uLuBeY!

Windows 8.1 Update 3 | X64 | 5 In 1 | Haziran 2016 | Uefi

16 posts in this topic

uefi kurulumlarda serial key istiyor hocam

bunda nasıl bi sorun yaratırmı uefi kurulumda?

birde hocam bende şuan uefi windows 7 pro vl kurulu,bunun üzerine kurabilirmiyim

d diskimi silmeden?

Bir saat önce, italyano43 yazdı:

uefi kurulumlarda serial key istiyor hocam

bunda nasıl bi sorun yaratırmı uefi kurulumda?

birde hocam bende şuan uefi windows 7 pro vl kurulu,bunun üzerine kurabilirmiyim

d diskimi silmeden?

Windows 8 de uefi olsun veya olmasın kurulum en son aşamasında key ister. O ekranı atla deyip geçeceksiniz.

Windows 7 uefi kuruluysa d diskini silmeden windows 8 uefi kurulumu yapabilirsiniz. Sorun olacağını sanmıyorum. Hiç denemedim bu şekilde ama dediğim gibi sorun olacağını sanmıyorum.

2 people like this

Öncelikle emeğiniz için teşekkürler. Bir şey sormak istiyorum :

Gereksiz güncelleştirmeler eklenmedi demişssiniz. Fakat ben güncelleme olayını nedense pek sevmiyorum. ben bu windows sürümlerini hiç güncelleme almamış olanı ilk çıkanı yüklesem herhangi bir sıkıntı çıkarır mı? Bakıyorum 250 ye yakın güncelleştirme var. Bunların önemi nedir yani abi bu kadar güncelleştirme hani ne bilim bana bir garip geliyor nedense.

hazırlamış olduğum muitboota n6boot ile ekledim menulistinide ayarladım yolları düzgün ancak format bölümünde sürücü bulunamadı hatası alıyorum. yalnız başına refuse ile yazdırırken sıkıntı yok multiboota ekleyince hata geliyor. bir türlü multiboota win10 ekleyemedim nedir acaba sorun. aynı sorun windows 8.1 de de yaşıyorum onda da format ekrarında yeni bir bölüm oluşturamadık veya mevcut bir bölüm yok hatası geliyor. bir tek düzgün çalışan win7 wifilax ve xp bulunuyor. konuda uzaman arkadaş gerekiyor sanırım

On 21.06.2016 at 13:31, uLuBeY! yazdı:

Windows 8 de uefi olsun veya olmasın kurulum en son aşamasında key ister. O ekranı atla deyip geçeceksiniz.

Windows 7 uefi kuruluysa d diskini silmeden windows 8 uefi kurulumu yapabilirsiniz. Sorun olacağını sanmıyorum. Hiç denemedim bu şekilde ama dediğim gibi sorun olacağını sanmıyorum.

değerli kardeşim disk hazırlamadım yeniden cevabını beklyiorum hala 

On 26.06.2016 at 15:49, hugoboss__23 yazdı:

hazırlamış olduğum muitboota n6boot ile ekledim menulistinide ayarladım yolları düzgün ancak format bölümünde sürücü bulunamadı hatası alıyorum. yalnız başına refuse ile yazdırırken sıkıntı yok multiboota ekleyince hata geliyor. bir türlü multiboota win10 ekleyemedim nedir acaba sorun. aynı sorun windows 8.1 de de yaşıyorum onda da format ekrarında yeni bir bölüm oluşturamadık veya mevcut bir bölüm yok hatası geliyor. bir tek düzgün çalışan win7 wifilax ve xp bulunuyor. konuda uzaman arkadaş gerekiyor sanırım

kisi sistem yapan biri multiboot la alakalı sorunlarınızı tnctr de konu acıp sorun. bilgisini olanlar o sekilde yardımcı zaten olur.

Edited by oopmr

Dostlar, ustalar, ne olur şu yüklemelerinizi farklı yerlere yapsanız. İşyerinden turbo gibi siteler engelleniyor. Bizde indiremiyoruz. Birazcıkda bizleri düşünün ne olur

Teşekkürler, indiriyorum deneyeceğim :)

4 saat önce, bensiz06 yazdı:

Bunların torrenti varmı pekiiii???

Hocam bizleri düşünün diye iyi diyorsunda, bizlerinde bu arkadaşları düşünmesi lazım. Türkiye'de yükleme hızları belli 1 mb :) Bu dosyayı yüklemek bile 1 gün alır, verilen uğraşı katmıyorum bile hesaba. Ufak bir miktar ödeyip hem bu arkadalara destek olabilirsin, hemde kendi işini görebilirsin.

Saygılar.

18 saat önce, 4manes yazdı:

Hocam bizleri düşünün diye iyi diyorsunda, bizlerinde bu arkadaşları düşünmesi lazım. Türkiye'de yükleme hızları belli 1 mb :) Bu dosyayı yüklemek bile 1 gün alır, verilen uğraşı katmıyorum bile hesaba. Ufak bir miktar ödeyip hem bu arkadalara destek olabilirsin, hemde kendi işini görebilirsin.

Saygılar.

Saygı bizden amma "İyilik yap denize at, balık bilmezse Halık bilir"

güncelleme ile windows 10 a yükseltmek istersem sıkıntı yaşarmıyım acaba ?

ellerine saglık üsdat indirip deneyelim sag ol