Jump to content

web sitemi yapacak arkadaş beni oyalıyor,

photoguy

Recommended Posts

merhaba

www.samiscorner.com

adlı sitenin çalışmasına 3 ay önce başladık hala gördüğünüz gibi

bu proje için 70 ytl kaparo verdim toplamda 200 ytl ye maal olacaktı

sitenin özellikleri;

sonradan fotografrafları kendim ekleyip çıkartabilmeliyim,

fotografların yorumlarını değiştirebilmeliyim

bu web sitesini devam ettirecek yada 0 dan yapacak biri bana fiyat verirse çok sevinirim

saygılar

arkadaşım kendin ekleyip çıkarman çok zor çünkü arkadaş flashla yapmış komple,,,bilmeyen için zorrr benim yaptığım siterleri müşteriler çok kolaylıkla kendileri değiştirebilioo www.defineanahtari.com,,,,www.kocoto.net bunların tasarımı bana ait kendileri degişitriolar kocoto da altta numaram var istersen ara görüşelim sitede n istersen yapılır görsel açıdan flash ve javascript yapıorum istersen radyo şarkı falan sana kalmış fiyatlarım çok hesaplı...

www.samiscorner.com

Intro güzel yapılmış aslında. Gersi de gelseydi...

Sen eğer mümkünse iyice bastır ve gerisini de yaptırmaya çalış hocam. Onu yapablen kişi gerisini de diğer seçeneklere göre daha güzel yapacaktır zannımca.

Valla açıkcası biz firma olarak full flash siteleri 1000 $ dan aşağıya vermiyoruz. örnek vermek isterim ancak reklam olur gerekçesiyle veremiyorum. ve bireysel bazda 300 ytl ye müşterim olmaya firmalar şirketleştiğimde 3000 $a müşterim oldular :D

Flash'ı lütfen küçümsemeyelim, Web Trend olaylarına baktığımızda büyük ve orta ölçekli firmaların tercihi genelde flash'tan yana. Güncellemeye gelince 2 seçenek vardır biri XML dinamik diğer php, mysql olarak CMS desteklidir, tabi bu teknolojiler doğrudan fiyatı etkiler. Biz Pixel Made Wonders olarak her zaman bu teknolojilerle çalışmayı tercih eder ve bunları öneririz ;) Fiyat vermeyceğim ama ÖM olarak iletişim kurabilirsiniz.

Valla açıkcası biz firma olarak full flash siteleri 1000 $ dan aşağıya vermiyoruz. örnek vermek isterim ancak reklam olur gerekçesiyle veremiyorum. ve bireysel bazda 300 ytl ye müşterim olmaya firmalar şirketleştiğimde 3000 $a müşterim oldular :)

'i-tech-inn' burada verdiğiniz web sayfası sizin mi?

Bunu devam ettirmeye çalış, etmiyorsa kendi işini kendin yap zorlanmadan resim yönetimide yapabileceğin en iyi sistem joomla olabilir bence adam devam etmiyorsa kendini joomla olayına ver herhangi bir şekilde hiç bir bilgim yok diyorsan p.m at sana hiç bir bekletim olmadan joomla konusunda az çok elimden geldiğince zamanım yettiğince yardım etmeye hazırım, yada buradaki webmaster arkadaşlarla anlaşıcaksın bende bakabilirdim ama zamanla yarışıyorum şu sıralar ama joomla olayı basittir ... ;)

Yok kardeş ben şimdiye kadar 200 YTL'ye hiç uğraşmadım, ne amatör nede prof olarak. ama 200'e belki ama belki logo yapabilirim ;)

Olay tam bermuda üçgeni oldu ;) Seni katarız antlaşmaya olur biter 2.200'ü veren 100 daha verir yane :)

MUĞLA/KÖYCEĞİZ DEVLET HASTANESİ BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU UĞUR KARA'YA BAŞVURABİLİRSİNİZ. İLETİŞİM İÇİN

WWW.KOYCEGİZDH.GOV.TR

MUĞLA/KÖYCEĞİZ DEVLET HASTANESİ BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU UĞUR KARA'YA BAŞVURABİLİRSİNİZ. İLETİŞİM İÇİN

WWW.KOYCEGİZDH.GOV.TR

Bunlar öyle lâtifeler kardeşim...Yani yapmak istedikten sonra bende Webtasarım yapıyorum ;)

merhaba arkadaşlar

teker teker verdiğiniz referansları inceledim.

ama önce aklıma takılan bir soruyu sormak istiyorum,

bu şirketi olan kişiler benimle bir hizmet değişimi yapmak isterlermi acaba?

mesela size gelen bir işin hertürlü çekimini ben yapıyım, sizde benim web sitemi yapın.

500 dolar + masraflar karşılığı iyi bir bir çekimin yapıldığını düşünürsek makul bir teklif gibi geldi bana.

herşey hazır olarak verilecek,

fotograflartın küçük editlenmiş hali,

biyografi yazıları vs...

web sitem olsa portfolio da gösteririm ama malesef yok ;)

merhaba arkadaşlar

teker teker verdiğiniz referansları inceledim.

ama önce aklıma takılan bir soruyu sormak istiyorum,

bu şirketi olan kişiler benimle bir hizmet değişimi yapmak isterlermi acaba?

mesela size gelen bir işin hertürlü çekimini ben yapıyım, sizde benim web sitemi yapın.

500 dolar + masraflar karşılığı iyi bir bir çekimin yapıldığını düşünürsek makul bir teklif gibi geldi bana.

herşey hazır olarak verilecek,

fotograflartın küçük editlenmiş hali,

biyografi yazıları vs...

web sitem olsa portfolio da gösteririm ama malesef yok :)

Makul bi teklif ama ben Gaziantepteyim o nasıl olcek ;) şaka bi tarafa 500 dolar gibi bi paraya rahatlıkla yaptırırsın böyle bişeyi bence para konusu senin siteyi tasarlayana az gelmiştir...

Arkadaşlar bu kadar şirket var yüksek fiyatlardan bahsediyorsunuz bir reklam verin bizim siteye bari :(

Kızıştır bakalım.

Haydi bakalım WebMaster Wars' ı kim kazanacak. :(:(

Ben olayı hala anlayamadım bu arkadaşa ne lazım? ben kafamda şöyle bir döndürüyorum,

Bir kere bu adam çektiği her resmi kendi hemen hızlı bir şekilde sitesine istediği kategoriye ekleyebilmeli.

Kategori dedim de portfoliosunu yayınlayabileceği kategorili bir resim galeri sistemi gerekli, ve dediğim gibi bunu basit bir şekilde kontrol edebilmeli.

Başka, ziyaretçi defteri olabilir zaten guestbook şeklinde koyulmuş sitesine, bunuda kendi kontrol edebilmeli,

iletişim bölümü gerekli, kendini ve çalışmalarını anlatan bir bölüm gerekli ve bunların hepsini bu adamın kendisi kontrol etmesi lazım, şimdi bu arkadaş para dökse, flash bir sistem geliştirseniz ya bir php galeri gömüceksiniz, yada xml bir sistem üzerinde geliştiriceksiniz belkide adam kontrolde zorluk yaşıyacak genel anlamda ben hala diyorum ki, bu arkadaş bu bahsettiğim şeyleri en basit şekilde sadece joomla ile kontrol edebilir yapıcağı tek şey bir joomla teması bulmak, bir galeri bileşini ve bir ziyaretçi defteri eklemek bence bunu iyi düşün kuramıyorsan ve yardım istiyorsan dediğim gibi onda da yardımcı olabilirim, bende eskiden bu işler ile ilgileniyordum ve para yüzünden çok adamı bırakıp işini yapmadım karşı taraf beklediğini alamamış olabilir ama bunlar önceden konuşulmalıydı diye düşünüyorum bence resim kontrolünü en basit şekilde yapabileceğin sistem joomladır...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...