Jump to content

Windows 8 Tablet Program yükleme ve PC'ye bağlama

canpolat11
 Share

Recommended Posts

Evet arkadaşlar, yeni HP Stream 7 tablet aldım. Şimdi bu tablette Windows 8 yüklü. Ben buna normal bilgisayardaki gibi exe programlar kurabilir miyim ve nasıl kurarım? Yani PC'de ne yapıyorsak tablette de aynı işleri yapabilir miyiz?

Edited by canpolat11

kardeş bi kaç exe indirip baksan? Microsoft Surface tabletler var, Arm tabanlı işlemci ve Windows RT yüklü. Onlar sadece windows store dan Arm tabanlı ve digitla imzalı program yükleyip kullanabiliyorlar. Diğerlerinde sıkıntı yok, seninkinin işlemcisi de atom sanırım. Çalıştırması gerekiyor.

türkcellin kampanyası varmış microsoft lumia 535 alana hp stream 7 veriyormuş kampanyalı bir şekilde aldım şimd buna hem kılıf hemde kavye almak isityorum ama  analdığım akadıryla küçük usb girişi var hang marka model aayım çok pahalı olmasında istiyorum ayıryetten fare de takılırım ?

Blutuoth varsa Blutuoth lu klavyeli kılıf al 25 tl civarlarında idi en son :) Android windows çalışıyor iphone uyumlular bile var.

hmm çok teşekkür ederim şimdi bu tableti pc ye taktım herhangi bir tepki olmadı şarj ederkende kapatıp doldurayım eddim ama elektrikişareti geliyo bira zduruyo sonra gidiyo acaaaba tableti açıp öyle mi şarj edeceğim acaba ?

evet arkadaşlar geçen gün yeni turkcellin kampanyasıyla hp stream 7 aldım bunu pc ye bağlıdım herhangi bir tepki yok tablet bu arad windows 8.1 bunu pc ye bağlayıp içini kotrol edebilirmiyim acaba ??  ve bu tablete kılıflı tavye ve fare takabilirmiyim acaba ?

Tablet olması android tabletler gibi windows tabletleride pcye kablo ile bağlayıp içindeki dosyaları görebileceğiniz anlamı taşımamalı.Çünkü yanlış.İster notebook,masaüstü ister tablet olsun.Windows heryerde windowstur :) Bilgisayarımdan giriş yaparak içerisini kontrol edebilirsiniz.

Usb kablosu ile sadece şarj edebilirsiniz.Evet klavye fare gibi birçok cihazı bağlayabilirsiniz.

Yakın zamanda ebay'den 65 dolara winbook 7" tablet aldım. Hdmi+normal usb+micro hdmi mevcut.Televizyona bağladım,kablosuz klavyesini faresini taktım.Online oyunları bile oynatıyor,üstelik beslemesi 5 volt.

Tablet olması android tabletler gibi windows tabletleride pcye kablo ile bağlayıp içindeki dosyaları görebileceğiniz anlamı taşımamalı.Çünkü yanlış.İster notebook,masaüstü ister tablet olsun.Windows heryerde windowstur :) Bilgisayarımdan giriş yaparak içerisini kontrol edebilirsiniz.

Usb kablosu ile sadece şarj edebilirsiniz.Evet klavye fare gibi birçok cihazı bağlayabilirsiniz.

Yakın zamanda ebay'den 65 dolara winbook 7" tablet aldım. Hdmi+normal usb+micro hdmi mevcut.Televizyona bağladım,kablosuz klavyesini faresini taktım.Online oyunları bile oynatıyor,üstelik beslemesi 5 volt.

cevabınız için teşekkür ler doğrudur açıkçası ilk tablet deneyiyim olduğu için böyle sorular soruyorum kusura bakmayın türkiyede nasıl alabilirim hem kılıf hem klavye ama o küçük girişten olsun istiyrum yoksa bluetoothlu mu almam gerekiyor ?

türkiyede nasıl alabilirim hem kılıf hem klavye ama o küçük girişten olsun istiyrum yoksa bluetoothlu mu almam gerekiyor ?