Jump to content

Deep Freeze Sorunu

Scaletta
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Direk sorunuma geçiyorum, ben laptopa geçen aylarda Deep Freeze kurmuştum ve normalde masaüstü kullandığım için pek fazla kullanmıyorum laptopu ve uzun bi aradan sonra açtım şimdi de şifremi hatırlayamıyorum. Nasıl kaldırabilirim bu programı? Yardımlarınız için teşekkürler.

Yüklü olmasına rağmen "Deep Freeze not detected" diyor.

önemli bilgilerin , dosyaların falan filan yoksa format at Pc ne

hem güncel windows un olur

hemde elin format atmaya alışır ;)

saygılar

Not: şifresiz dene Deep Freeze acmayı

Edited by adbenim

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By djmusto
      arkadaşlar ASUS O8Z77-V LE PLUS anakarımın bios güncellemesi yaptıktan sonra 32gb olan 16 gb gözükmeye başladı Ai Overclock Tune den profili X.M.P  Seçtiğim hale 32 çıkartamadım bios SPD informetionda 4 ram de gözüküyor aşağıda bios screenshotları atıyorum yardım ederseniz sevinirim 
    • By onurx
      Merhabalar Arkadaşlar
      Windows 10 bilgisayarımda daha önce yaşanıp çözdüğüm bazı sorunlar vardı bunlar ad aware programlarıyla ve regedit aracılığıyla düzelttiğim hatalardı.
      Dolayısıyla bu hataları giderirken sanırım hatalı bişeyler yapmış olmam gerekir yada temizleme programlarının uygulama esnasında yaşanılan hatalar dan kaynaklı diye tahmin ediyorum.
      Çok büyük bi sorun olduğunu düşünmüyorum ama takıntı oluyor işte kafama.
      Masaüstünde boşlukta sağ tıkladığım zaman 5 sn kadar bekliyorum sağ tık menüsünün açılmasını.
      Nasıl çözüm yolu bulurum yardımlarınızı rica ederim.
    • By muya3813
      KIS 2016 açıkken google a bile giremiyorum. Resimlerde ki gibi bağlantı güvenli değil diye açılmıyor sayfalar. Diğer tarayıcılarla da denedim.
      Lütfen bilen biri yardımcı olsun.
      Teşekkürler...

• By fevzi525
      Merhaba
      Dell latitude e4310 kullanıcısıyım parmak izi okuyucuyu aktif edemedım driver kurulu biyometrıık aygıtlarda aygıt yok diyor. Aygıt yöneticisi aygıtı goruyo ama calısmıyor tesekkurler..
    • By cdumanova
      Arkadaşlar acayip sıkıntılı bi durumum var sabahtan beri girmediğim çıkmadığım delik kalmadı yok yapamıyorum resimlik olarak göstericem arkadaşlar.

bu şekilde panelden giriyorum başlığımı

türkçe karakterler çıkmıyor ne yaptımsa çözemedim

yalnızca bu fontta sıkıntı yaşıyorum buda kendi kendine resim üzerine yazıyor bunu üzerine geldiğinde resim olarak görünüyor arkadaşlar lütfen yardım edin

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...