Jump to content

Evga Mı ? Asus Mu?

Share

Recommended Posts

Asus'a yakın olmamın sebebi sistem boştayken fanlar çalışmadığı için 0dB'de çalışıyor

Ayrıca Arka Plaka'sı olmasıda bir diğer artısı temizlemesi kolay olacak kartı.

EVGA'nın bu karşılaşmaya dahil olması ise tasarımı.Tasarımı sade olması.EVGA dünya çapında bir marka olmasıda beni çekiyor kendine.

Sizde EVGA demenizin sebebini açıklarmısınız arkadaşlar.Benim düşüncelerim bunlar.EVGA'da neden EVGA?

Ekran karı konusunda Asus dedim. Ama emin değilim.( Anakart konusunda Asus derim) Ustalar evga diyor. Sen yukarıdaki yorumumu görmezden gel. Buradaki arkadaşların yorumlarından yola çıkarsak Evga ekran  kartı konusunda sanırım daha iyi  gibi

Edited by yesilaygunes

EVGA overclock yapmaya  daha yatkın bir kart bence

https://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=04G-P4-3966-KR

koruyucu arka plaka bunda da var sanki ?

O 4GB Modeli hocam.4GB Modeli 1000TL'ye yakın neredeyse onu alacağıma biraz daha koyar GTX970 alırım.2GB Modelinde arka plaka yok.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

evga daha kaliteli..

Teşekkür ederim yorumunuz için.

Ekran karı konusunda Asus dedim. Ama emin değilim.( Anakart konusunda Asus derim) Ustalar evga diyor. Sen yukarıdaki yorumumu görmezden gel. Buradaki arkadaşların yorumlarından yola çıkarsak Evga ekran  kartı konusunda sanırım daha iyi  gibi

Teşekkür ederim ilginiz için.

evga'nın nvidia çipsetini en iyi şekilde kullanan marka olduğu biliniyor.

ayrıca 4 ay öncede iki ekran kartı arasında kalmıştın, halen bir kart alamadınmı ? :D

Öyleydi ama yeni sistem toplamaya karar verdim.Parayı yeni parçalara falan yatırdım.Eski kartı kullanıyorum şuan (GTX 660) ondada Render  süresi uzuyorda uzuyor.Tabi bu kartı Render için değil oyun için alıyorum aslında.He bu arada EVGA en iyi kullanabilir ama GTX960 modelinde Gigabyte şahanaler yaratmış ama oda pahalı geliyor.Sıcaklık değerleri 750Ti ile neredeyse dipdipe.Param olsa direk onu alırdım.

Evga kalite, garanti ve uyum konusunda üstün bir firma.Hem Intel'le olan parça uyumu iyi hemde servisi mükemmel yani bişey olduğu zaman belkide en az sorun yaşayacağın teknik serverise sahip.

Asus 'ta gayet iyi bir marka aynı şekilde bunda da sorun yaşamazsın fakat tercih senin.

Tavsiyem fiyata ve çekirdek-bellek hızlarana bakarak alman.

Evga GTX960 SuperSC ACX 2.0+ GDDR5 4GB 128Bit DX12

Bahsettiğin kart 950TL Civarında ve o kadar para verebilecek olsam R9 290 veya GTX970 alırdım zaten.

2GB Modelinden bahsediyorum.Dün Sipariş verdim bu arada arkadaşlar Vatan'dan EVGA satın aldım.