Jump to content

VİSTA ®C1™

Recommended Posts

Sevgili arkadaşlar linkleri upload etmeyi bekleyemediğim için çok üzgünüm.

çünkü VİSTA ®C1™ cd sini yeni tamamladım ve bir an önce resimleri paylaşmak istedim...

ama durun mutlaka beğenenleriniz olacaktır upload etmeye başlıyorum ağır ağır.

linkler an,be'an elinize gelecek en kısa zamanda..

konuyu nereye açacağımı bilemedim çünki katılımsız bir çalışma oldu şimdiden,

modorötörlerden özür ilgilenenlere teşşekür ederim yorumlarınızı esirgemeyin lütfen...

VİSTA ®C1™ cdmizin multiboot menüsü

bootgo9.jpg

VİSTA ®C1™ cdmizin kurulum ekranı

logonuirg3.jpg

VİSTA ®C1™ cdmizin kurulumdan sonra normal açılırken çıkan boot ekranı

bootscreenuv6.jpg

VİSTA ®C1™ cdmizin masaüstü görünümü

masastcw7.jpg

VİSTA ®C1™ cdmiz kurulumu tam otomatik değildir ! çünkü her kullanıcı kendi kullanıcı ismini girmek isteyeceği için

o bölümü kaldırmadım yani orasını saymazsak orayakadar tam otomatik yükleniyor..

VİSTA ®C1™ cdmizde kurulumla beraber yüklü gelenler

Internet Explorer7

Windows Media Player11

windows vista kenar çubuğu [orjinali]

ve benzeri programlar

yakında linkleri vericem görüşmek üzere............................

Arkadaşlar bu arkadaş bir emek vermiş neden hemen kandırıyorsuna falan getiriyorsunuz olayı,not düşmüş ie7,wmp11 entegre diye vistada zaten var bunlar demekki arkadaş xp üzerinde oynamış hemen bu tip yazılar yazmayın bence arkadaşlarımızında şevkini kırmayalım,ben yapan arkadaşa teşekkür ediyorum :wub:

birde bişeyi merak ettim şimdi,orda şeffaf pencereler görünüyor windows bilind olmadan mı oluyor yani o özellikte entegremi öyle ise nasıl yaptınız birde hangi görünüm paketi kullandınız

Sevgili arkadaşlar linkleri upload etmeyi bekleyemediğim için çok üzgünüm.

çünkü VİSTA ®C1™ cd sini yeni tamamladım ve bir an önce resimleri paylaşmak istedim...

ama durun mutlaka beğenenleriniz olacaktır upload etmeye başlıyorum ağır ağır.

linkler an,be'an elinize gelecek en kısa zamanda..

konuyu nereye açacağımı bilemedim çünki katılımsız bir çalışma oldu şimdiden,

modorötörlerden özür ilgilenenlere teşşekür ederim yorumlarınızı esirgemeyin lütfen...

VİSTA ®C1™ cdmizin multiboot menüsü

VİSTA ®C1™ cdmizin kurulum ekranı

logonuirg3.jpg

VİSTA ®C1™ cdmizin kurulumdan sonra normal açılırken çıkan boot ekranı

bootscreenuv6.jpg

VİSTA ®C1™ cdmizin masaüstü görünümü

Please register to see this content.

VİSTA ®C1™ cdmiz kurulumu tam otomatik değildir ! çünkü her kullanıcı kendi kullanıcı ismini girmek isteyeceği için

o bölümü kaldırmadım yani orasını saymazsak orayakadar tam otomatik yükleniyor..

VİSTA ®C1™ cdmizde kurulumla beraber yüklü gelenler

Internet Explorer7

Windows Media Player11

windows vista kenar çubuğu [orjinali]

ve benzeri programlar

yakında linkleri vericem görüşmek üzere............................

...

...Emeğine sağlık linkleri bekliyorum çok teşekkürler ....

Arkadaşlar bu arkadaş bir emek vermiş neden hemen kandırıyorsuna falan getiriyorsunuz olayı,not düşmüş ie7,wmp11 entegre diye vistada zaten var bunlar demekki arkadaş xp üzerinde oynamış hemen bu tip yazılar yazmayın bence arkadaşlarımızında şevkini kırmayalım,ben yapan arkadaşa teşekkür ediyorum

birde bişeyi merak ettim şimdi,orda şeffaf pencereler görünüyor windows bilind olmadan mı oluyor yani o özellikte entegremi öyle ise nasıl yaptınız birde hangi görünüm paketi kullandınız

arkadaşım vtp6 nın cd ye entegre özelliği var o şekilde yapabilirsin başlat menüsünü de bu benm yapmış olduğuum katılımsız bir program (zaten simgesinden anlarsın :wub: ) bununla o şekle getirebilirsin

http://rapidshare.com/files/39305057/vistart_by_blackman_tnctr.exe.html[/CODE]

evet bende bende sorunvar sanıyodum ama ben ona da bir çare ürettim auto it le katılımsız hale getirip cabladım sonra ekledim öyle oldu ama arkadaşın nasıl yaptığını da merak ettim

buda autoit dosyası transformation packin adını vtp yapıp yanına koy ve dene :wub: göreceksin çok eğlenceli oluyo ;)

http://rapidshare.com/files/39306224/vtp6.exe.html[/CODE]

Emeğine sağlık kardeşim .. böle şeyleri pek sevmiyorum yani xp nin veya vistanın orjinalini daha çok seviyorum inanki denemediğim katılımsız sistem kalmadı mutlaka bi hatayla karşılaştım ...

ama sen güzel bişe hazırlamışssın .. heyecanına katılıyorum..:wub:

vtp6 nın o özelliğini denedim ama bir türlü olmadı illaki sorun çıkarıyor arkadaşın o şekilde yaptığını sanmıyorum

arkadaşım o dosyalar katılımsızda çalışmadığı için exelerine dokanmadan diğer dosyaları gizledim ve çalıştır klasörüne çıkacak şekilde hazırladım yani xp kurulurken onlarda yerini alarak otomatik çalışıyo

yalnız mustafa ben arada sırada şöyle bir sorunla karşılaşıyorum vtp yi yükledikten sonra restart atıyorum işte renk ayarlarını aeroyu falan ayarlattırıyo sonra tekrar restart attığımda windows çöküyo ve şöyle bir hata veriyo "windows kurulumu tam olarak tamamlanmamış" şu an için önümdeki en büyük engel bu onun dışında bi engel bu cdmde ve dier cdlerimde de olmadı

yalnız mustafa ben arada sırada şöyle bir sorunla karşılaşıyorum vtp yi yükledikten sonra restart atıyorum işte renk ayarlarını aeroyu falan ayarlattırıyo sonra tekrar restart attığımda windows çöküyo ve şöyle bir hata veriyo "windows kurulumu tam olarak tamamlanmamış" şu an için önümdeki en büyük engel bu onun dışında bi engel bu cdmde ve dier cdlerimde de olmadı onun dışında ben bu vtp yi inceledim çalışırken hex editor reshacker gibi programları çalıştırıp editleme yaptığını gördüm vtp ye uygun unpackerı olan var mı arkadaşlar

VTP6 resource hacker ile sistem üzerindeki değişiklikleri aşağıdaki komut ile yapıyor.

http://rapidshare.com/files/39467236/respatch.bat[/CODE]

vtp7 katılımsız kurulumlara entegre bakımından çok başarısız gibime geliyor çünkü istediğiniz şeyi direkt oalrak yükleyemiyorsunuz bir daha ki açılışta menüden girip seççeksiniz anca bi daha ki restarta aktif olcak falan filan vtp6 iidir ii

memoli kardeşim şimdiye kadar çıkan vtp lerin hepsinden merakımızı giderdik amaç burada bir arkadaşımızın çalışmalarını görmek ve irdelemek ve başarısını kutlamaktır o nedenle beklemekteyim.saygılar ve hörmetler...

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...