapı içinde de Şehrin en büyük Fiber dağıtım kutusu var fakat upload konusunda ttnet resmen kısır throw.gif

hımm öylemi benim haberim yok bu durumdan nasılsa sitenin kuralları neyi gerektiriyorsa ona göre olsun benim için fark etmez...

tabii artık senin için farketmez dance.gif hooray.gif Ununu eledin, eleğini astın doctor2.gif burada millet otuz doğuracak heyecandan, çin nüfusuyla yarışmaya başlayacağız uhoh.png  

sabah pm ile konuşmuştuk, sonra gitti yattı heralde sana haber etmeden :D

Zaten sabahtan beri gözümün önüne bu tablo gelip-duruuu >>> :lazy: <<<

iki gecedir yastığı bile görmedim.. o odayı da...

bu gece 4 saat uyursam yetecek  :aggressive:

Aklıma gelmişken hatırlatayım:

Lütfen WIN 8 bölmünde konu ile alaksız ileti yazmaktan kaçınalım

blush2.gif Eskiler iyi bilir  :kahve: 

Kimse KintaRo'nun  "disko :whip: sunda artist olmak istemez punch.gif :girl_devil: 

sorry.gifeekout.gifŞu Upload işi bir bitsin :closed: alıp başımı çiçeklerimi sulamaya gideceğim :trollface:

notworthy.gif    

yüklendikçe olabilir mantıklı..  evet win8 bölümüne açacağız konuyu...

Sayın yöneticiler " Modifiye Edilmiş İşletim Sistemleri " bölümüne "MULTIBOOT Sistemler" diye bi bölüm açabilirmisiniz.. Böylelikle multiboot yapılmış sistemler için direkt nereye bakacağımızı bilebiliriz. Geçmişe dönük bakarken Windows 7 de miydi windows 8 de miydi karıştırıyoruz. "Arama bölümünden arattabilirsiniz"  görüşünüze şimdiden hemfikirim ama kendi şahsıma öyle daha düzenli olacağı kanaatindeyim...

Çalışmalarınızda başarılar ....

M1.jpg

son durum...

Arkadaşlar sistemi bu gün upload a gönderiyorum uzun araştırmalarım sonucu windows isolarını sisteme entegre etme işi için yola nt6 yla devam etme kararı aldım.. daha önce açıklamıştım başka bir araçla entegre yapacağız diye bir kaç yol buldum denedim olduda ama benim için istikrar önemli  o yüzden onlara geçiş yapmadım bu sistem v1 ve v2 de kendini ıspatladığı için şimdilik böyle devam edeceğiz.. ama geliştirmeye devam edeceğim eğer daha basit bir yöntem bulursam yayınlarım.. 

ilk menu daha hostu. bu sekılde bıraz ıc karartıcı olmus. renk tonları vs. xp driver bosuna olmus, 64 bıtınde turkcesı vardı saglıklıysa onu kullanbsaydınız keske. ne yalan dıyeyım basından berı bekledıgım heves ıle hergun baktıgım programın arayuzunu bu denlı karar mıs gordugum ıcın heves kactı. olsun gene ındırır bakarız.

ilk menu daha hostu. bu sekılde bıraz ıc karartıcı olmus. renk tonları vs. xp driver bosuna olmus, 64 bıtınde turkcesı vardı saglıklıysa onu kullanbsaydınız keske. ne yalan dıyeyım basından berı bekledıgım heves ıle hergun baktıgım programın arayuzunu bu denlı karar mıs gordugum ıcın heves kactı. olsun gene ındırır bakarız.

arayüz tonlarında bir değişiklik yok bir kaç menü değişti sadece o kadar, senin gözler de bi yanılma olmasın... ayrıca xp 64 bit son güncel türkçe olanı... tabiki bu bir sunum ne sen bu sunuma muhtaçsın nede bu sunum senin indirmene..bu bir keyif işi ister indirirsin ister indirmessin kimseyi zorla yakasından tutup indirin demiyoruz...

Edited by bypascal

Benim de bu yorumlardan içim karardı. Kendi iç dünyanınızı yansıtmayın kardeşim millete.

Saygılar...