Jump to content

Forum Sitesinde Güvenlik

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar ... Geçenlerde Arkadaşıma Forum Sitesi Yaptırdım ... Yeni Yeni Öğreniyorum Bazı Şeyleri ... Acıkcası Acemi Sayılırım ... Sitemin Herşeyi Tamamlandı ... Fakat Güvenlik Olayını Arkadasım Yapmayı Unutmus ... Sordum Bilmiyorum Dedi ... Bana Yardımcı Olurmusunuz Bu Konuda ... Siteye Güvenliği Nasıl Ekleyebilirim ... Ftp Yolu İle mi ? Cs Panel İlemi ? Bunlar Olacaksa Hangi Yolları İzlemem Gerekir ... Ve En İyi Güvenlik Modu Nedir ? Bana Bu Konuda Bilgi Verecek Yardımcı Olacak Arkadaşa Minnettar Kalırım ... Şimdiden İlgilenecek Arkadaşlardan Allah Razı Olsun ...

Kullandığınız forum scriptini ve versiyonunu belirtirseniz daha fazla yardım edilebilir ?

Söyle Bir Yazı Var Kullandığım Forumda

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001 phpBB Group

Style created by Mirzanet

Tema Olarka Mirzanet Teması Siyah Kırmızı .

phpBB 2.0.22 Sanırım Versiyonda Bu Olsa Gerek ... Açıkcası Yeni Başladım Tam Bilgim Yok . Bazı Formları Okudum Hatta Mesajda Attım Yardım Eden Olmadı.Yardımcı Olursan Sevinirim ...

Please register to see this content.

burası eskiden phpBB'nin Türkiye resmi destek sitesi idi. Resmi özelliğini devam ettiriyor mu, bilmiyorum ? Çünkü phpBB ile uğraşmayalı yıllar oldu. Verdiğim adrese bi bakınız isterseniz.

Sağol O Sitedeyim Bi İşe Yaramadı ... Zaten O Sitedne Buraya Yönlendim ...

http://www.phpbbturkey.com/
http://www.phpbbturkey.com/forum-2.html[/CODE]

Bunun dışında güvenlik için bir çok yol var. Öncelikle açık bıraktığınız ftp yollarını kapatmalısınız. Güvenlik güncellemelerini yapmalısınız. Bunun dışında hostunuz çok önemli. Onlardan da destek alabilirsiniz. Sürekli güvenlik istiyorsanız bu işi yapan uzmanlara bırakabilirsiniz.

вяιgнтвℓα∂є®' e katılıyorum. Host firmanız iyi değilse güvenlikten söz edemezsiniz. Geçen gün düştüğüm durumu anlatayım: Bir arkadaş aracılığıyla başka birinden host aldım. 1 hafta sonra sitemi açtığımda sitemde hacker bozuntularının index'ini gördüm. Yani demek istediğim sadece sizin güvenlik önlemi almanız yetmiyor. Bunu sizden iyi hosting firmanızın yapması gerekir.

вяιgнтвℓα∂є®' e katılıyorum. Host firmanız iyi değilse güvenlikten söz edemezsiniz. Geçen gün düştüğüm durumu anlatayım: Bir arkadaş aracılığıyla başka birinden host aldım. 1 hafta sonra sitemi açtığımda sitemde hacker bozuntularının index'ini gördüm. Yani demek istediğim sadece sizin güvenlik önlemi almanız yetmiyor. Bunu sizden iyi hosting firmanızın yapması gerekir.

Dostum Kebithost tan Aldım. Aslına Bakarsanız Ben Bu İşleri Hiç Anlamıyorum.zaten Arkadasım Kurmustu Siteyi.Amacım Büyütmek Siteyi.Birde Sitenin İçine Radyo Ve Sohbet Nasıl Eklerim.Bir Cok Siteye Girdim Bir Sürü Modlar Var Ama Adamlar Text Dosyası Şeklinde Eklemiş.Ben Bunları Nereye Nasıl Atacam Bilmiyorum.FileZilla Kullanarak Zorda Olsa Bir Güvenlik Paketi Yükledim Oda SubSilver Temasını Actığımda Oluyor.. Yani Kısacası Ben Bu Sitelerdeki Modları Nasıl Yükleyebilirim.FTp İle filezillayı Kullanarak Yüklüyorum...

IRC serverinden anlamam hiç malesef.

Bu Arada Elime Tnctr Xp ve Programların Olduğu Bir Cd Geçti.Oldukça Güzel Yapmışsınız Cd yi.Bende O Cd ye Bakarak Gelip Buraya Üye Oldum.Valla Elinize Sağlık.Aslına Bakarsan Bilg. Tecrübem Çok Fazla Değil Ama Şunu Söyleyebilirim Program Arşivi ve Forum Siteleri Arasında 1 Numarasınız ... Bende Ailenize Kalıcı Olmak İstiyorum ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...