Jump to content

RollBack Rx Pro v12.5 Build 2708923745

muselmansuffe
 Share

Recommended Posts

Rollback Rx v7.2.1

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjug3.gif

Rollback Rx ile format atmayı öğrenmenize gerek kalmadan bilgisayarınızı ilk haline

geri döndürebilirsiniz. En popüler geridöünüşüm programlarından olan DeepFreeze'in

pabucunu dama atmaya hazırlanan bu program bir çok farklı özelliğiyle adından söz

ettirmeye başladı.

Programın bazı belirgin özellikleri:

- 60.000'in üzerinde geri dönüşüm noktası oluşturarak sisteminizi %100 geriye döndürebilir,

geri dönüşüm noktalarını istediğiniz her an alabilirsiniz.

- Program açılışta çalıştığı için işletim sisteminiz çökse bile gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

- Sistemi istediğiniz zamana geri döndürebilirsiniz.

- Windowsun Sistem Geri Yükleme programı harddiskte %5-15 yer kaplarken Rollback

sadece % 0,07 yer kaplar.

- Virüs ve kullanıcı hatalrını engelleyerek otomatik düzeltir.

- Her boyuttaki harddisk ile çalışabilir.

- Snapshot (geri dönüşüm noktası) alımı 3 saniyede tamamlanır.

- Sistem geri yüklemesi yaklaşık 2 dakikanızı alır.

- Multi-boot sistemleri destekler

- Ram'den yemez, sistemi yavaşlatmaz.

- ve dahası..

Description:

RollBack Rx™ is an powerful PC system and data restore utility that enables home

users and IT departments to roll-back PC's to a desired point in time. RollBack Rx is

ideal for Corporate IT or Network Administrator because it doesn't require a site visit

from a technician to fix PC's... Resulting in a unique approach from other imaging

products on the market.

RollBack Rx® Highlights:

RollBack Rx significantly reduces PC trouble shooting, repairing and restoring time

to seconds! Empowering both home users and enterprise IT support personnel to achieve

tremendous savings of time and money on maintaining their computers.

- RollBack Rx doesn’t impact performance

- Can be remotely managed and deployed (Enterprise Version)

- RollBack Rx™ only takes 0.07% of total hard disk space.

- Supports up to 60,000 snapshots.

- Takes less than 3 seconds to create a new snapshot.

- Creates a complete system snapshot without restarting the system.

- Offers a variety of options to create new snapshots manually or automatically.

- Recovers corrupted or deleted files from any of the 60,000 snapshots easily and quickly.

- Revert file histories from any of the 60,000 snapshots.

- Restores a completely crashed system to any of the 60,000 snapshots in seconds.

- Restores a completely crashed system with data up to the second of crash.

- Restores the entire system to any of the 60,000 snapshots within a restart cycle.

- Restores the entire system to any of the 60,000 snapshots with data synchronization

from the current system.

- Offers a variety of options to configure the system to automatically restore to a

snapshot of your choice.

- Presents a highly configurable program interface and hides the complete program

interface from end users.

- Includes dynamic disk space management. Releases the unused disk space upon the

deletion of snapshots.

- Contains intelligent disk space monitoring, informing users about the disk

pace usage of each snapshot.

- Offers flexible and powerful access control.

- Supports Multi-boot systems and VM Ware.

- Consists of multi-partition protection selection.

- Incorporates quick reset of system baseline.

- Offers detailed program operation logging.

- Supports all industry standard deployment options.

- Provides completely hands-free, silent background installations.

- Includes configuration during installation. Customizes the program upon installation.

- And much more..

Boyut: 20.20 MB

http://www.horizondatasys.com/files/RollBack%20Rx/Downloads/RollBack-Enterprise.zip

• 3 ay sonra...

rollbacksoftwareboxshotxg4.jpg

Rollback Rx ile format atmayı öğrenmenize gerek kalmadan bilgisayarınızı ilk haline geri döndürebilirsiniz. En popüler geridönüşüm programlarından olan DeepFreeze'in pabucunu dama atmaya hazırlanan bu program bir çok farklı özelliğiyle adından söz ettirmeye başladı.

- 60.000'in üzerinde geri dönüşüm noktası oluşturarak sisteminizi %100 geriye döndürebilir, geri dönüşüm noktalarını istediğiniz her an alabilirsiniz.

- Program açılışta çalıştığı için işletim sisteminiz çökse bile gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

- Windowsun Sistem Geri Yükleme programı harddiskte %5-15 yer kaplarken Rollback sadece % 0,07 yer kaplar.

- Virüs ve kullanıcı hatalarını engelleyerek otomatik düzeltir.

- ve dahası..

Please register to see this content.

rollbacksoftwareboxshotxg4.jpg

Rollback Rx ile format atmayı öğrenmenize gerek kalmadan bilgisayarınızı ilk haline geri döndürebilirsiniz. En popüler geridönüşüm programlarından olan DeepFreeze'in pabucunu dama atmaya hazırlanan bu program bir çok farklı özelliğiyle adından söz ettirmeye başladı.

- 60.000'in üzerinde geri dönüşüm noktası oluşturarak sisteminizi %100 geriye döndürebilir, geri dönüşüm noktalarını istediğiniz her an alabilirsiniz.

- Windowsun Sistem Geri Yükleme programı harddiskte %5-15 yer kaplarken Rollback sadece % 0,07 yer kaplar.

- Virüs ve kullanıcı hatalarını engelleyerek otomatik düzeltir.

- ve dahası..

kardeş ben de bu programı kullanıyorum ve çok beğeniyorum paylaşımın için sağol ben de herkese tafsiye ederim

arkadaşlar iyi güzelde kurulumu hakkında biraz bilgi vermeniz mümkün mü acaba? şimdiden teşekkürler.

bak ben kendi kullandığım rollback rx i upload ediyom ve anlatayım. patch ı verdiğim dosyanın içindedir patch yapmayı biliyosundur .bilmiyosan da patch dosyasına tıkladığında dosyanyı göstermeni isteyecek roll ün exe dosyasını gösterecen o kadar . şimdi kurulumu anlatam setup tan kurmaya başlıyosun bildik ileri ileri işlemleri serial isteyecek demo de geç kurulumu bitirdikten sora "restart yapma" bu önemli "restart kesin yapma " patch dosyasından patchı yap. sora restart yap

roll ün simgesi sağ altta görünecek

1-- sağ tıkla ve Take snapshota tıkla

2--Snapshot name yazan yere bi isim yaz ve next de

3-- o imajını alacak ""bu işlemi yapmadan önce gerekli programlarını kurmayı unutma mesala format atttıktan sora bütün programlarını falan kur sora bu adımı yap"

şimdi sıra geldi bunun kullanımına :D

1-- sağ alttaki roll simgesine gene sağ tıklıyoz

2--restore system i seçiyoz

3-- verdiğimiz ismi seçip next diyoruz. bu kadar makina yeniden başladığında ilk günkü gibi :D

haa eğer makinamız açılmıyorsa napcazzz yani işletim sistemini açamıyorsak SİSTEM ÇÖKTÜYSE . BUNUN DA ÇÖZÜMÜ ŞU:

1--reset at pc ye ve açılışta sürekli "HOME" tuşuna sürekli bas (F8 ve delete tuşlarına basar gibi)

2--açılan pencereden restoreyi seç ve gene verdiğin ismi seç ve next de bilgisayarını düzeltsin resimsiz anca bu kadar anlatabildim resim hazırlayacak zamanım yok şimdibelki onu da başka bi arkadaş hazırlar

Link:

konuyu veren arkadaşlara ayıp olmamıştır inşallah. ben açıklama yaptım diye ve yeni link verdim diye. eğer öle bişey olduysa çook özür dilerim şimdiden

Edited by hardwell
  • Like 1

Bunda deepfreezedeki gibi şifre olayı falan varmı hergelen kafasına göre image alırsa örneğin kafelerde kullanımı nasıl kafelerde kullanan arkadaşlar ne diyor bu konuda sonuçta image için acronis var onunla geri getiriyoruz... Sistemin sabit kalması içinde deepfreeze var hiç ayar gerekmeden kuruyoruz zahmetsiz... Bu negibi ekstra özellik katıyor deepfreeze ile karşılaştırma yaparsanız...

Bunda deepfreezedeki gibi şifre olayı falan varmı hergelen kafasına göre image alırsa örneğin kafelerde kullanımı nasıl kafelerde kullanan arkadaşlar ne diyor bu konuda sonuçta image için acronis var onunla geri getiriyoruz... Sistemin sabit kalması içinde deepfreeze var hiç ayar gerekmeden kuruyoruz zahmetsiz... Bu negibi ekstra özellik katıyor deepfreeze ile karşılaştırma yaparsanız...

cafeler için deepfreez ideal bence makinede değişiklik kabul etmiyor. eğer evde yada iş yerinde kullandığın makineye kurarsan çok kolay kullanımı var kişisel olarak istediğin değişikliği yapıyorsun çoklu kullanıcı makinelerde hangi ayarı tutturacaksın ki kriterin ne olacak? ama kendi makinende kontrol sen de. bu arada benim makinem iş yerinde benden başkalarıda benden izinsiz kullanıyorlar sistem gereği şifre koyamıyorum ama akşam aldığım imajla (istedikleri ni yapsınlar) eski haline getiriyorum. 6 aydır çökmeyen tek makine benimkisi.+ host çaktım artık kimse oturmuyo makinemin başına:)

Edited by paskomya

• 4 ay sonra...

cafeler için deepfreez ideal bence makinede değişiklik kabul etmiyor. eğer evde yada iş yerinde kullandığın makineye kurarsan çok kolay kullanımı var kişisel olarak istediğin değişikliği yapıyorsun çoklu kullanıcı makinelerde hangi ayarı tutturacaksın ki kriterin ne olacak? ama kendi makinende kontrol sen de. bu arada benim makinem iş yerinde benden başkalarıda benden izinsiz kullanıyorlar sistem gereği şifre koyamıyorum ama akşam aldığım imajla (istedikleri ni yapsınlar) eski haline getiriyorum. 6 aydır çökmeyen tek makine benimkisi.+ host çaktım artık kimse oturmuyo makinemin başına:)

şifre olayı bundada var hatta tüm ikonları gizliyorsun ve makinada kurulu olduğu bile bilinmiyor. PAtchde çalışıyor ama aktivasyon kodu var mı ?_ Şu an için istemedi ama ileride isteyebilir. Var ise yazarmısınız

Edited by BAYBORA

• 3 hafta sonra ...

şifre olayı bundada var hatta tüm ikonları gizliyorsun ve makinada kurulu olduğu bile bilinmiyor. PAtchde çalışıyor ama aktivasyon kodu var mı ?_ Şu an için istemedi ama ileride isteyebilir. Var ise yazarmısınız

bende yoq :D

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

bede bunu yaklaşık 8 ay falan kullandım.ve gerçekten çok işime yaradı.ama imajını aldım bir kez daha aldım.hardiskimde boş alan olması gerekirken bakıyorum gittikçe yer kalmıyor.neye bir kaç film müzik sildim.baktım hiç değişmiyor hala harddiste yer boşalmıyor.taki snapshot un birini silinceye kadar.sonra düzeliyor. AMA format olayı gerçekten bitiyor.ama sürekli download yapanlar snapshot alanlar eskisini silmesi gerekiyor.

• 1 ay sonra...

Formati ve Depfreeze tarihe gömen program Horizon Rollback RX 8.1.Bulid 2692425739

Format atmayı falan öğrenmenize gerek kalmadı.

Hiçbir şeye izin vermeyen deepfreze ile de kıyaslamayın bu programı.Deepfrezin Babası olur.Bu program60.000 tane geri dönüşüm noktası oluşturarak sisteminizi % 100 geriye döndürebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

1. Açılışta çalışır.Windows çöktü ,açılmıyor diye korkmayın.

2. Sistemi İstediğiniz zamana geri donurebilirsiniz

3. Windowsun Sistem geri yükleme programı harddiskte %5-15 yer kaplarken

Rollback sadece % 0,07 yer kaplar.

4. Virus ve kullanici hatalarini engeller acilista bunlari otomatik duzeltir

5. Her boyuttaki HDD ile calisir

6. Windowsun Sistem geri yükleme programı bozulduğu zaman geri yükleme yapmazken

Rollback te sisteminizi tamamen geri yükler.

7. 60.000 snapshot alabilirsiniz,snapshotların istediğiniz zamanda alınmasını sağlayabilrsiniz.

Pc nizin en duzgun calistigi bütün programlarinizin en iyi seviyede oldugu zaman

SNAPSHOT alin o ani saklayip dondurun

8. Snapshotlari 3 saniyede tamamlar

9. Sistem geri yüklemesi 2 dakikanızı alır.

10. En onemli ozelligi Multi-boot sistemleri destekliyor

11. Ramden yemez,sistemi yavaşlatmaz.

12 Daha bir sürü özellik.

Download

RollBack Rx Professional

Crack

Not: Crack Dosyasının içinde bir setup dosyası var onu çalıştırmayın heralde bir program yada virüstür.

Bu 3 dosya yeterli sanırım

ps.dll

shield.exe

shieldtray.exe

cloverwin.exe bu dosyanın da rollbackle alakası varmı bilmiyorum.

Crack Yapımı Kurulumdan sonra bilgisayarı yeniden başlatmak isteyecek siz yukardaki 3 dosyayı kurulu olduğu dizine kopyaladıktan sonra yeniden başlatın.

Upload hızı iyi olanlar rapide upload ederlerse diğer kullanıcılar için iyi olur

Bir de TR yaması olsa çok daha iyi olurdu

• 4 hafta sonra ...

RollBack RX PRO v8.1

RollBack Rx Pro - is an industry leading PC protection utility. It represents an advancement in technology that has never before been available in protecting computers from viruses, users or system problems. RollBack Rx Professional is a tool that allows you protect your PC. RollBack Rx allows computer users, regardless their skill levels, to easily and quickly repair their computer problems in seconds. Empowering both users and enterprise IT support personnel to achieve tremendous savings of time and money on maintaining their computers.

Download RollBack RX PRO v8.1 + Crack - 63 Mb

http://rapidshare.com/files/78224309/rollback.rar[/CODE]

Edited by C@NgO

RollBack RX PRO v8.1

RollBack Rx Pro - is an industry leading PC protection utility. It represents an advancement in technology that has never before been available in protecting computers from viruses, users or system problems. RollBack Rx Professional is a tool that allows you protect your PC. RollBack Rx allows computer users, regardless their skill levels, to easily and quickly repair their computer problems in seconds. Empowering both users and enterprise IT support personnel to achieve tremendous savings of time and money on maintaining their computers.

Download RollBack RX PRO v8.1 + Crack - 63 Mb

http://rapidshare.com/files/78224309/rollback.rar[/CODE]

Bugün bunu indirdim. sıkıştırılmış dosyayı açayım dedim %78 de takıldı. Acaba sorun dosya da mı...

• 2 hafta sonra ...
Formati ve Depfreeze tarihe gömen program Horizon Rollback RX 8.1.Bulid 2692425739

Format atmayı falan öğrenmenize gerek kalmadı.

Hiçbir şeye izin vermeyen deepfreze ile de kıyaslamayın bu programı.Deepfrezin Babası olur.Bu program60.000 tane geri dönüşüm noktası oluşturarak sisteminizi % 100 geriye döndürebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

1. Açılışta çalışır.Windows çöktü ,açılmıyor diye korkmayın.

2. Sistemi İstediğiniz zamana geri donurebilirsiniz

3. Windowsun Sistem geri yükleme programı harddiskte %5-15 yer kaplarken

Rollback sadece % 0,07 yer kaplar.

4. Virus ve kullanici hatalarini engeller acilista bunlari otomatik duzeltir

5. Her boyuttaki HDD ile calisir

6. Windowsun Sistem geri yükleme programı bozulduğu zaman geri yükleme yapmazken

Rollback te sisteminizi tamamen geri yükler.

7. 60.000 snapshot alabilirsiniz,snapshotların istediğiniz zamanda alınmasını sağlayabilrsiniz.

Pc nizin en duzgun calistigi bütün programlarinizin en iyi seviyede oldugu zaman

SNAPSHOT alin o ani saklayip dondurun

8. Snapshotlari 3 saniyede tamamlar

9. Sistem geri yüklemesi 2 dakikanızı alır.

10. En onemli ozelligi Multi-boot sistemleri destekliyor

11. Ramden yemez,sistemi yavaşlatmaz.

12 Daha bir sürü özellik.

Download

RollBack Rx Professional

Crack

Not: Crack Dosyasının içinde bir setup dosyası var onu çalıştırmayın heralde bir program yada virüstür.

Bu 3 dosya yeterli sanırım

ps.dll

shield.exe

shieldtray.exe

cloverwin.exe bu dosyanın da rollbackle alakası varmı bilmiyorum.

Crack Yapımı Kurulumdan sonra bilgisayarı yeniden başlatmak isteyecek siz yukardaki 3 dosyayı kurulu olduğu dizine kopyaladıktan sonra yeniden başlatın.

Upload hızı iyi olanlar rapide upload ederlerse diğer kullanıcılar için iyi olur

Bir de TR yaması olsa çok daha iyi olurdu

arkadaşım hala aktive t dior serial istiyor by :D(

• 3 ay sonra...

rollbacksoftwareboxshotwj7.jpg

60.000′in üzerinde geri dönüşüm noktası oluşturarak sisteminizi %100 geriye döndürebilir, geri dönüşüm noktalarını istediğiniz her an alabilirsiniz.

Program açılışta çalıştığı için işletim sisteminiz çökse bile gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Sistemi istediğiniz zamana geri döndürebilirsiniz.

Windowsun Sistem Geri Yükleme programı harddiskte %5-15 yer kaplarken Rollback sadece % 0,07 yer kaplar.

Virüs ve kullanıcı hatalrını engelleyerek otomatik düzeltir.

Her boyuttaki harddisk ile çalışabilir.

Snapshot (geri dönüşüm noktası) alımı 3 saniyede tamamlanır.

Sistem geri yüklemesi yaklaşık 2 dakikanızı alır.

Multi-boot sistemleri destekler

Ram'den yemez, sistemi yavaşlatmaz ve dahası..

http://rapidshare.com/files/75484027/Rback_RX_8.1.rar[/CODE]

ya da buradan

[CODE] http://depositfiles.com/files/2655267[/CODE]

pass:www.2baksa.net

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=3034&st=180[/CODE]

Shadowuser Pro 2.5.0.225 Türkçe bence ne deepfreeze nede Rollback Rx V8.1 en iyisi daha deneme fırsatım olmadı ama kurup denemeye çalışacağım resimli anlatımı içinde mevcuttur

[CODE]http://rapidshare.com/files/81604014/ShadowUser_Pro_2.5.0.225.exe[/CODE]

[/color]

• 1 ay sonra...

Kendiminde kullandıgım bu programı sizlerle paylasmak istedim çalıstıgım şirketinde vazgecilmezleri arasında bulunan bu programı bir kez olsun deneyin memmun kalacaksınız

rollbacksoftwareboxshotwj7.jpg

60.000′in üzerinde geri dönüşüm noktası oluşturarak sisteminizi %100 geriye döndürebilir, geri dönüşüm noktalarını istediğiniz her an alabilirsiniz.

Program açılışta çalıştığı için işletim sisteminiz çökse bile gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Sistemi istediğiniz zamana geri döndürebilirsiniz.

Windowsun Sistem Geri Yükleme programı harddiskte %5-15 yer kaplarken Rollback sadece % 0,07 yer kaplar.

Virüs ve kullanıcı hatalrını engelleyerek otomatik düzeltir.

Her boyuttaki harddisk ile çalışabilir.

Snapshot (geri dönüşüm noktası) alımı 3 saniyede tamamlanır.

Sistem geri yüklemesi yaklaşık 2 dakikanızı alır.

Multi-boot sistemleri destekler

Ram'den yemez, sistemi yavaşlatmaz ve dahası..

Program Crack' i mevcuttur

programı görev yönledmdiricisi ile sonlandırın ve crack dosyalarını programın kurulu oldugu dizine kopyalayın

güncel sürüm eklendi

Flash Anlatım ve Download İçin :

http://google.com/Programlar.htm[/CODE]

Edited by kepnek

Paylaşımın için teşekkürler yalnız ben bu programın yerine Norton Goback,i tercih ederim hem ücretsiz hemde bu güne kadar sorun yaşayanı ve kurduğum sistemi göçertiğini görmedim ama Rollback öyle değil serial ister ve kullandığınız keyden dolayı windows elden gidebilir hem bu tü programlar yerine ghost yada acronis daha iyi olmazmı sonuçta bu tür programlar kendilerini Harddiskin Mbr,isne

yazdıkları içinde ayrıca sorun oluyor hoş kaldırmak zor değil ama niye uğraşalım

Ben bunu test ettim tercihim bu yönde...

Saygılar

bu programda yanlız bir ufak sorun var. bildiğim kadarıyla bilgisayarda günlük kayıtları yaptıktan sonra kapatırken yedek alıyor eğer cancel derseniz almıyor vede makina reset yerse hiç bir anlamı kalmıyor. yani internet cafeci varsa ona göre düşünsün indirsin. bu arada deepfreze papucu çok zor dama atılır. :mellow:

Paylaşımın için teşekkürler yalnız ben bu programın yerine Norton Goback,i tercih ederim hem ücretsiz hemde bu güne kadar sorun yaşayanı ve kurduğum sistemi göçertiğini görmedim ama Rollback öyle değil serial ister ve kullandığınız keyden dolayı windows elden gidebilir hem bu tü programlar yerine ghost yada acronis daha iyi olmazmı sonuçta bu tür programlar kendilerini Harddiskin Mbr,isne

yazdıkları içinde ayrıca sorun oluyor hoş kaldırmak zor değil ama niye uğraşalım

Ben bunu test ettim tercihim bu yönde...

Saygılar

ghost ve acronis ile bu program görünüste aynı olabılır ama bunu digerlerinden ayrı kılan olay programın daima calısıo olması yanı belirledigin aralıklarda snapshot(yedek) alıyo olması birinci önceligi bu ...

bir diger yonden program yedekleri cok küçük alıyor diyelim 5GB dolu hdd yedegi ghost veya acronis ile 2-3 gb arasında degisiyo oysa bu programda bu rakamların bile yarısına düsüyo ....

program o kadar farklı bir yapıda ki sistem geri yükleme gibi calısıo ama senınde dedıgın gıbı yanlıs kullanımlar formata kadar gidebilio ki bu butun programlar ıcınde gecerli

son olarakta kullandıgın programın pc üzerideki işletim sistemine uygun olması gererkir yani vista yada xp uyumlugu bilinmelidir

bu programda yanlız bir ufak sorun var. bildiğim kadarıyla bilgisayarda günlük kayıtları yaptıktan sonra kapatırken yedek alıyor eğer cancel derseniz almıyor vede makina reset yerse hiç bir anlamı kalmıyor. yani internet cafeci varsa ona göre düşünsün indirsin. bu arada deepfreze papucu çok zor dama atılır. :mellow:

progarmın ilk yukledıgınde program yuklendıgı anın yedegını alıyor ve kesinlikle onu koruyor ,internet kafade kullanacaksan programı sifreleyebiliyorsun buve otamatik geri yuklemeyi ayarlıyorsun boylece kımse yedeklerını bozamıyor ve her restartta pc senın belırledıgın ana donuyor

geri alma işlemi maksımum 50 sanıye suruyo yanı 30 sanaıyede acılan pc 80 sanıyede acılıo ki buda internet kafalerın pclerini dusunursek ıı denılebılecek kadar ıyı

Elbet bahsettiğin gibi fakat bu program ücretli ve serial baş ağrıtabiliyor ben bunu müşterime kurdum ve sıkıntısını çektim ama nortongoback öyle değil buna biraz baksan daha iyi olabilir tabi burda kullanacak olanlar her türlü mesuliyeti kendi üzerinedir senin paylaşımın tamamen iyi niyet paylaşımcılığınla ilgili ama bizde programla ilgili gördüklerimizi yazarsak kusura bakmazsın umarım.

Selam ve dua ile

Elbet bahsettiğin gibi fakat bu program ücretli ve serial baş ağrıtabiliyor ben bunu müşterime kurdum ve sıkıntısını çektim ama nortongoback öyle değil buna biraz baksan daha iyi olabilir tabi burda kullanacak olanlar her türlü mesuliyeti kendi üzerinedir senin paylaşımın tamamen iyi niyet paylaşımcılığınla ilgili ama bizde programla ilgili gördüklerimizi yazarsak kusura bakmazsın umarım.

Selam ve dua ile

tabi yazacagız ki birlikte en iyiy olanı bulalım

evet program ücterli fakat lisans güncellemesi olmadıgı için en basta dogru lisansı girersen problem ortadan kalkıyor bide program acıklamalarını okuyarak yuklemek en ıyı sonuca ulastırıyor ben gobackte kullandım ama bu programın gobackten daha hızlı ve guvenlı oldugunu gordum cunkı goback programında yedek bazen kullanılamıyor

selam arkadaşlar programı kurdum ama bilgisayar acayip yavaşladı. her açılışta programla açılıyor ve her seferinde yeni donanım bulundu uyarı penceresi geliyor. yeniden başlat dememe rağmen 4 kez aynı sorunla karşılaştım. ve sonunda yor unıstallır programıyla zor kaldırdım. program bütün sisteme yayıldığı gerçek indirecek ve kullanacak arkadaşlara detaylı bilgi verirseniz yada kullanımı resimli anlatılması daha mı iyi olur. teşekkürler.

• semsibey changed the title to RollBack Rx Pro v12.5 Build 2708923745