Jump to content

Windows Tavsiyesi Lazım

TimeShift
 Share

Recommended Posts

Uzun zamandır PC'ye yeni işletim sistemi arıyorum fakat adam akıllı çalışan sistem bulamadım.Yani adam akıllıdan kastım hep bi yerde sorun verdi hepsi.RS kurdum bilgisayar öldü 8.1 kurdum EIP versiyonu yine aynı bazı programlarda hatalar vermeye başladı.Win7'de kullandım onda sorun yok ama performans açısından bana düşük geliyor.Bu sistemlerden önce Win10 1511 sürümünü kullandım cillop gibiydi. Yani tavsiye edebiliceğiniz bir sistem var mı?Mesela şu adamın şu konuda ki sistemini indir çok güzel işini görür gibi.

Bu arada sistem :

Core 2 Duo E7500 - 2 GB Ram - GeForce GT9500

21 dakika önce, casper0007 yazdı:

Windows 8.1 embedded yada 10 ltsb kur. Performans sana bagli birazda disk birlestirme ve temizleme gereksiz temp silme vs

Şuanda zaten Embedded kullanıyorum ama hata alıyorum bazı oyunlarda programlarda vs

Zaten hocam nerdeyse hergün yapıyorum disk birleştirme gereksiz çöp dosyaları temizleme zoruma giden kısım daha önce böyle olmuyordu.Yani Win10 1511 sürümünde mesela olmuyordu bu sorunlar cayır cayır çalışıyordu bilgisayar.

Tavsiye edebiliceğiniz var mı hocam öyle 1511 sistem konulara baktım ama hangi yapımcınınkini indirsem hangi sürümünü indirsem bilemedim yardım edebilir misiniz?

13 dakika önce, TimeShift yazdı:

Şuanda zaten Embedded kullanıyorum ama hata alıyorum bazı oyunlarda programlarda vs

Zaten hocam nerdeyse hergün yapıyorum disk birleştirme gereksiz çöp dosyaları temizleme zoruma giden kısım daha önce böyle olmuyordu.Yani Win10 1511 sürümünde mesela olmuyordu bu sorunlar cayır cayır çalışıyordu bilgisayar.

Tavsiye edebiliceğiniz var mı hocam öyle 1511 sistem konulara baktım ama hangi yapımcınınkini indirsem hangi sürümünü indirsem bilemedim yardım edebilir misiniz?

1151_2 orj isoyu indir kur. Güncellemeleri  direk kapat. gerisine gerek yok.

12 dakika önce, KenanK yazdı:

1151_2 orj isoyu indir kur. Güncellemeleri  direk kapat. gerisine gerek yok.

Rica etsem konu linki varsa atarmınız?

Sorunsuz kullandığım Win10 sürümüne yeni özellikler gelmişti.Mesela başlat çubuğunun rengi duvar kağıdı ile aynı alıyordu.Sürümle hatırladığım tek aklımda kalan şey bu

5 dakika önce, TimeShift yazdı:

Rica etsem konu linki varsa atarmınız?

Konuya gerek yok. Orj iso indireceksin site vereyim. Windows 10 (Build 10586.162)Site Wzr a ait, çıkan linkler Microsoft a aittir.

http://s1.rg-adguard.net/ms/techbench/

user/pass: guest/guest

• Like 2

48 dakika önce, KenanK yazdı:

Konuya gerek yok. Orj iso indireceksin site vereyim. Windows 10 (Build 10586.162)Site Wzr a ait, çıkan linkler Microsoft a aittir.

Please register to see this content.
user/pass: guest/guest

Teşekkür ederim hocam.Bu arada ekran kartımın eski sürümünü nasıl indirebilirim ?