Jump to content

Hangi katılımsız xp sürümünü kullanıyorsunuz?

davshan

Recommended Posts

bence en uzun süre dayanan fiestaxp.100lerce program yükler silerim.en uzun 3 ayla rekor kırdı fiesta şimdi de Xi deniyorum oda sistemi baya kasıyor bakalım ne zaman uçacak.tnc yi gelince pek tutmadım daha ilk kurulmdan 10 dakka sonra çöktü.Heral de sorun bende.amacım reklam ve kötülemek değil yanlış anlamyın.Bu benim görüşüm

arkadaş sen bu sistemlere napıyosun ya :D 10 dak ta sistemi çökertmek var ya öyle herkesin ypabileceği bişi deil hele tncxp yi çökertmek :D bende çok sık format atıorum ama o kadar da değil bende kendi işletim sistemimi kullanıyorum ve bi ghost imajıyla çok rahat yüklemeler yapıorum

arkadaslar bende de windows xp atlantis yüklüydü tnc xp yi cok duydum ama bir türlü kurmadım acaba diger xp lerden ne farkı var bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim şimdi format atıcam zaten yardımlarınızı bekliyorum

Kendi yaptıklarım da dahil nerdeyse piyasadaki bütün modifiye xp lerini denedim. Açık konuşmak gerekirse hiçbiri standart orjinal Windows Xp cdsi kadar gönül rahatlığıyla kullanılmıyor. Bu farklı cd projeleri olaya sadece renk ve heyecan katıyor o kadar. Birazda pratiklik.

• Administrator

Kendi yaptıklarım da dahil nerdeyse piyasadaki bütün modifiye xp lerini denedim. Açık konuşmak gerekirse hiçbiri standart orjinal Windows Xp cdsi kadar gönül rahatlığıyla kullanılmıyor. Bu farklı cd projeleri olaya sadece renk ve heyecan katıyor o kadar. Birazda pratiklik.

Çünkü standardı yok bu işin. Birine normal gelen bir ayar diğerine acayip geliyor. O özellik birinin can damarıyken birine hiç lazım olmuyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...