Jump to content

Btk, Interneti Ucuzlatacak Kampanyayı Onayladı

TornadoEffect
 Share

Recommended Posts

• Moderator

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Türk Telekom’un internet fiyatlarını ucuzlatacak kampanyasını onayladı. BTK’nın internet sitesinde yayınlanan karara göre 1 Temmuz 2015 - 30 Eylül 2015 tarihleri arasında internet abonesi olan tüketicilerden bağlantı ücreti alınmayacak.

EWhgX3a.jpg

BTK’nın onayladığı kampanyaya göre 1 Temmuz ile 30 Eylül tarihleri arasında internet abonelerinin nakil veya hat dondurma hizmetlerini de ücretsiz yaptırmalarına da imkan sağlandı. 01.07.2015 - 30.09.2015 tarihleri arasında Al-Sat ADSL ve VDSL, IP VAE ADSL/VDSL/Yalın ADSL/Yalın VDSL ve YAPA kapsamındaki aboneleri için İnternet Servis Sağlayıcılarından alınan nakil ücreti 21.80 TL alınmayacak.

Karar göre tüm İnternet Servis Sağlayıcılarına 01.07.2015-30.09.2015 tarihleri arasında Al-Sat, IP VAE kapsamında elde edecekleri toplam yeni aboneliklerin sistemde en az 6 ay kalmaları koşuluyla 130 TL destek her bir yeni abonelik verilecek.
BTK’nın onayladığı başka bir kampanya göre ise Türk Telekom’dan Noktadan Noktaya G.SHDSL ve Fiberlink hizmeti alan toptan ve perakende seviyedeki abonelerin 12 aylık abonelik taahhüdü karşılığında devre hızlarının hiçbir ilave ücret ödemeden 2 katına çıkarılacak 

Kaynak: 
http://www.tgrthaber.com.tr/teknoloji/80967.html

maalesef fiyatlara yansımadı. ben bir aylığına net i nakledip tekrar geri dönmek istedim. 100 tl fatura çıkardılar.. hem de enteresan sebeplerden. hattı 1 aylık dondursam cebime 15 tl yansıyacağını söyledi kadın. ben de vazgeçtim bir aylık boş internet faturası ödeyeceğim ama hakkımı da haram edeceğim. yaşadığımız ortamda tüm şirketler maalesef soyma yarışında. asiller ve avam olarak dünya ikiye ayrılmış ama görünmüyor maalesef. 

maalesef fiyatlara yansımadı. ben bir aylığına net i nakledip tekrar geri dönmek istedim. 100 tl fatura çıkardılar.. hem de enteresan sebeplerden. hattı 1 aylık dondursam cebime 15 tl yansıyacağını söyledi kadın. ben de vazgeçtim bir aylık boş internet faturası ödeyeceğim ama hakkımı da haram edeceğim. yaşadığımız ortamda tüm şirketler maalesef soyma yarışında. asiller ve avam olarak dünya ikiye ayrılmış ama görünmüyor maalesef. 

Asiller ve Avam.

İşte bu gerçek yaşamın her noktasında vardır.

Türkçe de para arap dan türemiş Araptelekom nede olsa :)

Güzel espri.

keşke hiçbizaman bağlantı ücreti devre hazırlama ücreti vs.. alınmasa yalın erişim ücretide alınmasa keşke ama işte hayaller ve hayatlar :)

HayaT ile HayaL arasındaki tek fark TL dir.

Oda yukarıda destroychip'in dediği gibi Asiller ve Avam farkıdır.

Yollarda sürekli bir reklam var.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK FİBER ALTYAPISI TÜRKTELEKOM şeklinde.

Ya tabi sende olacak, sen DEVLET'sin.

Birde bunun için her tarafa reklam panosu konurmuymuş.

Yazık paralarımızı çarçur ediyorlar.

Edited by NAMIKABI