Jump to content

Msn İçin çoklu titreşim programı varmı forumda bulamadım

Recommended Posts

• Administrator

live messenger :)

live messengerin de farklı sürümleri var. Eğer o smiley memnuniyetsizlik ifadesi ise ayıp.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=31[/CODE]

ayrıca burada farklı sürümler için yamalar mevcut.

live messengerin de farklı sürümleri var. Eğer o smiley memnuniyetsizlik ifadesi ise ayıp.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=31[/CODE]

Yok ya memnuniyetsizlik değil yanlış anlaşılmasın.Neyse bu sefer linki verdiğin için sağol.

Bakıyorum teşekkürler

Evet, ben 1-2 defa sorun yaşadım . Ama Gayet Kullanışlı.

Ben onu katılımsız yapıcam bn kullansam bişey değil birine çektiğimde o programı sonra bir gün kaldırayım dicek kaldırcak sorun yaşıcak filan olmaz ki öyle.Bnmki zor düzeldi hatta.

O sorun olmasa çok güzel olucak.

Peki bişey sorucam ben şimdi titreşimi yaptım sonra baktım program files içindeki Msn mesengere 3 tane dosya eklendi.Boyutları 8MB bişey.Şimdi sormak istediğim şu,ben autoıt ile crack dosyası yapmadan sfx şeklinde o 3 dosyayı atsam çalışırmı çoklu titreşim ?Ben denedim çalışmıyolar. Autoıtle yapıyorum ama olmuyo o dosya ben de anlamadım neden olmuyo bi tek o olmuyo.Çoklu msn tmm,,msgplus tmm,bi titreşim işi kaldı olsa yapıcam katılımsız.Sen nası yaptın o çoklu titreşim işini onu sölesen oda yeter :D

çoklu titreşim yama programlarını kurarken seçenekler var orada işaretlenmesi gerekiyo diye biliyorum.

Tmm sk8er_boi hocamızn verdiği program öle oldu çoklu titreşim ama ben autoıt kullanmk istemiyorum.

1 çoklu msnde kullandım

2 msgplusta kullandım

3 normal kurulumda kullnadım yani mümkünse winrar veya 7-zip gibi programla kurulan olsunki bnde hemen msnini içine atayım çalışsın msi uzantılıda olabilir.Yani ben bi msnin içine çok özellik koyacaım için sorun çıkartıyo şu discovery kaldırmada sorun yapmasa iş tamamda onu koyamam neyse elbet bi çözüm vardır.Olmazsa autoıt ile uğraşırım.Bakıcaz

• Administrator

Peki bişey sorucam ben şimdi titreşimi yaptım sonra baktım program files içindeki Msn mesengere 3 tane dosya eklendi.Boyutları 8MB bişey.Şimdi sormak istediğim şu,ben autoıt ile crack dosyası yapmadan sfx şeklinde o 3 dosyayı atsam çalışırmı çoklu titreşim ?Ben denedim çalışmıyolar. Autoıtle yapıyorum ama olmuyo o dosya ben de anlamadım neden olmuyo bi tek o olmuyo.Çoklu msn tmm,,msgplus tmm,bi titreşim işi kaldı olsa yapıcam katılımsız.Sen nası yaptın o çoklu titreşim işini onu sölesen oda yeter :D

o 3 dosya yamalanan dosyaların orjinalleridir. sen yamalanan exeleri alıp koymalısın.

o 3 dosya yamalanan dosyaların orjinalleridir. sen yamalanan exeleri alıp koymalısın.

ben baktımda exe göremedim :)var ama bulamadım şimdi bnm çoklu titreşimi çalıştırmam için hangi dosyalara ihtiyacım var.Bu dosyaları nasıl nerde bulucam.Buralarını sölersen hele şükür katılımsız yapcam şu işi

• Administrator

ben baktımda exe göremedim :)var ama bulamadım şimdi bnm çoklu titreşimi çalıştırmam için hangi dosyalara ihtiyacım var.Bu dosyaları nasıl nerde bulucam.Buralarını sölersen hele şükür katılımsız yapcam şu işi

:D uzantısı bak olan yani az önce oluşan dosyaların iismleri ile aynı olan dosyalar var exe ve dll. o dosyaları alacaksın. klasörde ayrıntı görünümünde değiştirme zamanına göre sıralarsan en son değişen dosyaları görürsün. O dosyaları alır katılımsızına koyarsın.

:D uzantısı bak olan yani az önce oluşan dosyaların iismleri ile aynı olan dosyalar var exe ve dll. o dosyaları alacaksın. klasörde ayrıntı görünümünde değiştirme zamanına göre sıralarsan en son değişen dosyaları görürsün. O dosyaları alır katılımsızına koyarsın.

Tamam bakıyorum ve yapmaya çalışıyorum dosyalar çok karışık birbirine girdi :p yapmaya çalışırım bu bilgi yter uğraşırız şimdi konuyu açalı saatlerce oldu bıkmadım ama sordum hep çünkü şöyle bir diyalog geçecek halk ile aramda :p

-Murat bu hazır kurulumu nerden öğrendin ?

-Ben tnctr.comdan öğrendim.

-Banada göstersen nasıl yapılıyor ?

-Olmaz git tnctr.coma gir.Emin ol daha iyi olucak senin için.Çünkü ben yapamazken takıldığım yerde sordum cvp verdiler.Hemde takıntısız heryerde yardım ettiler,bence sende oraya takıl,iyi bir site,ordan öğren(amacım üye kazandırmak tabikide)

-Ya demek öyle tamam bakarız o zaman sağol.

Şimdiki diyalog bu olcak.Fakat eğer ben burdan etkili cvp almayıp başka şey yerden bulduğumda

tam kaynak burası olmadığından dolayı diyalog bu olmayabilirdi belki :)

Neyse.Şimdi tam oldu :) Sağolun iyi günler

Onlara söyle önce arama yapsınlar :D Aynı soruları sormasınlar.

Olur olur söylerim ben az çekmedim bundan dolayı.Arama yapmadığımdan dolayı fırça yemiştim bi kaç kere :p

Neyse şu titreşimle uğraşıyım yaparsam teşekür iletisi gönderirim :p ama yaparım yarım saat içinde teşekkür geliyor :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...