Jump to content

Format Atmadan Win7 Şifresi Nasıl Kırılır?

TimeShift
 Share

Recommended Posts

Bu işlemi programsız formatsız çözmenim bir yolu var mı? Masamda bir yığın evrak bekliyor ve bugün acil halletmem lazım oğlanın azizliğine uğradım. Yapmam gereken işlemem gereken dosyalarım bilgisayarımda olmasa sorun değil ama bunu acil halletmem lazım.

yapabilirsen güzel bir yöntem

https://www.youtube.com/watch?v=y4rRRSQoswg

@wendor11 hocam verdiğiniz videoya bakmıştım ama biosda windowsadmin yazamıyorum o kadar alan olmadığı için ötüyor bios
Programlarla bişey yapamam çünkü başka pc yok

bir yede bunu buldum dir deneyin ALINTIDIR

Windows Parola Kaldırma(Programsız)

Evet arkadaşlar herkesin karşılaştığı bi sorun. Çözüm ise çok basit:
Diyelimki admin de şifre var PC’yi açamıyosunuz unuttunuz. Bilgisayarınızı bilgisayarcıya götürmeyin. Önce PC’yi dos ortamında başlatın. Ve komut satırından c:\Windows\system32\config\ dizinine geçin. Config klasörü içinde bulunan sam adlı dosyayı bulun ve silin. Hepsi bu kadar.

Hem unutkan kullanıclar hemde Pc tamircileri için çok ideal bir bilgidir.

Hepinize kolay gelsin.

Windows 7 kullanıcı şifresi kırma programsız
(programsız) Windows 7 Admin Şifresi Kaldırma
Windows Ekranından sonra gelen kullanıcı şifresi var ve giremioyoruz bilgisayara hemen o sirada Ctrl+Alt+Delete basioruz 2 kez arka arkaya ve bi yer geliyor username ve password username e Administrator yazın passworda ise bişey yazmayın enterlayin ve bilgisayara girmis olacaksiniz ordan bilgisayara hersey yapabilirsiniz kullanici sifresini kaldirabilir deiştirebilirsiniz bir bakima bilgisaya yeni bilgisayar yöneticisi hesabı açmış gibi o kısım hatta normal hesabtan daha hizlidir… tavsiye ederim bi ara bendede oks cezasi vardi öle açiodum

Merhaba; laptop a win 7 kurarken isim ve şifre girdim ama şifreyi hatırlayamıyorum girmeme izin vermiyor şimdi

programsız bu şifreyi kaldırmanın kolay bir yolu varmı?

bu programı kullana bilrisiniz daha önceden bende kullanıp şfireyi kaldırmıstım

2. yöntem olarak da bu videodaki yöntemi deneyebilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=1FrWJh4K4PY

Şimdi ne yazık kı pc açılmıyor evde ek 1 pc daha yok.Yakın çevremde ne bir internet kafe ne de şuanda bilgisayar kullanabiliceğim bi yer yok.Sanırım tek çare format.

Şimdi 155i aramaktan vazgeçelim önce.

Öncelikle içinde bulunduğunuz durumla beraber dos yada bios gibi yöntemlerle şifreyi kırma ihtimaliniz var ama çok düşük ki denediniz olmadıda.

Elinizde kapasitesi yada boyutu önemli değil kullanmadığınız hdd'de yoksa yada live yani cdden çalışan bir os yoksa gerçekten yapabileceğiniz pek bişey yok.

Şimdi 155i aramaktan vazgeçelim önce.

Öncelikle içinde bulunduğunuz durumla beraber dos yada bios gibi yöntemlerle şifreyi kırma ihtimaliniz var ama çok düşük ki denediniz olmadıda.

Elinizde kapasitesi yada boyutu önemli değil kullanmadığınız hdd'de yoksa yada live yani cdden çalışan bir os yoksa gerçekten yapabileceğiniz pek bişey yok.

Yok artık USB kullandığımız için CD leri attık çöpe şimdi ki kullandığım USB'ler içinde hiç birisinde sistem yok.Yapıcak bişey yok o zaman anlaşılan.