Jump to content

Aktarım hızına dikkat!

xamax10td

Recommended Posts

Arkadaşlar aşağıdaki resimdeki aktarım hızına bir bakın.Bu bilgisayarda 256/1024 hızında ADSL var ama.Neden bu kadar düşük anlamadım.

ads305z.jpg

Artarım hızı: 17.2kb/sn :angry2:

dostum bir bilene sor ama bence heralde hatlar yoğun bazen bende de öle oluyoo genellikle gündüzleri geceleri full indiriyorum gece yoğunluk olmuyoo dostum

Bu upload değil arkadaşlar.Bu download hızı.Yani bu hızda download ediyorum. :angry2: Aynı anda 2-3 download da yapmıyorum.Hatta şimdi dowload hızı 13.3kb/sn oldu.Delirecem.48 mb'lık dosyayı 1 saatte indiriyor ya. :D

Bu upload değil arkadaşlar.Bu download hızı.Yani bu hızda download ediyorum. :angry2: Aynı anda 2-3 download da yapmıyorum.Hatta şimdi dowload hızı 13.3kb/sn oldu.Delirecem.48 mb'lık dosyayı 1 saatte indiriyor ya. :D

Kendi bilgisayarından mı indiriyorsun yoksa int. kafeden mi?

tamam farketmez hız öyle hesaplanıyor...max download hızın 32 kb/s ..... flashget , internet download manager tarzı programları dene... ben 256 kbs ile 29 kb/s ile indiriyordum internet download manager ile... premium download olursa 30 üstü oluyor genelde 256 kbs hız ile....

Eğer bizim ağda kimse pc sini açmamış olsun, ben en fazla 40 kb/sn yi zor görüyorum, ki bu da saniye sürmüyor. Ortalama 25 kb hızı oluyor.

Kullandığım pakette 256 sınırsız.

Arkadaşlar harbiden sorun var arkadaşımızda bence genel sorun değil işte benim hızım. Hemen hemen bu aralar ya 5 kb düşüyor ya 15 kb yükseliyor. bu aralarda seyrediyor.

Resimde görüldügü gibi.

Benim Rapidshareden indirme hızım Örnek :

[haylazprenskh8.th.jpg

Sorun olan arkadaşımda komple eğer mümkünse sağ alt kösede çlş pogramlarla beraber print-screen yapabiliyorsa daha net bir şekilde çözeriz. Birde ADSL hız testinde nsl gösteriyor.?

Brightblade--> Aktif link kullanmayınız!!

Not: Adsl hızım 2048 iken :angry2:

TTNetin millete 4 kat hızlı internet dediği şeyin alt yapısının çökmesi diyebilir buna arkadaşlar. Ayrıca TTnet adsl bağlantı sözleşmesinde ne diyor, bağlantı paketi hızı asla garanti edilemez. Yani 1024 ile saniyede 1024 kb indirebileceğinizi zannetmeyin, hele ki şuanda bir 256 sınırsız kullanıcısı 4, 256 sınırsız kullanıcısı kadar download yapıyorsa.

Arkadaşlar şimdi 2 dk önce yazdıgım en son msj sonra test edeyim kaç olmus dedim MANYAQQ oldu bu yaa benim net hızım 512 sınırsızz. ama indirdiğii hızaa bakın lütfen daha düne kadar 60-65 idi.

Su an ki hız kaç bakarmısınızz ya bende rapidsharede var yada hatlarda . :

Please register to see this content.

Lütfen bakın bi inanamayacaksınız..... :angry2:

Link lazımmm acilen indirilecek linkkkk.. :D

Arkadaşlar şimdi 2 dk önce yazdıgım en son msj sonra test edeyim kaç olmus dedim MANYAQQ oldu bu yaa benim net hızım 512 sınırsızz. ama indirdiğii hızaa bakın lütfen daha düne kadar 60-65 idi.

Su an ki hız kaç bakarmısınızz ya bende rapidsharede var yada hatlarda . :

Please register to see this content.

Lütfen bakın bi inanamayacaksınız..... :angry2:

Link lazımmm acilen indirilecek linkkkk.. :D

512 sınırsızlar 2048 sınırsız oldu arkadaşım. Olması gereken hızın buna yakın zaten. :D

Artı olarak resimleri "img" tagları içinde verirseniz daha güzel olacak.

512 sınırsızlar 2048 sınırsız oldu arkadaşım. Olması gereken hızın buna yakın zaten. :angry2:

Şaka yapıyorsun değilmi. :D

Ya cidden oldumu bilgi alabileceğim yer varmı dur foruma bakayım orda yazılmıştır belki :p

Peki fiyatlar ne kadar oldu. ? Bilgin varmı arkadaşım.

3 gün izindeydimde valla haberim yoktu..

Abi harbiden Değişmiş hızlar 512 Sınırsızdı su an 2048 Sınırsız olmussssss yasasınnnnnnnn.. Başlasınn download lar ve uploadlar.. :D

Şaka yapıyorsun değilmi. :angry2:

Ya cidden oldumu bilgi alabileceğim yer varmı dur foruma bakayım orda yazılmıştır belki :D

Peki fiyatlar ne kadar oldu. ? Bilgin varmı arkadaşım.

3 gün izindeydimde valla haberim yoktu..

Fiyat aynı aynı fiyata 2048 bağlantı var için rahat olsun sömürmeye devam.. :D

Ayrıca ttnetin adsl ücretler tabloasundaki şu ibare ne kadar komik değil mi

1024/256'e kadar[/CODE]

yani o hıza kadar bu fiyat, bu hızda bu fiyat olayı yok..

Buyrun bu da yeni tarife linki..

[CODE]http://www.ttnet.net.tr/adslucret.htm[/CODE]

Rapidshare'de yükleme yaparken bu tip bişeyle karşılaşmanız mümkün.Sonuçta sunucuları çok kullanılıyo olabilir.Eskiden ne güzel ne kadar kullanıldığını gösteriyodu :/ şimdi kaldırmışlar.Bence siz download yaparken rapidshare'de seçili olan sunucudan başka bi sunucu seçin :*) Ben öyle yapıyorum ort. hızda indiriyo.Sorun ttnet de değil biraz ; )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...