Jump to content

En etkili tavlama cümlesi

BrightBlade

Recommended Posts

Kadınların ve erkeklerin hemen teslim olacakları tavlama replikleri şunlar(mış).

Danimarka'nın günlük tabloid gazetelerinden Ekstra Bladet kadınların ve erkeklerin hemen teslim olacakları tavlama repliklerini yayınladı. Gazetenin internet sitesinde yapılan oylamanın sonunda, en iyi "giriş cümleleri" belirlendi.

40 bin kişinin katıldığı yarışmada en beğenilen tavlama repliği, "Telefon rehberi yazmaktayım. Senin de numaranı alabilir miyim?" oldu.

Danimarkalı kadınların üçüncü, erkeklerin ikinci sıraya yerleştirdikleri replik ise: "İlk görüşte aşka inanır mısın? Yoksa biraz daha dolanayım mı etrafında?" oldu.

İşte en etkili 10 cümle;

- Bir telefon rehberi yazmaktayım, senin de numaranı alabilir miyim?

- İlk görüşte aşka inanır mısın, yoksa etrafında bir kaç tur daha atayım mı?

- Kellogs Frosti mi yiyorsun, içimdeki kaplanı uyandırdın.

- İşte ben geldim, diğer iki dileğin nedir?

- Büyülü bir kol saati aldım, üzerinde iç çamaşırın olmadığını söylüyor, (...) pardon saati 1 saat ileri almışım?

- Eve gidip sevişelim mi, yoksa içkini bitirinceye kadar bekleyelim mi?

- Yeterince çekici miyim, yoksa biraz daha içecek misin?

- Ayakkabıların çok güzelmiş, sevişelim mi?

-Telefon numaramı unutmuşum, seninkini ödünç alabilir miyim?

-Bu şehirde yabancıyım, bana evinin yolunu tarif edebilir misin?

hiç bir kadın aşağıdaki cümleler dışında kelimelerle tavlanmaz benden soylemesi. B)

-Bir telefon rehberi yazmaktayım, senin de numaranı alabilir miyim?

- İlk görüşte aşka inanır mısın, yoksa etrafında bir kaç tur daha atayım mı?

-İşte ben geldim, diğer iki dileğin nedir?

-Telefon numaramı unutmuşum, seninkini ödünç alabilir miyim?

bunlar türk kızlarına sökmez bence kafaya içerisinde envai çeşit malzeme zerzevat takım taklavat bulunan bir çanta yeme olasılığınız %99 :D:D:)

doğru.

Brightblade-->Flood yapmayınız, bunun yerine düzenle butonunu kullanınız!!

*En etkilisi fal olayı elini ver falına bakayım diyorsun ellerini tutuyorsun gözerine dalıyorsun ve neden öyle bakıyorsun diyince sevap kazanıyorum diyorsun** bunun üzerine dayanabilecek kız tanımıyorum :)

Defalarca olumlu sonuç vermiştir...

*Tested by tenekecezve :D

**Güzele bakmak sevaptır B)

*En etkilisi fal olayı elini ver falına bakayım diyorsun ellerini tutuyorsun gözerine dalıyorsun ve neden öyle bakıyorsun diyince sevap kazanıyorum diyorsun** bunun üzerine dayanabilecek kız tanımıyorum :)

*En etkilisi fal olayı elini ver falına bakayım diyorsun ellerini tutuyorsun gözerine dalıyorsun ve neden öyle bakıyorsun diyince sevap kazanıyorum diyorsun** bunun üzerine dayanabilecek kız tanımıyorum B)

*Tested by tenekecezve :)

**Güzele bakmak sevaptır :D

sen çetin cevize rastlamamışsın dostum :D

bence dürüst olun kadınlar dürüst erkekleri severler, espri yapın ama sulu olmayın nerde nasıl davranmanız gerektiğini bilin, onu sık sık mutlu edicek küçük ama etkisi büyük şeyler yapın, onunla ilgilenin güvenini kazanın sonrasında o da size karşılığını mutlaka vericektir :) ben bizzat denedim ve inşallah seneye bu zamanlar evli olucam kadınlar güvenebilicekleri insana önem veriyorlar ve kıymet bilene tabiki B):)

- Büyülü bir kol saati aldım, üzerinde iç çamaşırın olmadığını söylüyor, (...) pardon saati 1 saat ileri almışım?

- Eve gidip sevişelim mi, yoksa içkini bitirinceye kadar bekleyelim mi?

- Ayakkabıların çok güzelmiş, sevişelim mi?

iyi sallamışlar, heralde danimarkada nüfusu arttırmaya çalışıyolar B)

sen çetin cevize rastlamamışsın dostum B)

bence dürüst olun kadınlar dürüst erkekleri severler, espri yapın ama sulu olmayın nerde nasıl davranmanız gerektiğini bilin, onu sık sık mutlu edicek küçük ama etkisi büyük şeyler yapın, onunla ilgilenin güvenini kazanın sonrasında o da size karşılığını mutlaka vericektir :) ben bizzat denedim ve inşallah seneye bu zamanlar evli olucam kadınlar güvenebilicekleri insana önem veriyorlar ve kıymet bilene tabiki B):)

Kime yutturuyon sen bakim :D

yapacakların tamamda senin bunları denediğini hatırlamıyom, başka şeyler hatırlıyom ben :D

Kime yutturuyon sen bakim :)

yapacakların tamamda senin bunları denediğini hatırlamıyom, başka şeyler hatırlıyom ben B)

eskidendi çok eskiden dostum :)B) uslandık artık :) açtırma ağzımı :D:D

bence dürüst olun kadınlar dürüst erkekleri severler, espri yapın ama sulu olmayın nerde nasıl davranmanız gerektiğini bilin, onu sık sık mutlu edicek küçük ama etkisi büyük şeyler yapın, onunla ilgilenin güvenini kazanın sonrasında o da size karşılığını mutlaka vericektir :) ben bizzat denedim ve inşallah seneye bu zamanlar evli olucam kadınlar güvenebilicekleri insana önem veriyorlar ve kıymet bilene tabiki :DB)

Bende her zaman işe yaradı. Tabi birde şey var ;

Dibini görmediğin suya girme :D

bence dürüst olun kadınlar dürüst erkekleri severler, espri yapın ama sulu olmayın nerde nasıl davranmanız gerektiğini bilin, onu sık sık mutlu edicek küçük ama etkisi büyük şeyler yapın, onunla ilgilenin güvenini kazanın sonrasında o da size karşılığını mutlaka vericektir :) ben bizzat denedim ve inşallah seneye bu zamanlar evli olucam kadınlar güvenebilicekleri insana önem veriyorlar ve kıymet bilene tabiki :D:D

sizi kutluyorum çok düzeyli bir yanıt.

Umarım Allah sizi ve sizin gibi gerçekten hakeden düzgün insanları çok mutlu eder..

• 1 ay sonra...

*En etkilisi fal olayı elini ver falına bakayım diyorsun ellerini tutuyorsun gözerine dalıyorsun ve neden öyle bakıyorsun diyince sevap kazanıyorum diyorsun** bunun üzerine dayanabilecek kız tanımıyorum :D

:):):D gerçekten harika bir yol !! :) mükemmel üstü doğrusu

ohoh foruma bak herkes kız tavlamasını biliyor :D

Sk8er_Boi getir ordan şapları forumda gidişat kötü :)

alemsiniz ha ne diye paylaşıyosunuz bu kadar ii biliosunuz da ya aynı kızlara yazılırsanız B) ya da en bileyim birinizinki ötekinde işe yaramazsa...tanışıyosunuz bazılarınız ne de olsa.. :D (şaka tabii)terzi kendi söküğünü dikemiyor arkadaşlar çok kez şahit oldum... :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...