Jump to content

Dosya Paylaşımlarında Paralı Siteler Kullanılması

seaboy94
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar sizlerden çok özür dileyerek konuşuyorum. Öncelikle çalışmalarınız güzel, diyecek lafım yok ama kusura bakmayın ki internetim süper hızda olduğu halde sizin gibi para yatırıpta premium almaya niyetim yok. Bu yüzden artık paylaşımlarınızı Mega.co.nz, Pcloud.com vb. gibi sitelerden yapmanızı istiyorum. 

Herkes paylaşımlarını istediği yere yüklemekte özgürdür. Bazı arkadaşlar paylaşımı gönülden, bazıları ise para kazanmak için yapıyor. Bizim ikisine de lafımız yok. Kimseye (adfly, bcvc gibi reklamlı siteler haricinde) "şuraya yükleyeceksiniz"  tarzında bir yaptırımımız olamaz. Bu konu daha önceleri de çok tartışıldı. Bu kuralımız değişmeyecektir.

Herkes paylaşımlarını istediği yere yüklemekte özgürdür. Bazı arkadaşlar paylaşımı gönülden, bazıları ise para kazanmak için yapıyor. Bizim ikisine de lafımız yok. Kimseye (adfly, bcvc gibi reklamlı siteler haricinde) "şuraya yükleyeceksiniz"  tarzında bir yaptırımımız olamaz. Bu konu daha önceleri de çok tartışıldı. Bu kuralımız değişmeyecektir.

Sizin gibiler yüzünden 1 saatte bitirebileceğim indirmeler 5-6 saat sürüyor. Siz keyfinize bakın derdini biz çekelim oh ne güzel beee. Yan gel yat osman... Armut piş, ağzıma düş....

• Moderator

siz kurallarınız değiştirmeyin o zaman. böyle geri kafayla devam edin. siz çok süpersiniz çünkü....

İleri zekalı üyemiz kime ne katkın olmuş da böyle konuşma hakkını kendinde buluyorsun. Yukarıda çıkış butonu var forumdan çık ve daha girme bence yoksa o kuralları en ileri seviyede başka türlü göreceksin.

İleri zekalı üyemiz kime ne katkın olmuş da böyle konuşma hakkını kendinde buluyorsun. Yukarıda çıkış butonu var forumdan çık ve daha girme bence.

Noldu zoruna mı gitti söylediklerim. Sizin kadar zengin olsakta boşa harcayacak paramız yok. Biraz milleti düşünün sizde lütfen....

• Editor

Arkadaşlar sizlerden çok özür dileyerek konuşuyorum. Öncelikle çalışmalarınız güzel, diyecek lafım yok ama kusura bakmayın ki internetim süper hızda olduğu halde sizin gibi para yatırıpta premium almaya niyetim yok. Bu yüzden artık paylaşımlarınızı Mega.co.nz, Pcloud.com vb. gibi sitelerden yapmanızı istiyorum. 

başka bir konudaki mesajınız, hemen aşağıda... galiba özür dileyerek söze başlamanızın sebebi bu:

aod5ad.png

Sizin gibiler yüzünden 1 saatte bitirebileceğim indirmeler 5-6 saat sürüyor. Siz keyfinize bakın derdini biz çekelim oh ne güzel beee. Yan gel yat osman... Armut piş, ağzıma düş....

ironiye bak hele... acaba kim armut piş ağzıma düş? 

İndireceğin malzemeye gerçekten ihtiyacın varsa elde etmek için çaresini de arasın... kimse senin için birşeyler yapmak zorunda değil... yakında adrese kargoda istersin beleş...