Jump to content

Note 4 Için Android 4.4.4 Rom

MaDLoCK
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar note 4 e lollipop 5.0.1 güncellemesi geldi ama sorun yaşıyorum buyüzden tekrar 4.4.4 e geri dönmek istiyorum cihaz tr cihazı 4.4.4 romu nerden bulabilirim ve yükleme işlemini nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Batırmışlar resmen bugün elimde kalıyodu resmen ekrana görüntü gelmiyodu dokunmatik çalışıyo görüntü yok ve ısınma nedir bilmeyen cihaz 5 dakka faceye takılmayla ısınmaya başladı biri aradığında ekran kararıyo bikaç saniye sonra arayan kişiyi görebiliyorum 4.4.4 iyiydi bulabilsem geri yüklicem

Arkadaşlar note 4 e lollipop 5.0.1 güncellemesi geldi ama sorun yaşıyorum buyüzden tekrar 4.4.4 e geri dönmek istiyorum cihaz tr cihazı 4.4.4 romu nerden bulabilirim ve yükleme işlemini nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

sammobileden türkiye sürümüne ait  ait romu bulabilirsin hocam odinlede yuklersın hıcbır sorun olmaz sadece türkiye'ye ait olanı indirmeye bakın. peki kurulumdan sonra wipe cache vs yaptınızmı az da olsa etkiler boyle durumları

ben telimi ıraktan almıstım, türkiye romunu yüklesem sorun çıkarmı

İmei kaydı bolgeye gore yapılıyor samsungta sanırım  imei gitmemesi açısından ırak kurmanız daha iyi olucaktır. Samsunglarda baska ülkeye ait rom kurunca imei gidiyordu :) geri kendi ülkesini kurunca geliyordu :)

http://www.forum.androidmarket1.net/threads/sm-n910cq-t%C3%BCrkiye-firmwaresi-5-dosyal%C4%B1-sadece-forum-android-marketde.2362/

Verdiğin linkteki andrid sürümü ne bana 4.4.4 kitkat lazım

4.4.4 kitkat surumu verdigim linkteki daha detaylı yazıyor sammobile tarafından yayınlanmadı bizim Türk arkadaşlar kiesten alıp yapmış :) Konudada detaylı yazıyor bu durum :)

Madem konu açıldı bana satabil S3 mini rom gerekli, bi el atın bu konuyada lütfen.

kendi orj romunu kur bence :)

Madem konu açıldı bana satabil S3 mini rom gerekli, bi el atın bu konuyada lütfen.

Banada kendi Rom'umu tablete kuracak biri lazım. Teknik servis geri göndermiyor. Tablet İstanbul'da kayboldu. Sonra 4 ay yani garantinin 1/3'ünü İstanbul'da geçirdi :D

Arkadaşlar özellikle de samsung cihazlarda Lollipop güncellemsi yapmayın daha beta sürümü demeselerde bence şuan beta gibi çalışıyor çünkü bu sürümde kernel yapısı baya değişti firmalarda kendi arayüzlerini koyuyor iyice şişiyor cihaz. Şimdilik sadece nexus cihazlarda fena değil diyebilirim. Ben şahsen 5.1 değil  5.2 çıkana kadar yapmayı düşünmüyorum. Android en iyi sürümü 4.4.x 

• 4 hafta sonra ...

arkadaşlar bu lollipop tan kit kata geçicem ama nette biraz araştırma yaptım knox diye bişey varmış eğer kit kata geri gönersem knox sayacımı ne artıyomuş ve bu yüzden cihaz garanti dışı kalabiliyormuş bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi