Jump to content

Hp G62 Adaptörü Takınca Direk Çalışıyor

ihsan43
 Share

Recommended Posts

Sorunu çözdüm, power tuşunun girdiği sokette tozlanma varmış o yüzden basılı kalmış gibi algılıyor sanırım , küçük fırça ile oradaki tozu temizleyince sorun çözüldü, teşekkürler :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By ceobey
      Notebook Fan Control Programı

Anlatım Videosu
      Youtube: Acemi Üstad'a Ayittir Video.
      İndirme Linki
      http://dosya.co/t61ezjomb3yc/NoteBookFanControl.1.5.0.setup.rar.html

• By galasonic
      Arkadaşlar yeni bir laptop almayı düşünüyorum. Bütçem 1500-2000 TL aralığında olacak. Editörlük yapıyorum o yüzden klavye çok önemli benim için, Ayrıca oyun geliştiricisiyim bu yüzden performans da gerekiyor. Önerilerinize açığım.
      Not: İşlemci i5, işlemci hızı 2.2 Ghz ve üzeri olmalı
    • By DiSSa6321
      Merhaba arkadaşlar. Benim TOSHIBA Satallite C660-21M Modelinde bir notebook um var. Biosuna şifreyi koyup şifreyi unutmuşum. Sistemde çökmüş fakat bilgisayarı her açtığımda direk bios a girip şifre istiyor. Bu şifreyiden kurtulmak için remlerin altındaki çiplerde kısa devre yaptım olmadı, internette başka çözümler aradım bios pilini çıkarıp taktığında sıfırlanır denildi onu da yaptım olmadı. Varsa aranızda bizi bu konuda yardımcı olabilecek bir abimiz, ustamız.. Yardımcı olabilirsiniz çok iyi olur.. 

• By ihsan43
      arkadaşlar  samsung notebook var, açılışta sürekli biosa giriyor, boot sekmesinden secure boot disabled yapıp , os mode selection seçeneğini CSM OS yapınca sistem açılıyor fakat  pc yi kapatıp fişi çektikten sonra yine çalıştırınca bios a giriyor tekrar, bios update yapıldı, serviste bios chipseti değişti, sorun hala devam etmekte , bu sorunu nasıl düzeltebilirim. Win 7 ile denedim, win 8 ile denedim , win 8 de uefi mode ile açılmıyor illaki csm mode yapmam gerekiyor, ama açılıp kapanınca yine sıfırlanıyor, yardımlarınızı bekliyorum :(
    • By emrah48
      merhaba arkadaşlar dell 5537 intel core i5 4200u işlemci 8gb rem hd 8670m 2gb(64bit) ekrankartlı makine 1620tl sizce nasıl  yeni çıkan oyunları oynatmaz herhalde
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...