Jump to content

Msn İçin çoklu titreşim programı varmı forumda bulamadım

Recommended Posts

Pc başında değildim onun için linki inceleyemedim dostum bu şifre yanlış eminmisin doğru oldğuna ?

(sk8er_boi yede teşekkür sözümüz vardı onuda attık şimdi oldu) :D

Eminim Şifre: www.tamindir.com

Tamam ufak bi aksaklık olmuş.Dosyada virüs var :D

Virus değildir o büyük ihtimalle yama olduğu için virus programın onu trojan misali görmüştür. Bazı programların (keylog, yama vs.) kurulumlarda bu türlü hatalara maruz kalabilirsiniz. Trojan olmadığı halde kod ters mühendislik olduğu için trojan gibi algılar.

Tabiki benimki senin dediğine göre bir tahmin sadece :p

Gerçekten viruste olabilir. Ama tamindir yapmaz öle şey :p

Virus değildir o büyük ihtimalle yama olduğu için virus programın onu trojan misali görmüştür. Bazı programların (keylog, yama vs.) kurulumlarda bu türlü hatalara maruz kalabilirsiniz. Trojan olmadığı halde kod ters mühendislik olduğu için trojan gibi algılar.

Tabiki benimki senin dediğine göre bir tahmin sadece :D

Gerçekten viruste olabilir. Ama tamindir yapmaz öle şey :p

tmm bağri deneyelim bakalım bişey olursa Allah kerim ama içim rahat etmezki garanti veriyosanız tmm :p

Dosyayı İndirip Kendim Kullandım. Hiç Bir Tehlikesi Yoktur. @Tabele'nın Dediği Gibi Yamayı Trojen Olarak Görüyor. 2 Sayfa İleti Oldu Hala Mutlu Olmadın. Çok Mu Önemli Bu Titreşim Olayı. :D

indirmek icin tıklayın:
Please register to see this content.

kişi listenizdeki arkadaşlarınıza sonsuz sayıda titreşim yollayın.siz pencereyi kapatana kadar titreyip dursun

Tamam teşekkürler.Bakıcam

Dosyayı İndirip Kendim Kullandım. Hiç Bir Tehlikesi Yoktur. @Tabele'nın Dediği Gibi Yamayı Trojen Olarak Görüyor. 2 Sayfa İleti Oldu Hala Mutlu Olmadın. Çok Mu Önemli Bu Titreşim Olayı. :biggrin:

Vallaha mutlu oldum :p kızmayın ya cidden 2 sayfa oldu gerçekten bnm için önemli biraz ama hiç bir garanti çıkmadı napım uzadıkça uzadı ondan öyle neyse sende sağol

%99 diyorum.

Tamam madem %99 diyorsun kullanıcam sende sağol

• 2 hafta sonra ...

kardeş hiç uğraşmayın valla ben bu programı kullanıyom hem 8.1 çoklu-oturum hem de reklamlar kalkıyo hem deee sınırsız titreşim süper bi program indirmenizi isterim...

Arkadaşlar Bu Şekilde Kuracaksınız...

RESİM :

snrszwc9.jpg

• 7 ay sonra...

messengerplus kullanıyorsanız NudgesToolsScript adlı bir script var. ister 100 ya da daha fazla titreşim göndermeye ayarlıyorsunuz isterseniz teker teker titretme tuşuna basarak titretiyorsunuz :D

Please register to see this content.
indirme linki bu...

Edit: offline olan kişileri de titretebiliyorsunuz. ve sadece WLM 8.1.0178 and 8.5.1302.1018. sürümleri için geçerli.

With NudgesToolsScript you can:

-Send nudges to Appearing Offline Contacts

-Remove Nudge Delay (Send unlimited nudges)

-Send automatically nudges

-Send nudges even if you have unselected the option "allow me to send/receive nudges" (So you can't receive nudges but you can send them)

How to Use this script:

-Enable or Disable it from Plus! menu

To send automatically nudges type in conversation:

/sendnudge <numbernudges> <delay>

• 8 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...